Избор на видеорегистратор

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от madafaka_donkele » 11 Яну 2023, 9:29

Ganchev__ написа:Здравейте, някой с препоръка за актуален видео регистратор ? Търси се двоен, който да снима и назад.


Определи си бюджет и гледай/сравнявай примерни видеа в youtube на всеки модел който си харесаш. Xiaomi/70Mai и Viofo мисля са най-купуваните.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от bum_bum » 11 Яну 2023, 9:51

Е тук има няколко марки и цените мисля, че са добри. Аз все отлагам да си взема.

https://www.autocam.bg/magazin/
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от ivanski_2 » 11 Яну 2023, 10:46

Xiaomi 70mai,(стария модел, че новия бил кофти) като ми разбиха е61-цата го взеха и него, сега си взех пак същия, просто за тези пари качеството е доста добро, единственото дразнещо е че му е много чувствителен датчика и постоянно записва имържански видеа, ама не е голяма драма.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Избор на видеорегистратор

Мнение от Е.Димитров » 11 Яну 2023, 15:45

Задължително с GPS се взима регистратор.
Аз на едната кола имам някакъв корейски blackvue и съм много доволен от него.
Има си WiFi и е на 12 волта, може да работи постоянно, като след някакъв престой на автомобила на място влиза в "паркинг режим".
По принцип го спирам, да не вземе да падне акумулатора , но съм го забравял доста пъти и не е сривал акумулатора. Има и втора камера.
В другата кола имам някакъв китаец, нещо от рода на Mini0906 с една камера, бързо позиционира.
Всъщност имам още 2 резервни :mhihi: , един "Кобра" и някакъв нонейм , но пак с GPS.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook