С какво се бръснете?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: С какво се бръснете?

Мнение от N.Mihaylovski » 06 Юни 2015, 18:52

След като дадох 32 лв за 8 ножчета на жилет а бяха на уж промоция за 18 и пластмасовата дръжка на мач 3, се зарекох никога повече, ще минавам на http://www.muehle-shaving.com/en/Shop/T ... metal.html мисля да си я поръчам тея дни, не намерих никъде да се продава в България :(
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 13.07.2013
Пол: Мъж
Кара: AMG 560SEC WB 1990
Мечтае да кара: ... като горното,ама ново...
Детайли за колата: This AMG is a very special car in so many ways, the fact that this AMG is an authentic AMG Germany with proof of origin that the M117 / 9 motor was first developed in Germany not Japan. It is an AMG 6.0 DOHC wide body which is one of the most desirable and rarest cars in today's car collection market. The car was built during the final year of the AMG ERA during the merge with Mercedes Benz. This car is also equipped with the rarest engine AMG has ever built which is the M117-9 6.0 32v. There was a very limited number of these authentic AMG engines built in Germany and I would I estimate roughly around 5 or 6.

Re: С какво се бръснете?

Мнение от VIKING_WARRIOR » 08 Юни 2015, 6:17

Поръчай Онлайн Колега.


Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk
Dream as if you 'll live forever, live as if you'll die today.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: С какво се бръснете?

Мнение от gromovich » 11 Юни 2015, 18:51

Mario Pankov написа:Моята я поръчах от http://www.shaving-shack.com В България май я продаваше един онлайн магазин, profesionalist - общо взето продават на цената online в UK умножена по 3. :lol:



Колега, защо не поръча от официалния сайт на Muhle. Там цените са в евро и като гледам са по-ниски.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 614
Регистриран на: 25.08.2012
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж
Кара: Е 61 530d

Re: С какво се бръснете?

Мнение от miroleskov » 11 Юни 2015, 19:46

Доста години ползвах жилети,после минах на тример на ремингтън,сега от няколко месеца съм с това.....и съм много доволен- никакво дразнене зачервяване и т.н. Пяни,кремове и всякаква химия съм спрял да ползвам от много години....след като разбрах,че ми дразнят кожата зверски и минах на електричество https://www.technomarket.bg/products/09 ... -at-890-16
Винаги нощувай под върха,за да можеш да продължиш на горе, на сутринта.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Bogat-Beden » 11 Юни 2015, 22:39

miroleskov написа:Доста години ползвах жилети,после минах на тример на ремингтън,сега от няколко месеца съм с това.....и съм много доволен- никакво дразнене зачервяване и т.н. Пяни,кремове и всякаква химия съм спрял да ползвам от много години....след като разбрах,че ми дразнят кожата зверски и минах на електричество https://www.technomarket.bg/products/09 ... -at-890-16

Никога не съм ползвал такъви авангардни технологии,сигурно е удобно,но едно нещо ме вълнува-бръсне ли наистина гладко,както контрата например? :roll:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 614
Регистриран на: 25.08.2012
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж
Кара: Е 61 530d

Re: С какво се бръснете?

Мнение от miroleskov » 12 Юни 2015, 15:09

Bogat-Beden написа:
miroleskov написа:Доста години ползвах жилети,после минах на тример на ремингтън,сега от няколко месеца съм с това.....и съм много доволен- никакво дразнене зачервяване и т.н. Пяни,кремове и всякаква химия съм спрял да ползвам от много години....след като разбрах,че ми дразнят кожата зверски и минах на електричество https://www.technomarket.bg/products/09 ... -at-890-16

Никога не съм ползвал такъви авангардни технологии,сигурно е удобно,но едно нещо ме вълнува-бръсне ли наистина гладко,както контрата например? :roll:
бръсне очудващо гладко,малко около гушата е по-трудно,но си е достатъчно приятно и можеш да си минаваш 20 пъти без да те дразни.Аз имам една бемка на гушата и все я пазех да не я отрежа и беше много тегаво с ножчета сега такава вероятност няма


Sent from my iPhone using Tapatalk
Винаги нощувай под върха,за да можеш да продължиш на горе, на сутринта.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: С какво се бръснете?

Мнение от vixx » 12 Юни 2015, 20:32

BMW_POWER написа:Разчистих си чекмеджето с химии и измъкнах една стара четка за бръснене. Това ме подсети да ви задам въпроса:

С какво се бръснете?

Аз съм с Gillette Fusion Power

Пяната ми е Gillette Comfort Advantage

Изображение

Когато ходим на почивка взимам еднодневка, каквато падне. Нея си я изхвърлям после.

p.s. Надявам се темата няма да прозвучи на администрацията като реклама, а като едно малко проучване.


Същото и аз.
Още обаче не разбирам тоя номер с вибрацията на бръсначката как точно ми помага :bchug:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Bogat-Beden » 12 Юни 2015, 20:52

vixx написа:
Същото и аз.
Още обаче не разбирам тоя номер с вибрацията на бръсначката как точно ми помага :bchug:
Предполагам,че се търси същия ефект както при ел.четките за зъби,подпомага натиска :dunno:

miroleskov написа:бръсне очудващо гладко,малко около гушата е по-трудно,но си е достатъчно приятно и можеш да си минаваш 20 пъти без да те дразни.Аз имам една бемка на гушата и все я пазех да не я отрежа и беше много тегаво с ножчета сега такава вероятност няма

:yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: С какво се бръснете?

Мнение от TNT » 12 Юни 2015, 21:36

А тези по-евтините модели машинки по 60-70лв. стават ли за нещо?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: С какво се бръснете?

Мнение от intention » 15 Юни 2015, 21:42

Бях във Франкфурт и попаднах на магазин за бръснарски аксесоари и всякакви джаджи относно бръсненето, много интересни и яки неща имаха, но цените не бяха по джоба ми ....

Изображение

Изображение
Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: С какво се бръснете?

Мнение от N.Mihaylovski » 16 Юни 2015, 10:06

Аз се сдобих днес с това http://www.muehle-shaving.com/en/Shop/T ... 8a5b2c393f
ще видим довечера какво ще стане :mhihi:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: С какво се бръснете?

Мнение от streetz » 17 Юни 2015, 9:59

Обикновена самобръсначка с 2 ножчета, някакви стотинки струва. Имам и Gillette Fusion, но от години не съм му купувал ножчета. Иначе добре бръснеше, даже нямаше нужда от контра, но 6 лв за едно ножче ... мерси.
product_6434.jpg

Крем Каро (рядко се среща вече, затова като видя си взимам няколко тубички :D ). И някаква четка, май е изкуствен косъма.
krem%20za%20brysnene%20karo.jpg

Като бях млад имах и електрическа, руска, чисто нова я бяха подарявали някога на баща ми. Ползвах я в началото, когато още нямах истинска брада. Въпреки че ефекта беше добър самото усещане след това беше гадно, сухото бръснене определено не струва според мен.
Одеколон предимно Барбон, или някой друг евтин. От време на време и ракия (откакто спрях да пия я ползвам я вместо автършейв, я вместо зимна течност за чистачки :mhihi: ) 10-15 лв не ми се дават за ароматизиран спирт и името на известна марка на кутията. Е, вярно че жената ме мрази като се омажа с ракия или някой евтинджос с мирис на борова горичка, ама накрая все някога ще свикне. :lol:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: С какво се бръснете?

Мнение от © » 17 Юни 2015, 19:37

N.Mihaylovski написа:Аз се сдобих днес с това http://www.muehle-shaving.com/en/Shop/T ... 8a5b2c393f
ще видим довечера какво ще стане :mhihi:

Надяваме се да оживееш :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 6.02.2011
Пол: Мъж
Кара: 528i '97

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Ant0n » 17 Юни 2015, 20:59

Откакто прочетох темата - с машинка. Доста по-лесно, бързо и удобно е... :yes:

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: С какво се бръснете?

Мнение от N.Mihaylovski » 18 Юни 2015, 13:19

© написа:
N.Mihaylovski написа:Аз се сдобих днес с това http://www.muehle-shaving.com/en/Shop/T ... 8a5b2c393f
ще видим довечера какво ще стане :mhihi:

Надяваме се да оживееш :mhihi:


Жив съм, малко бавничко първия път, но се получава добре, един лев няма да дам повече на Жилет :ranting:
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook