С какво се бръснете?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 624
Регистриран на: 21.02.2007
Кара: М40, 1.6

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Chapai » 31 Май 2015, 9:17

Последните 30 (тридесет) години се бръсна със самобръсначка Жилет с обикновени ножчета произведена в Англия, гел Нивеа и за след бръснене - "първак". Това са едни от нещата които нямам намерение да променям. Само да допълня, че самобръсначката ми остана от казармата...
Едно е да се държи като отегчена съпруга, друго си е като ококорена комшийка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: С какво се бръснете?

Мнение от cod-cdbp » 31 Май 2015, 10:08

Не се бръсна! :mhihi: :mhihi: :mhihi: 8)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: С какво се бръснете?

Мнение от intention » 31 Май 2015, 10:19

Задължително мокро бръснене

Гел за бръснене използвам , пяната не ми харесва повече дразни и по-бързо свършва...

Изображение

Самобръсначка:
Изображение

Афтършейв балсам:

Изображение
Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 19.02.2015
Пол: Мъж

Re: С какво се бръснете?

Мнение от tosco » 31 Май 2015, 10:35

Самобръсначка Уилкинсон титан и сапун за бръснене Кент с четка.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: С какво се бръснете?

Мнение от gromovich » 31 Май 2015, 10:58

Аз си харесвам истинските неща :)
Ползвам само някаква пяна

Chrome-Safety-Razor.jpg

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 406
Регистриран на: 1.11.2008
Местоположение: Асеновград
Пол: Мъж
Кара: мноого черно Е28

Re: С какво се бръснете?

Мнение от BRAAT » 31 Май 2015, 14:27

Купих си е преди доста време, да си направя подарък за рожденния си ден :mhihi: Много съм доволен и определено е препоръчвам.Използвам е 3 пъти в седмицата. Батерията издържа с едно зареждане около 2 месеца. Ако е паднала до 0%, за 3 мин. се зарежда достатъчно за близо 2 бръсненията. Като се минеш с тримера, брадата изглежда все едно е на 3 дена. А с другия накрайник, за гладко бръснене с 3-те глави, те прави гладко избръснат , като бебешко дупе :clap: :mhihi: :mhihi: Бръсне на сухо,мокро и още там както се сетите :mhihi: Водоустойчива е и си заслужава всеки лев. Преди сменях самобръсначка на всеки 15-20 дена, а откакто е имам, не ми трябва нито пяна нито гел нито някакъв друг консуматив, за самото бръснене. За след бръснене, също не ти трябва, но аз си слагам малко нивея или олд спайс И аз си мислех , че на сухо е гадно да се бръсне, ама..... не и с тази. Няма начин да се порежеш и не ти се зачервява кожата:), нито е осещаш да скубе или подобно. Само удоволствието е на лице. Това осещане го имаше със старите самобръсначки първите 2-3 пъти. Но ако ви е кеф и с гел, и с пяна, пак бръсне, хехехе. Ножчетата са си остри, както бяха и още на първото ми бръснене с нея :D
Philips Norelco 1150X/40 2D

apa-049_1z.jpg


nivea-for-men-post-shave-balm-alcohol-free-100ml.jpg


old-spice-150-musk-after-shave-lotion-400x400-imadgqeszdffhvb5.jpeg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
SHARK-а му е майката!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Фидел Кастро » 31 Май 2015, 17:58

Само мокро бръснене!
Аз лично се бръсна с Gillette Fusion, но издържат по-малко от Mach3.
Относно кремовете моят фаворит е Denim. Жилет и Нивеа също са много добри. Има и един много добър български, но без да го видя в магазина не мога да се сетя. Унгарският BARBON, който по соцвремената беше номер едно вече е с друго и по-ниско качество.
Ножчетата са скъпи в хипермаркетите, но има фирми, които ги предлагат по интернет на половин цена и то истински, но са внесени от USA или UK, че там са бедни хорицата. :mhihi:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: С какво се бръснете?

Мнение от TNT » 31 Май 2015, 18:00

Фидел Кастро написа:но има фирми, които ги предлагат по интернет на половин цена и то истински

Линк?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: С какво се бръснете?

Мнение от ивчо » 31 Май 2015, 18:28

И възниква самият въпрос - а знаете ли как точно да се бръснете ! Че преди време една мома бивша ме води на "семинар" точно затова ! 100% от присъстващите не знаеха кое след кое е ! Удри "контра" сипи това и си бягай :mhihi:
пп много ме подразнихте с тоз Old и мисля да посегна на един :twisted:
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: С какво се бръснете?

Мнение от ИлХиТо » 31 Май 2015, 23:45

Да се включа и аз по темата.
От дълги години ползвам самобръсначки само на Gillette, като от както е излязла серията проглайд съм с това:
Изображение,

Задължително четка с естествен косъм
Изображение
Крем за бръснене в момента
Изображение

Ползвал съм и пяна и гел за бръснене (отново само нивеа) но за мен лично четката и крема са незаменими - не съм видял някой истински бръснар да използва пяна или гел ;).

За след бръснене - в момента NIVEA имат това
Изображение.
Уникален,супер меко и приятно усещане за кожата на лицето след раздразненията причинени от бръсненето.
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 258
Регистриран на: 20.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е39

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Dyakov » 01 Юни 2015, 9:27

Преди с Gillette Sensor Excel, след това като излезе с Mach 3, в последствие с Fusion Power, а в последните години всеки ден с Mach 3, гел Gillette Fusion ProGlide и автършейв Gillette (периодично ги сменям Arcitc ice, Cool wave, Power rush, Blue, Storm force).
Отказах се от тези с многото ножчета и батерии, защото много ми се задръстват и трябва да ги сменям през 2 седмици. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Фидел Кастро » 01 Юни 2015, 15:44

TNT написа:Линк?

За съжаление току що говорих с доставчика и каза, че е спрял вноса поради силно увеличена цена отпреди 3 месеца.
Иначе много коректен човек и ме помоли да не му давам телефона защото няма да изпълни поръчките и се получава много неприлично от моя и негова страна. :roll:
Остава да търсиш обяви с някакви остатъци.
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 13.07.2013
Пол: Мъж
Кара: AMG 560SEC WB 1990
Мечтае да кара: ... като горното,ама ново...
Детайли за колата: This AMG is a very special car in so many ways, the fact that this AMG is an authentic AMG Germany with proof of origin that the M117 / 9 motor was first developed in Germany not Japan. It is an AMG 6.0 DOHC wide body which is one of the most desirable and rarest cars in today's car collection market. The car was built during the final year of the AMG ERA during the merge with Mercedes Benz. This car is also equipped with the rarest engine AMG has ever built which is the M117-9 6.0 32v. There was a very limited number of these authentic AMG engines built in Germany and I would I estimate roughly around 5 or 6.

С какво се бръснете?

Мнение от VIKING_WARRIOR » 02 Юни 2015, 6:21

bum_bum написа:И аз с подобна машинка се бръсна от вече близо 10 години. Тая ми е втората ама е за смяна, че я ползвам и за телесата и миналия месец си порязах зверски мъдото.


Колега да Ти имам чувството за хумор. ;) Умирам да се смея понякога като Ти чета отговорите на различни Теми. Надявам се че не си сърдит вече. Поздрави. ;)

Към Темата: Жилет Фюжън Power с вибраторчето Крем за бръснене Елемис и афтършейв http://www.elemis.com & Philipshave
Поздрави.


Sent from my iPhone 6 Plus 128GB using Tapatalk
Dream as if you 'll live forever, live as if you'll die today.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: С какво се бръснете?

Мнение от drago_pavlov » 02 Юни 2015, 9:43

BMW_POWER написа:С какво се бръснете?

Ти пък намери къде да питаш... Във форума на батките поне половината са като Кимбо Слайс в главата :mhihi: За сметка на това краката винаги са епилирани :mhihi:

По-темата:
Електрическа самобръсначка Филипс. Имаш свободата да се бръснеш където и когато искаш.
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Bogat-Beden » 02 Юни 2015, 10:15

Рядко се бръсна ,щот съм дрът вече и файда няма :lol:
Иначе ползвам еднодневките на Жилет с две ноФчета..-непретенциозно..
Още имам някакъв 10 годишен зелен ЖИлет,с вибрираща дръжка (батерията му не е сменяна и си бачка :shock: ),но не му купувам ножове и не се занимавам :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook