С какво се бръснете?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: С какво се бръснете?

Мнение от kiko » 11 Яну 2021, 22:48

Jordana написа:Слагат се парченца от вестник на порязаното ....и кръвта спира :mhihi:

Това е олд скуул метод да,ама ся с тоя интернет къде ти вестници :mhihi:
тоалетната хартия ги замества добре.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46
Мечтае да кара: T-72 само направо и с пълна газ

Re: С какво се бръснете?

Мнение от gromovich » 12 Яну 2021, 7:06

kiko написа:
Jordana написа:Слагат се парченца от вестник на порязаното ....и кръвта спира :mhihi:

Това е олд скуул метод да,ама ся с тоя интернет къде ти вестници :mhihi:
тоалетната хартия ги замества добре.


Топ класиците използват стипца :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Моджо » 12 Яну 2021, 17:15

Don_Diego написа:Твърдо съм решил да махна Жилета след като последното ножче се разпадна на 3тото бръснене, а моята брада Хил не е гъста или корава...обаче тия обикновени Wilkinson ги няма в Лили в момента, продължавам да търся :yes:


Специално за теб съм в момента в ДМ. Има Вилкинсон.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: С какво се бръснете?

Мнение от TNT » 12 Яну 2021, 17:20

И в Кауфланд съм виждал.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Re: С какво се бръснете?

Мнение от M17cH » 13 Яну 2021, 21:28

Изображение

Да живей конкуренцията :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Моджо » 13 Яну 2021, 21:38

Винаджиите - Сомелиери.
Готвачи-Шефове
Кафеджии-баристаджии.
Ми бръснарето кви са?
Имате ли ритуали, гейши с топли и влажни.... кърпи. Афтършейв(одеколон) ахахаха.
, маски за лице, пудра за след бръснене и дупе на млада девственица за сравнение дали е мазно и гладко.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Re: С какво се бръснете?

Мнение от M17cH » 13 Яну 2021, 21:50

Изображение

Като видях темата се присетих че трудно (скъпо) се достига до истината :mhihi:
Май май бая колекция си направих последно време, баси ще каже човек че някой ме спонсорира...

За ся фаворит са ми:
Edwin jagger de89, демек muhle r89 с малко по-различна дръжка за повече 'сцепление',
feather ножчета
palmolive classic пяна за 2-3 евро (не че Taylor of the old bond street не са по-добри ама са 15-20 евро кутийката)
Omega четка с косъм от свиня
и накрая стипца както се написа няколко мнения по-рано и Nivea Sensitive балсам или л'ореал-а горе в дясно

(имам и само глава muhle r41 която мога да заменям дръжката, ама с федър-а става прекалено агресивно и после стипцата ми разказва играта...)
Не че няма по-добри, но цена-качество за мен тва е истината :yes:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: С какво се бръснете?

Мнение от c04 » 14 Яну 2021, 0:57

Изображение
E с т`ва вече 2+ години, даже вече се чудя дали трябва да сменям ножчетата, че ги дават на 2 години смяна.? :?:

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 24.07.2002

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Mini » 15 Яну 2021, 3:18

Don_Diego написа:Продуктите за бръснене на Proraso са доста добри. Покрай тях ми се прииска да сменя изцяло метода на бръснене.
Обмислям да взема олдскул бръсначка ама не знам дали няма да се заколя с такава :mhihi:
Има ли вариант дето да е по-безопасен или поне да е доста по-трудно да се нарежа :dunno:


На Proraso само сапуните им ползвам, зелената кутия. От бялата май веднъж съм взимал.

Потребител
Аватар
Мнения: 45
Регистриран на: 24.07.2002

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Mini » 15 Яну 2021, 3:20

M17cH написа:Изображение

Като видях темата се присетих че трудно (скъпо) се достига до истината :mhihi:
Май май бая колекция си направих последно време, баси ще каже човек че някой ме спонсорира...

За ся фаворит са ми:
Edwin jagger de89, демек muhle r89 с малко по-различна дръжка за повече 'сцепление',
feather ножчета
palmolive classic пяна за 2-3 евро (не че Taylor of the old bond street не са по-добри ама са 15-20 евро кутийката)
Omega четка с косъм от свиня
и накрая стипца както се написа няколко мнения по-рано и Nivea Sensitive балсам или л'ореал-а горе в дясно

(имам и само глава muhle r41 която мога да заменям дръжката, ама с федър-а става прекалено агресивно и после стипцата ми разказва играта...)
Не че няма по-добри, но цена-качество за мен тва е истината :yes:


Сандаловите сапуни как са, че не съм ползвал до момента?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 55
Регистриран на: 19.01.2010

Re: С какво се бръснете?

Мнение от M17cH » 16 Яну 2021, 19:16

Mini написа:Сандаловите сапуни как са, че не съм ползвал до момента?


Taylor of the old bond street? Супер добри са, много олд-скуул миризми и доста добра пяна. Сандаловото дърво е с очаквано добър перформанс, също като кедровото (което всъщност ми харесва повече как мирише). Черната кутия Jermin street прави по-малко пяна и трябва първо да се полее с няколко капки вода за да се разпени по-хубаво. Наподобява на бялото Прорасо, все пак и двете са за чувствителна кожа, може би затова. :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: С какво се бръснете?

Мнение от Don_Diego » 17 Яну 2021, 1:16

Аз съм с Proraso Wood & Spice - уникална, олд скул миризма, която е доста трайна :yes:
Имам и Muhle Sandal wood комплект ама не ме грабва, откъм миризма сравнено с Proraso-то е гола вода.

Сефтосах класическата бръсначка - доволен съм доста. С едно минаване по посока на косъма бръсне много по-гладко от Жилета, където винаги трябваше контра за да е гладко бръсненето. Така си реших проблема с враснали косми по шията. Успях само 2-3 пъти да се клъцна, при това доста леко. Със сигурност ще инвестирам в един хубав комплект купичка, четка, бръсначка и стойка
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 259
Регистриран на: 7.08.2008
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: "пъргава" 316-ка
Мечтае да кара: IS-ka

Re: С какво се бръснете?

Мнение от 6per40 » 20 Яну 2021, 18:26

Охх, това ми е една от болните теми. Благородно Ви завиждам колеги. За съжаление в моята рода по бащина линия сме малко много космати примати и съответно съм убеден, че някой от роднините е изиграл първообраза на Чубака в междузвездни войни. Моята брада е като нещо средно между телена четка и трион. Не става за бръснене със стандартни самобръсначки. Пробвал съм всичко без бръснач. То не бяха с едно, три, пет ножчета и всякакви други. Пробвал съм и след къпане и в баня с напарване. Дори няколко пъти си потапях брадата до нивото на носа в купа гореща брада уж да е по-мека и нищо не става. Направо е дране. Родих се с електрическите тримери. Сега ползвам един на ремингтон директно без приставка на ниво 0 и е супер. А ако искам по-гладко имам пак електрически на Филипс с три кръгли глави. Дано няма други като мен, че е мъка. Много хора не ми вярват, докато не видят. Дори моят кум преди години не вярваше и като му демонстрирах бръснене с чисто нова Жилет мач 3 тогава и направо изгуби ума и дума.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: С какво се бръснете?

Мнение от slatanic » 20 Яну 2021, 18:42

6per40 написа:Охх, това ми е една от болните теми. Благородно Ви завиждам колеги. За съжаление в моята рода по бащина линия сме малко много космати примати и съответно съм убеден, че някой от роднините е изиграл първообраза на Чубака в междузвездни войни. Моята брада е като нещо средно между телена четка и трион. Не става за бръснене със стандартни самобръсначки. Пробвал съм всичко без бръснач. То не бяха с едно, три, пет ножчета и всякакви други. Пробвал съм и след къпане и в баня с напарване. Дори няколко пъти си потапях брадата до нивото на носа в купа гореща брада уж да е по-мека и нищо не става. Направо е дране. Родих се с електрическите тримери. Сега ползвам един на ремингтон директно без приставка на ниво 0 и е супер. А ако искам по-гладко имам пак електрически на Филипс с три кръгли глави. Дано няма други като мен, че е мъка. Много хора не ми вярват, докато не видят. Дори моят кум преди години не вярваше и като му демонстрирах бръснене с чисто нова Жилет мач 3 тогава и направо изгуби ума и дума.

:yes: Подкрепям с две ръце.На мен ми отнема по-малко време да си махна косата отколкото брадата. :ok: Е едната става повече с годините,а другата по-малко ама все пак. :mhihi: Филипс уан блейд е много добра джуджавка.От година и нещо я ползвам и съм супер доволен.Ножчето кара доста.Иначе стандартните бръсначки с нанайсе ножчета един път им много.И накрая взема та се обрина.Сега всичко е точно. :yes:

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 31.10.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 525д е60 06'
Мечтае да кара: М5 е60

Re: С какво се бръснете?

Мнение от eventualno177 » 25 Яну 2021, 8:47

И горе и доле със сатърО :drinking: :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook