Цените на горивата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 725
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Цените на горивата

Мнение от Don_Diego » 28 Авг 2020, 13:32

Е в България сме все пак - шашми има на всякъде и за всичко :mhihi: Това, че не я виждаш шашмата на едно място, не значи че я няма.
Аз преди доста години съм го ял с Шел, но заради технически проблем на самата бензиностанция - пробита цистерна, подпочвени води иииии...70л вода с малко нафта в резервоара :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Цените на горивата

Мнение от madafaka_donkele » 28 Авг 2020, 16:11

Поправка, погледнах пак бележката, 5ст. надоле, май са на нива картите за отстъпка, трупаш и ползваш. За 60л. отстъпката/натрупаното е 3лв. Нищо де, все файда, то така или иначе круиза и газпром са най-евтините....след марешки де.

TNT написа:Иначе от година сигурно го карам на 95 + добавка на Бардал. Излиза по-евтино от 100-ца, а Бардала със сигурност е по-качествен от добавките, които те слагат.


Я кажи кой бардал тва?

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Цените на горивата

Мнение от TNT » 28 Авг 2020, 16:16

madafaka_donkele написа:
Я кажи кой бардал тва?

Изображение

30-38лв за 500 литра. Според промоцията.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 725
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Цените на горивата

Мнение от Don_Diego » 28 Авг 2020, 16:29

madafaka_donkele написа:Поправка, погледнах пак бележката, 5ст. надоле, май са на нива картите за отстъпка, трупаш и ползваш. За 60л. отстъпката/натрупаното е 3лв. Нищо де, все файда, то така или иначе круиза и газпром са най-евтините....след марешки де.

TNT написа:Иначе от година сигурно го карам на 95 + добавка на Бардал. Излиза по-евтино от 100-ца, а Бардала със сигурност е по-качествен от добавките, които те слагат.


Я кажи кой бардал тва?


До 30ти Август всички G-Drive горива са с 10ст надолу при използване на карта "С нас на път" и допълнително трупаш в нея. Преди беше процент от сумата, сега за горивата е стотинки на литър, а за стоки от магазина пак е %. Малко сбъркано го направиха според мен...
https://www.snnp.bg/sabiray-bonus-tochki - тук са описани намаленията
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Цените на горивата

Мнение от madafaka_donkele » 28 Авг 2020, 20:25

Don_Diego написа:До 30ти Август всички G-Drive горива са с 10ст надолу при използване на карта "С нас на път"


Мда, ама ако си минал 150 литра за календарния месец и картата ти е на ниво платинум. Добре са го описали надолу:

*Примери: Ако заредите 60литра G-Drive гориво и притежавате лоялна карта на ниво Silver, калкулацията ще се извърши по следния метод: 60литра, умножени по 0.05=3лв бонус, който получавате.

За мен е малко тъпо, да не говорим, че и самата реклама е подвеждаща, ама все пак сме абсурдистан, та ми е все тая :mhihi: Още предния път преди година някъде, като ги пробвах, като гориво ги отсвирих след 2-3 зареждания, щото тогавашната 100-ца(от бензиностанцията до практикер пак в дружбай) грам не се различаваше от 95-цата на коя да е верига, а и с тези куци кур капан измислени прИмоции...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата

Мнение от smamf » 29 Авг 2020, 5:41

В крайна сметка - къде зареждате премиум дизел? Може и конкретна бензиностанция в София?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Цените на горивата

Мнение от barty » 29 Авг 2020, 6:49

smamf написа:В крайна сметка - къде зареждате премиум дизел? Може и конкретна бензиностанция в София?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Откакто имам дизел пробвах повечето вериги, най-добре ми се видя Премиум дизела на OMV. Най-зле е на Петрол обикновеният дизел от бензиностанцията на входа на к.к. Албена.
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Цените на горивата

Мнение от vixx » 29 Авг 2020, 14:28

Аз никаква разлика не мога да усетя, без значение от къде сипвам. Нито в разход, нито във вървеж. 3 пъти сипах и от Марешки, понеже от доста близък вътрешен човек на жена ми знам, че не си позволява никакви шашми с качеството да прави. Не съм имал проблеми ама шубето е голям страх и сега няма да сипвам от там известно време. Като искам да си сипя премиум слагам Макс моушън на ОМВ. Ама пак няма никаква разлика в нищо.

Само от Газпром и то конкретно този на Банско не зареждам вече, след като веднъж ми тресеше цялата кола и едвам го изгорих тоя резервоар.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Цените на горивата

Мнение от steeN » 29 Авг 2020, 14:30

Не знам как не усещаш разлика с Марешки. Ако не усещаш, значи никъде няма да усетиш и може да си сипваш от всякъде и да не го мислиш :lol:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата

Мнение от smamf » 31 Авг 2020, 10:04

barty написа:
smamf написа:В крайна сметка - къде зареждате премиум дизел? Може и конкретна бензиностанция в София?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk


Откакто имам дизел пробвах повечето вериги, най-добре ми се видя Премиум дизела на OMV. Най-зле е на Петрол обикновеният дизел от бензиностанцията на входа на к.к. Албена.
Не съм карал с МаксМоушън. Ще пробвам.

Зареждам само ВиПауър Дизел, и май е добре. Пробвах един резервоар ДжиДрайв на Газпром, ама май върви по-малко спрямо Шел. Мотора е 3.0 tdi.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Цените на горивата

Мнение от nxn » 10 Сеп 2020, 23:26

Аз зареждам на Еко, преди зареждах само, обикновен дизел, без никакви ядове, сега като минах на бензин зареждам един път обикновен, един път премиум, нямам наблюдение за разлика, така че не знам струва ли си парите.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Цените на горивата

Мнение от barty » 11 Сеп 2020, 20:33

Днес пробвах бензин 95 на бензиностанция Дега на пътя Бургас - Поморие, на кръговото на входа на Поморие.
Цена на бензин 95: 1.65лв, качество е добро, няма проблем с вървене и разход.
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2381
Регистриран на: 24.07.2006
Местоположение: 02..., +3592...
Пол: Мъж
Кара: myCar 5.3. and iCar 3.9.
Мечтае да кара: още по-бавно
Детайли за колата: ...
01" 525d m57
04" X5 m57
06" Liberty 2,8 CRD

Re: Цените на горивата

Мнение от Владо » 11 Сеп 2020, 21:42

steeN написа:Не знам как не усещаш разлика с Марешки. Ако не усещаш, значи никъде няма да усетиш и може да си сипваш от всякъде и да не го мислиш :lol:


Зареждам от марешки от както я има бензиностанцията в люлин... Правих сравнения в разхода с Ром петрол, Газтрейд, Лукойл, марешки... разхода пада в същия ред, като разликата ром петрола - марешки е около 0,8 - 1 литър на 100 :banghead: на кола с 6-7 литра разход /525д/. Винаги зареждам обикновен дизел, добавям двутактово бездимно масло, тва години наред вече. Днес цената при марешки беше 1,56лв за литър...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Цените на горивата

Мнение от steeN » 12 Сеп 2020, 9:57

Не ви разбирам от печките, аз винаги съм бил бензинаджия по стечение на обстоятелствата.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Цените на горивата

Мнение от vixx » 12 Сеп 2020, 15:38

Днеска пълен резервоар нафта от Марешли в Люлин. Пак нищо не усещам, колата върви както винаги. 1.56 с/у 1.87 на Петрол... Не знам. Дано не ми изяде главата тая икономия, ама на месец един резервоар печеля, а това са си около 800-900км.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook