Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от barty » 01 Яну 2022, 20:14

Heineken 0.500, кен, произведен в Стара Загора: вкус на Пиринско или нещо от сорта, евтина бира.
Отдавна знам че е така но не мога да спра да се възмущавам.
:yes:

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от K_Ilkov » 13 Яну 2022, 7:53

Зарядно за акумулатор от Лидл - изпуши при първото включване.

Това обаче е по-малко интересно защото се случва с Лидълските боклучлета и досега не е било драма защото се сменяха или връщат пари.

Замяна и връщане на пари вече не се прави на място в магазина. Нова политика от +/- 2 месеца. Уреда се дава за ремонт с протокол и или се поправя или се заменя / връщат пари след опит за ремонт
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от bioz » 13 Яну 2022, 9:07

Нормално да го направят така, то булгаристан като дадеш пръст и ти отхапят ръката. Като знам как злоупотребяват с възможността за връщане някои хора. Купува гащи за детето ама зима по три бройки от всеки размер да може после вкъщи да мери. Накрая връща тия дето не стават.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от hell's angel » 13 Яну 2022, 9:24

K_Ilkov написа:Зарядно за акумулатор от Лидл ....


Питай Зак, да ти каже що е така :mrgreen: Бая народ ги ползваха тия боклучлета срещу депозит. Взимаш, вършиш си работата и връщаш. Иначе аз от дребните, стекоподобни зарядни съм доволен. Две имам - поработили са доволно и нямат грижи :dunno: Явно новите не са като едновремешните :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от K_Ilkov » 13 Яну 2022, 10:01

hell's angel написа:
K_Ilkov написа:Зарядно за акумулатор от Лидл ....


Питай Зак, да ти каже що е така :mrgreen: Бая народ ги ползваха тия боклучлета срещу депозит. Взимаш, вършиш си работата и връщаш. Иначе аз от дребните, стекоподобни зарядни съм доволен. Две имам - поработили са доволно и нямат грижи :dunno: Явно новите не са като едновремешните :mhihi:

E тва беше такова и знам, че вършат работа ама съм нацелил от петъчните явно :mhihi:
Иначе аз стек си имам ама исках едно за село да си взема да си седи … ама май и за там ше е стек ...

Мен ми е ясно защо са сменили тактиката , просто споделям да се знае, на мен вече не ми е оферта да експериментирам с уредите им и да чакам ремонти.
Лятото с едни таймери за поливане от 6 нацелих 3 да не текат :mhihi: ама ако ще чакам ремонти и да се занимавам с протоколи не е ОК за мен
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от ka4i » 13 Яну 2022, 10:28

Аа имам такова зарядно от Lidl от поне 5 години и не е мръднало:
Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от ogata » 14 Яну 2022, 22:07

Това може би е първото нещо на лидл от което не съм доволен.

Акумулаторно зеге :kuku:

Купих го преди една година. Не съм го докосвал от тогава.
Днес го отворих, заредих му батерията и тръгнах да режа отвор в един плот за мивка. 4те страни са сумарно около 2.5 метра.
От 6 налични скорости ... на първите 4 едвам крета. На 6 започнаха да се случват нещата.

Малко след първият метър загря и се изключи.
Оставих го на хлад. Почива половин час преди да заработи.
Почти на 2рият метър пак загря и пак се изключи.
Пак 30 минути почивка.

На последните 7-8 см припадна батерията и не можах да довърша работата.
Реших, че щом 97% са изрязани ще му ударя един чук на рестото и ще довърша с трион работата на ръка (триона е доста по-дебел и не влизаше във вече направеният от зегето канал) ...

Ударих му един чук ... и плота (110x60) за 70 лв на кроношпан Бургас се счупи на половина :shock: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ся освен че трябва да си купувам нов плот, ми ще е хубаво да си взема и едно нормално зеге. Златна излезна тая мивка, ейй :mrgreen: :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от zAcK » 25 Яну 2022, 21:56

Ей тоя кашкавал е тотално лайно. Как ме е яд, че го купих :banghead: Замина в коша директно :idea:

Тръгнах да го стържа и се разпльока на рендето като крема сирене :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

Да еВа помиярщината, да еВа. БДС, 45 дни зрял, к.ра ми Янко :banghead: По-скоро 4.5 дни :banghead:

Хем ми е ясно, че 99% от храните тук са боклуци и пак се прееВавам!
Въобще някой проверява ли храните в България за каквото и да било :?: Представям си с какви заместители на млякото е направена тая гнус :help:

P.S. Храната в БГ била качествена, а мармота завива нон-стоп :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :banghead: :banghead: :banghead:

Изображение
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от nxn » 25 Яну 2022, 22:43

zAcK написа:Ей тоя кашкавал е тотално лайно. Как ме е яд, че го купих :banghead: Замина в коша директно :idea:

Тръгнах да го стържа и се разпльока на рендето като крема сирене :banghead: :banghead: :banghead: :banghead:

Да еВа помиярщината, да еВа. БДС, 45 дни зрял, к.ра ми Янко :banghead: По-скоро 4.5 дни :banghead:

Хем ми е ясно, че 99% от храните тук са боклуци и пак се прееВавам!
Въобще някой проверява ли храните в България за каквото и да било :?: Представям си с какви заместители на млякото е направена тая гнус :help:

P.S. Храната в БГ била качествена, а мармота завива нон-стоп :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :kuku: :banghead: :banghead: :banghead:

Изображение


Или си попаднал на кофти партида, или си измисляш, точно този е винаги твърд и хубав, аз само такъв вземам.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от zAcK » 25 Яну 2022, 23:13

nxn написа:Или си попаднал на кофти партида, или си измисляш, точно този е винаги твърд и хубав, аз само такъв вземам.


Да знаеш, че по цяла вечер не спя, само за да мога да реша точно кой кашкавал да излъжа, че не става :idea: :bowdown: :bowdown: :bowdown:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от c04 » 26 Яну 2022, 0:25

Всичко е до партида. Купувал съм една и съща марка няколко пъти, и не всеки път е еднакво.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от barty » 26 Яну 2022, 6:41

Сиренето на Лакрима ми е в топ 3, поне на мен лично, заедно с Димитър Маджаров и Олимпус. Наскоро пробвах краве сирене на мандра Борино, също много ми хареса.
Относно кашкавал, взимал съм на Лакрима и не беше зле но не помня да е било нещо уникално за нашия пазар.
Да не е стоял някъде на топло и да е омекнал?
Кашкавал избягвам като цяло тъй като е много вреден продукт: солено и мазно + палма... Обаче за сандвичи на децата се налага. Пробвам леко полека да слагам Гауда от Лидл.
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от bioz » 26 Яну 2022, 8:36

Нито едно сирене от тия големи мандри не става. Пробвал съм да не кажа почти всички. В момента взимам главно от една мандра в Строево. Няма го в кафланди и темподобни супермаркети. Другото което става по моя вкус е на Съединение. Кашкавал зимам на Златоград или домашно от една баба на пазара.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от ivanski_2 » 26 Яну 2022, 9:32

barty написа:Сиренето на Лакрима ми е в топ 3, поне на мен лично, заедно с Димитър Маджаров и Олимпус. Наскоро пробвах краве сирене на мандра Борино, също много ми хареса.
Относно кашкавал, взимал съм на Лакрима и не беше зле но не помня да е било нещо уникално за нашия пазар.
Да не е стоял някъде на топло и да е омекнал?
Кашкавал избягвам като цяло тъй като е много вреден продукт: солено и мазно + палма... Обаче за сандвичи на децата се налага. Пробвам леко полека да слагам Гауда от Лидл.



Чак мазното да е времедно, може да поговориш с бум бум по темата :mhihi:
Относно тази мандра в Борино , помагат си със сухо мляко, но поне слагат и истинско за разлика от някои други .....
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Bogat-Beden » 26 Яну 2022, 9:34

Kaто изключим бутикови малки магазини със сериозни цени, Лидл е с най-качествените масови продукти.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook