Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от driver69 » 12 Окт 2021, 17:38

racing_team_vidin написа:Не разбирам, какъв е проблема, че са ви занесли” уреда до касата?
Някой иска ли ви, нещо допълнително?
Докато уреда не мине, на каса търговеца носи отговорност, като си вземете Телевизор, също ви “ескортират”, не защото ще го откраднете...
И да, не на последно място, когато има много клиенти, решили да си “опитат” късмета, и вие да сте- ще си пазите стоката?


Уред са ми носили единствено след тест и не съм се замислял с каква цел, далеч беше от много скъп.

Ако съм решил да оставя 200 кинта за мишка в голяма верига и усетя, че се отнасят с мен като с потенциален крадец - довиждане, има достатъчно други магазини, в които ще пазарувам като бял човек.
Това цялото е "shopping experience" и се калкулира в цената.
По същия начин като си купуваш парфюм за половин минимална заплата от няколкото големи вериги по моловете - не те ескортират, а сигурно рискът е сходен или по-голям.
Поне за мен има значение, предполагам и за колегите също - крайно неприемливо е.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от steeN » 12 Окт 2021, 18:34

Ескортирането едва ли е за кражби. Вероятно се прави за да може консултанта да му се отчете продажбата, понеже имат бонуси за тва 100%.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Bogat-Beden » 12 Окт 2021, 19:02

driver69 написа:има достатъчно други магазини, в които ще пазарувам като бял човек.
Лошото е, че няма..
Навсякъде се е@ват с клиента по един или друг начин..
Брат ми е мега капризен купувач и е единствено доволен от Н**мак, говорейки за бг магазини. Май ще трябва да се ориентирам към тях.

П.С., В емаг намерих слушалки на епъл и видях кой е доставчик, поръчах си директно при тях, 20 лв надолу :lol:
Да видим утре как са :bchug:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от sean-john » 12 Окт 2021, 19:05

Тампони на мотора...е не съм вярвал,че точно на LEMFÖRDER може да са такъв боклук(вярно на кутията пише мейд ин чайна,но все пак....) много по зле са от старите който си мислех,че са за смяна....

Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Bogat-Beden » 24 Дек 2021, 19:59

SkullCandy жични слушалки, намалени на 40 лв от 150, кошмарно зле са, звукът е като за 9 лв ментаци :mhihi:
Инак от същия магазин си взех тапи за 9 лв, намалени от 100+ (същата поръчка) ,свирят брутално :bowdown:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от top » 25 Дек 2021, 12:01

Да и аз имам същия "опит" със слушалки Skullcandy, в моя случай модел Venue, звука е отвратителен, абсолютни боклуци.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от ogata » 25 Дек 2021, 12:23

Онзи ден жената си счупи телефона и като по-непретенциозен и дадох моя P30 Pro.
От мтел след увеличението на договора, се оказа, че имат да ми подаряват един апарат и ми връчиха Galaxy A12.

По принцип не съм взискателен на телефони. Даже вече не им гледам и характеристиките. Важно е само да се казва "ало", да не насича тикток-а и да работят там разните месинджъри, вайбъри и фейсбуци, ако може да има хубава задна камера, батерия караща поне един един ден и да не е стъклен за да държи на ритане и изпускане. П30то отговаряше на всичко.

От всичките тези неща Galaxy A12 отговаря само на последното - пластмасов е.

Ало-то е под всякаква критика. Високоговорителя работи ако си на 30-50 см от него. Приложенията насичат зверски. Муден. Указателят е мега зле, особено механизма за търсене в контактите. Лицетово разпознаване и пръстовият отпечатък са само маркетинг, да кажем, че ги има ... иначе не разпознаваме нищо и пак си вкарваме пин като некви абуригени. 4 разговора и от 100% съм на 76%. Ц55 прави по-хубави снимки от задната му 48 мегапикселова камера.

Нямам представа колко пари е този телефон като нов, сигурно е някъв евтинджос - обаче ако има вариант да не си го купувате, няма да сбъркате.
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от DaGa » 25 Дек 2021, 22:10

steeN написа:Е кое толкова му е далече. 1 термометър, един смарт контакт и един gateway (в който ще сложиш 2 логически условия).
Сложно било... ааа ууу. Начи само да ви даде човек да мислите сложни неща явно. Софтуери, флашване

https://xiaomi-mi.com/sockets-and-senso ... gmr4014gl/
https://xiaomi-mi.com/sockets-and-senso ... monitor-2/

Гейтуеуа сами си го намерете.

Job done.
На шиомито ако джаджата работи само на китайския сървър си е тегава работа

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от EBEEMVACIA » 25 Дек 2021, 22:12

взех свинско с гъби-300гр.ужастно вкусно,НО СЪМ БЕСЕН че свърши подозрително :conf: бързо :ranting:
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от grkv » 26 Дек 2021, 10:06

ogata написа:Онзи ден жената си счупи телефона и като по-непретенциозен и дадох моя P30 Pro.
От мтел след увеличението на договора, се оказа, че имат да ми подаряват един апарат и ми връчиха Galaxy A12.

По принцип не съм взискателен на телефони. Даже вече не им гледам и характеристиките. Важно е само да се казва "ало", да не насича тикток-а и да работят там разните месинджъри, вайбъри и фейсбуци, ако може да има хубава задна камера, батерия караща поне един един ден и да не е стъклен за да държи на ритане и изпускане. П30то отговаряше на всичко.

От всичките тези неща Galaxy A12 отговаря само на последното - пластмасов е.

Ало-то е под всякаква критика. Високоговорителя работи ако си на 30-50 см от него. Приложенията насичат зверски. Муден. Указателят е мега зле, особено механизма за търсене в контактите. Лицетово разпознаване и пръстовият отпечатък са само маркетинг, да кажем, че ги има ... иначе не разпознаваме нищо и пак си вкарваме пин като некви абуригени. 4 разговора и от 100% съм на 76%. Ц55 прави по-хубави снимки от задната му 48 мегапикселова камера.

Нямам представа колко пари е този телефон като нов, сигурно е някъв евтинджос - обаче ако има вариант да не си го купувате, няма да сбъркате.


Учудвам се как е възможно през 2021ва да се продават такива нескопосани и неработещи техники...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от slatanic » 26 Дек 2021, 12:42

Че те масово са такива на марката. У нас имам следващите модели от 32,42,52 май бяха и са същите боклуци. :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от ogata » 26 Дек 2021, 14:04

Няма да е лошо да използвам темата, да препоръчате нещо по-адекватно.

Мислих си за Ксайоми 10 про. Добри отзиви гледам, а цената е повече от чук.
Като цяло не ми се дават повече от 500-600 лв, защото в момента в който телефона е в моите ръце - вече е прежален.
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от slatanic » 26 Дек 2021, 16:56

До сега карах на хуавей ама вече няма гугльо та или шаоми или поко.За тия пари са чук.И аз повече не давам, чв не съм счетоводител да ги пазя и умират по обектите.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от barty » 27 Дек 2021, 23:20

Xiomi е екстра за парите си :yes: аз ползвам 10 Про, на дъщерята взех 9 Про. Работят безпроблемно.
Спрямо Huawei са една идея надолу но пък са 1/2 от парите.
:yes:


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от ivoo » 28 Дек 2021, 4:47

ogata написа:Няма да е лошо да използвам темата, да препоръчате нещо по-адекватно.

Мислих си за Ксайоми 10 про. Добри отзиви гледам, а цената е повече от чук.
Като цяло не ми се дават повече от 500-600 лв, защото в момента в който телефона е в моите ръце - вече е прежален.

Xiaomi POCO X3 PRO

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook