Apple устройства, iOS и macOS тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: iOS тема

Мнение от bum_bum » 27 Ное 2021, 18:48

Май това ще направя и аз.

На първо четене си харесах DS220+.

Ако някой има мнение или съображения някакви ще съм благодарен да ги чуя.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: iOS тема

Мнение от turieca » 27 Ное 2021, 18:54

Със същия съм. Не съм специалист, но забележки нямам.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: iOS тема

Мнение от bioz » 27 Ное 2021, 18:55

Аз веднъж бях взел нас след 2 дена го върнах. Просто не можах да понеса лекото , но адски дразнещо бучене от вентилатора му. Мисля, хубав рутер би свършил чудесна работа, аз даже съм си направил тв-то на нас.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: iOS тема

Мнение от turieca » 27 Ное 2021, 20:25

Моя го чувам рядко, а и е на работното ми място а достъпа е от всякъде все пак.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: iOS тема

Мнение от bum_bum » 27 Ное 2021, 20:34

bioz написа:Аз веднъж бях взел нас след 2 дена го върнах. Просто не можах да понеса лекото , но адски дразнещо бучене от вентилатора му. Мисля, хубав рутер би свършил чудесна работа, аз даже съм си направил тв-то на нас.


Е да ма ти имаш някаква престава какво правиш. Аз ще гледам картинки в нета как се настройва :mhihi: Шумът няма да ми е проблем. Мога да го сложа и в коЛидоря.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: iOS тема

Мнение от Bogat-Beden » 02 Дек 2021, 11:23

Разходжах се вчера и минай покрай Айстайл и отвън само зърнах новите Мак Про, корпусът им е като ИБМ тухличка, изглежда доста неестетично. Технически вероятно са супер :dunno:

П.С.На новия ми Еър ( няма 2 месеца доста цивилизована употреба) му тръгна буквата "ш" вече :dunno:
Усеща се дървено на натискане..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: iOS тема

Мнение от zAcK » 02 Дек 2021, 19:46

Bogat-Beden написа:П.С.На новия ми Еър ( няма 2 месеца доста цивилизована употреба) му тръгна буквата "ш" вече :dunno:
Усеща се дървено на натискане..


Да не е влезнало нещо в механизма? :bchug:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: iOS тема

Мнение от Bogat-Beden » 02 Дек 2021, 19:49

А сега де.. не ям върху него, почиствам го понякога с кухненска хартия с малко спирт отгоре, освен дето викаш..
Ама как да процедирам?
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: iOS тема

Мнение от bum_bum » 02 Дек 2021, 23:21

Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: iOS тема

Мнение от Bogat-Beden » 03 Дек 2021, 9:40

Aa, не, ще го заведа на I обущар, надали ще е много скъпо и времеемко :roll:
Toй хубаво веднага се усъмни Зачката, че идва от употреба проблемът, ама не ми е първи лаптоп, а е първият, който дава проблем на 2-ри месец, инак е най-скъпият дотук (за параметрите си), който съм купувал..
Мислех си за Айфон догодина, ама с тия пееращини с много претенции и ниско качество, май няма да ме спечелят за епъл фенбой :nono:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: iOS тема

Мнение от DriftoMania » 03 Дек 2021, 11:49

Ей, на теб явно не ти е писано да се харесаш с цялата екосистема и това е. :) Все проблеми, все ядове :lol:
Вземи една микрофибърна кърпа и с нея забърсвай поне.

Иначе разцъквам си Еъра аз от Черния петък на румънците и съм доста доволен - най вече заради сумата, за която го взех. Но като заместител на старото Про от 2015 е екстра, зареждам го по-рядко от телефона, а го ползвам повече :) Малко ми беше тегаво от 15ка на 13ка, при все че работната конфигурация от години ми е 2х27 инча, но за определените цели е ок лаптопчето. Сега зимата ми липсва 15ката, която като ѝ отворя хром с 5-10 таба и приятно ми топлеше ръцете на клавиатурата, пък и краката ако го държа в скута :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: iOS тема

Мнение от bioz » 03 Дек 2021, 13:34

А пък лятото има опасност да ти изгори пръстите ако мръднеш ръката 2 санта над клавиатурата... Найс.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: iOS тема

Мнение от Bogat-Beden » 03 Дек 2021, 16:18

DriftoMania написа:Ей, на теб явно не ти е писано да се харесаш с цялата екосистема и това е. :) Все проблеми, все ядове :lol:
Вземи една микрофибърна кърпа и с нея забърсвай поне.
Ами май да.
Харесва ми супер много липсата на хеликоптер (вентилатор), но малко е превъзвеличана излишно цялата марка.. А за кърпата ясно, ама далеч не съм сигурен, че е оттам проблемът..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: iOS тема

Мнение от nxn » 03 Дек 2021, 16:24

Bogat-Beden написа:
DriftoMania написа:Ей, на теб явно не ти е писано да се харесаш с цялата екосистема и това е. :) Все проблеми, все ядове :lol:
Вземи една микрофибърна кърпа и с нея забърсвай поне.
Ами май да.
Харесва ми супер много липсата на хеликоптер (вентилатор), но малко е превъзвеличана излишно цялата марка.. А за кърпата ясно, ама далеч не съм сигурен, че е оттам проблемът..


Точно вчера си говорихме с колеги, които са апал маняци, че явно е паднало качеството. На единия часовник 6 спря да се зарежда(не е от зарядното), за по-малко от година, на другия му спря говорителя на айфон 12 про, третият слушалките му умряха, и на мен дето ми умря екрана на макбук про 16, което не ремонтираха по гаранция. Докато на този с часовника старото му макбук про 13 вече 7 години не е мръднало, а е видяло хиляди часове работа.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: iOS тема

Мнение от Bogat-Beden » 03 Дек 2021, 16:27

И да добавя по въпроса (да, моят случай е технически незначителен, но принципът е жалкарски).
Отивам да си търся процедурата по рекламация, вкарвам фабричен номер на компа, позволявам достъп до локацията ми, Епъл ми казва - "не намираме сервиз наблизо", сякаш съм в Горно *йно, а не София :kuku: . Отделно никакви опции не ми дава, оправяй се един вид :help: :lol:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook