Apple устройства, iOS и macOS тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Пловдив, България
Пол: Мъж
Кара: BMW E82, E83, E92, F02
Мечтае да кара: Saab Viggen 2.3T
Детайли за колата: BMW X3 E83 LCI MY'08; 2.0d 177bhp, steptronic.
BMW 120d E82 MY'08; 2.0d 220bhp, steptronic.
BMW 320d E92 LCI MY'12; 2.0d 184bhp, steptronic.
BMW 320i E90 MY'05; 2.0i 150bhp.
BMW 750Ld F02 LCI MY'13; 3.0d 386bhp, steptronic.
BMW 320i E36 MY'96; 2.0i 150bhp.
BMW 118d F21 MY'13; 2.0d 143bhp.

Re: iOS тема

Мнение от stocky » 11 Яну 2021, 10:43

Anthony_J написа:Какъв е този Гармин? Чак и време неточно, при положение, че се сверява през GPS. Точността му е като на атомен часовник. Може да има някакъв проблем със сензорите.

Garmin Swim 2. Автоматичното сверяване и с телефона, и с GPS поради някаква причина не работи и трябва ръчно да го сверявам чрез някой от двата механизъма... Крачките бягат с поне 20%. Плуването бяга с 1 дължина на всеки 20 почти всеки ден. Самият часовник през 2 часа се разкача от телефона. След последния ъпдейт, поне батерията кара повече от 4 дни.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: iOS тема

Мнение от Rainbow » 12 Яну 2021, 11:41

За кутията много се изциганиха хаха - ни слушалки, ни зарядно. Уж всеки имал зарядни от преди, ама минаха на type c - класически техни номера за доене.

Как да е - аз си поръчах един адаптер usb c -> usb за зор заман, като си поръчах и тяхното зарядно де. Слушалки ако съм честен, техните са ми супер неудобни та никога не съм ги ползвал така или иначе (а и предпочитам wireless като спортувам, а иначе не ползвам слушалки на телефона). Bluetooth-a се чудя дали има нещо сменено, но на БМВ-то ме дропва след 1-2 часа, със старият 7+ не ми го е правило никога.

Иначе е доооооста по-бърз спрямо 7+. Та така за сега. Иначе взех (след мноооого чакане) 12 Про Макс. Мислех да е без кейс, ама с тея изпъкнали камери, не ме кефи как стои само на тях и може да са щета скоро :mhihi:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: iOS тема

Мнение от nxn » 12 Яну 2021, 12:19

Rainbow написа:За кутията много се изциганиха хаха - ни слушалки, ни зарядно. Уж всеки имал зарядни от преди, ама минаха на type c - класически техни номера за доене.

Как да е - аз си поръчах един адаптер usb c -> usb за зор заман, като си поръчах и тяхното зарядно де. Слушалки ако съм честен, техните са ми супер неудобни та никога не съм ги ползвал така или иначе (а и предпочитам wireless като спортувам, а иначе не ползвам слушалки на телефона). Bluetooth-a се чудя дали има нещо сменено, но на БМВ-то ме дропва след 1-2 часа, със старият 7+ не ми го е правило никога.

Иначе е доооооста по-бърз спрямо 7+. Та така за сега. Иначе взех (след мноооого чакане) 12 Про Макс. Мислех да е без кейс, ама с тея изпъкнали камери, не ме кефи как стои само на тях и може да са щета скоро :mhihi:


Аз си бях поръчал едно 20 вата зарядно от китай, като тяхното, за 3 долара, но от ментел дойде с тяхното 20 вата зарядно, двете имат еднаква производителност за сега. Слушалки, ей сега ми дойдоха за 50 долара на риалми и са брутални, с ноиз кенсъл и всичко, много доволен. Иначе при моята кола за сега няма проблем с блутута, и карплея работи добре.

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Re: iOS тема

Мнение от DriftoMania » 13 Яну 2021, 9:30

nxn написа:
Rainbow написа:За кутията много се изциганиха хаха - ни слушалки, ни зарядно. Уж всеки имал зарядни от преди, ама минаха на type c - класически техни номера за доене.

Как да е - аз си поръчах един адаптер usb c -> usb за зор заман, като си поръчах и тяхното зарядно де. Слушалки ако съм честен, техните са ми супер неудобни та никога не съм ги ползвал така или иначе (а и предпочитам wireless като спортувам, а иначе не ползвам слушалки на телефона). Bluetooth-a се чудя дали има нещо сменено, но на БМВ-то ме дропва след 1-2 часа, със старият 7+ не ми го е правило никога.

Иначе е доооооста по-бърз спрямо 7+. Та така за сега. Иначе взех (след мноооого чакане) 12 Про Макс. Мислех да е без кейс, ама с тея изпъкнали камери, не ме кефи как стои само на тях и може да са щета скоро :mhihi:


Аз си бях поръчал едно 20 вата зарядно от китай, като тяхното, за 3 долара, но от ментел дойде с тяхното 20 вата зарядно, двете имат еднаква производителност за сега. Слушалки, ей сега ми дойдоха за 50 долара на риалми и са брутални, с ноиз кенсъл и всичко, много доволен. Иначе при моята кола за сега няма проблем с блутута, и карплея работи добре.


Я дай линк, че еърподс за 500 лв не ми се купуват, а старите им поколения дето са към 200-300 лв сякаш не ми се виждат добра покупка като за 2021-ва..
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: iOS тема

Мнение от nxn » 13 Яну 2021, 10:54

https://www.aliexpress.com/item/1005001586424503.html
Имат бас доста добър, звука е чист и силен, имат 8 накрайника за ушите и най-доброто имат нойз кенсъл и трансперънси мод, според зависи дали искаш да чуваш или не. И за сега батерията държи много.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: iOS тема

Мнение от Anthony_J » 13 Яну 2021, 11:38

gromovich написа:Колеги, споделете коректни ли са барометъра и алтиметъра на Гармина. Ползвал съм Casio Pro Trek и там общо взето доста често имаше разминавания.

Изключително точни са, защото ползват GPS, а не само сензори като Protrek.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: iOS тема

Мнение от Anthony_J » 13 Яну 2021, 11:39

stocky написа:
Anthony_J написа:Какъв е този Гармин? Чак и време неточно, при положение, че се сверява през GPS. Точността му е като на атомен часовник. Може да има някакъв проблем със сензорите.

Garmin Swim 2. Автоматичното сверяване и с телефона, и с GPS поради някаква причина не работи и трябва ръчно да го сверявам чрез някой от двата механизъма... Крачките бягат с поне 20%. Плуването бяга с 1 дължина на всеки 20 почти всеки ден. Самият часовник през 2 часа се разкача от телефона. След последния ъпдейт, поне батерията кара повече от 4 дни.

Явно има проблем конкретния часовник. Носи го в сервиз.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: iOS тема

Мнение от zAcK » 13 Яну 2021, 14:17

Какво става с тия нови телефони :mhihi: Сега чета, яко търсене, не могат да стигнат бройки до България до нашите смешни дилъри тука :mhihi:
Абсолютно талибанска държава сме си, от най-смешните. Стана 2021 година, един Apple store нямаме :no:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 35
Регистриран на: 8.06.2012
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 318ci

Re: iOS тема

Мнение от Mladenoff » 13 Яну 2021, 14:25

Беднотия, беднотия, ама изкупихме айфоните :mhihi: Макар че наистина наличността е зле. Аз като си чаках 12-ката във Виваком, бяха донесли само 10 бройки в Пловдив... :shock:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: iOS тема

Мнение от TNT » 13 Яну 2021, 14:32

Заради хоум-училището има нарастване на телефони, таблети, лаптопи, компютри. В темата за лаптопите като погледнах лаптоп.бг какво има в момента... и видях, че не е останало нищо под 1200лв... ми стана ясно какво е положението. Ако няма лаптоп - взимаш телефон. Ако са 2-3 чавета, според каквото има/няма :dunno: Не забравяйте и че производителите също имат проблеми с доставките и транспорта. Епъл неслучайно и отлагаха представяния.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: iOS тема

Мнение от nxn » 13 Яну 2021, 14:41

Не забравяйте, че всичко се печата в Тайван, видео карти, процесори, чипове, а фабриката е с намален капацитет. Един приятел поръча от амазон и чака единкя 2 месеца другия 3, така че не знам каква е нашата държава и какви глупости говориш.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: iOS тема

Мнение от kiko » 13 Яну 2021, 16:08

PS-5 цата е същата работа навсякъде е кът :shock:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: iOS тема

Мнение от TNT » 13 Яну 2021, 16:46

Нормално. Половин Европа е в локдаун, какво да правят хората и особено децата ? Купуваш PS5 и детето хем има какво да прави, хем забравя за пандемията. Онлайн хазарта е в подем и все се каня да пусна едно покер турнирче, че 100% е пълно с баламурници. Акциите на Нвидиа и АМД са в подем. Доколкото знам с гейминг периферията също има проблеми с наличностите. В началото на пандемията търсех ластици за тренировки вкъщи - хОй :mhihi: Всичко изкупено.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.01.2004
Местоположение: пловдив,кичука,London
Кара: G30d...Q7 2019

Re: iOS тема

Мнение от badboy21 » 13 Яну 2021, 22:18

zAcK написа:Какво става с тия нови телефони :mhihi: Сега чета, яко търсене, не могат да стигнат бройки до България до нашите смешни дилъри тука :mhihi:
Абсолютно талибанска държава сме си, от най-смешните. Стана 2021 година, един Apple store нямаме :no:

Не само в България е така,в Англия е същото :mhihi: Директно от сайта на Ейпъл си поръчах 12 pro още през декември,а поръчката ми е още в статус на обработване,дори и парите не са ми дръпнали от картата :mhihi: ,а го чакам да дойде на 25-ти януари,просто заради този вирус явно навсякъде е така :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: iOS тема

Мнение от Exclusive89 » 14 Яну 2021, 10:27

Да скокна до MediaMarkt и да снабдя форума с айфони? :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook