Къде,какво има на промоция?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от intention » 14 Апр 2014, 12:07

Някой ходил ли е в Зора, как са там нещата ?
Техномаркет го уважихме вече :smoke:
Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .


Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 1.03.2014
Кара: BMW ♥
Мечтае да кара: Harley Davidson V-Rod
Детайли за колата: E34 , Е30 скоро.

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от Българският Орел » 17 Апр 2014, 19:41

Bogat-Beden написа:
stefanoff написа:В Т-Маркета гледам има вискита на уникално ниски цени - Tullamore Dew 1L - 18лв , Famouse Grouse 0.7L - 12.99лв - тая нова година ще е тежка усещам :mhihi:

ттцтцтц ,сега ли се казва :lol:
аз пък бях в Кауфланд (там съм на правилното място :mhihi: ) и налазих Масдаам Фрико -намалено наполовина и само за 11 кинта килото
Казах на лелката да откърти 1 кг парченце,поправих се на кило и половина и те нали винаги слагат и от тях едни 20 процента отгоре ( с репликата малко отгоре -така ставали :lol: ,което понякога откровено дразни :dunno: ),но да се върнем на темата-станаха близо 2 кг- но няма лошо :ok:
и 2 кг сметана взех за разредител (че кашкавала е силен-45 градусов :mhihi: ) и запълних първото стъпало на пирамидата на Маслоу за човешките потребности :mhihi:


Нещо не ти разбирам българският език. :mhihi: я кажи сега какво си си купил?В техномаркет има доста добри промоции на перални,печки и плазмени и лед телевизори - петък събота и неделя ама трябва да се следи в сайта им кога точно.
ИзображениеИзображение
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от Bogat-Beden » 17 Апр 2014, 21:46

Българският Орел написа:
Bogat-Beden написа:
stefanoff написа:В Т-Маркета гледам има вискита на уникално ниски цени - Tullamore Dew 1L - 18лв , Famouse Grouse 0.7L - 12.99лв - тая нова година ще е тежка усещам :mhihi:

ттцтцтц ,сега ли се казва :lol:
аз пък бях в Кауфланд (там съм на правилното място :mhihi: ) и налазих Масдаам Фрико -намалено наполовина и само за 11 кинта килото
Казах на лелката да откърти 1 кг парченце,поправих се на кило и половина и те нали винаги слагат и от тях едни 20 процента отгоре ( с репликата малко отгоре -така ставали :lol: ,което понякога откровено дразни :dunno: ),но да се върнем на темата-станаха близо 2 кг- но няма лошо :ok:
и 2 кг сметана взех за разредител (че кашкавала е силен-45 градусов :mhihi: ) и запълних първото стъпало на пирамидата на Маслоу за човешките потребности :mhihi:


Нещо не ти разбирам българският език. :mhihi: я кажи сега какво си си купил?В техномаркет има доста добри промоции на перални,печки и плазмени и лед телевизори - петък събота и неделя ама трябва да се следи в сайта им кога точно.
братко откъде го изкопа това
ставаше дума за холандски кашкавал наполовина намален в Кауфланд ,преди има няма 3-4 месеца сигурно ,ако не и повече..
Сега там пак има Джак литър на цената на 700
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от In_Memoriam » 12 Май 2014, 15:03

Промоция в Овърдрайв до края на май - измерване на стенда с 30% намаление. :driving:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от spower » 13 Май 2014, 9:09

В Лидъл рибарски неща, комплекти въдици, телескопи с макари, коплекти с куки блесни. Макарите са на SPRO взех си една за 12,99лв, като същата си я купих от Орозов зимна промоция за 38лв ;)
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 462
Регистриран на: 16.01.2011
Пол: Мъж
Кара: E 46 Sedan 136 Hp
Мечтае да кара: Най-новото BMW независимо от модела

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от bobi_81xx » 07 Авг 2014, 21:08

Колеги,има интернет промоция на климатици.Някой ако се нуждае от такава стока нека да види тук. http://www.technomarket.bg/products/ipromo?page=3&type=137&sort=

Потребител
Аватар
Мнения: 32
Регистриран на: 23.03.2012
Пол: Мъж

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от iskrenchyy » 11 Авг 2014, 22:47

http://www.lidl.bg/cps/rde/www_lidl_bg/ ... htm?id=323

Колеги тази седмица в ЛИДЛ ще има промоции на всякакви инструменти за дома. Лично аз си харесах комплекта инструменти, мисля че за домашни нужди е добър. неговата промоция е от 14-ти. :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 280
Регистриран на: 24.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '98 e36 328i Тouring
Мечтае да кара: e36 ///M3

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от clarcky » 13 Окт 2014, 21:39

Айде на Лидлските зарядни за акумулатори от четвъртък.Четох в нета че има хора дето са много доволни,ако някой има такова да сподели впечатление.Този път и аз ще се обзаведа,че нямам импулсно зарядно,а подържащата програма би ми вършила страхотна работа,че и без това комбито зимата рядко го изкарвам.
20141013_174239.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от sean-john » 14 Окт 2014, 5:11

Зарядното го имам в къщи и се ползва редовно от около година и половина...доволен съм,даже се чудя дали да не си взема второ :mhihi: за 33 лева е подарък направо.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 18.05.2009
Местоположение: Пловдив
Кара: Astra j 1.4 t

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от b.bonev » 14 Окт 2014, 9:39

Колеги това зарядно от лидъл дали става освен за 12 волта и 6v?
"Не Русия е проблемът на света в момента. Проблем са самозабравили се бездушни хора, които управляват Запада. Утре ще измислят още нещо. Това са някакви "зомбита", които само се стремят да рушат. Не знам до кога ще е възможно Русия да ги възпира, дори с цената на самоунищожение. Но ще направим каквото можем..."- завърши Путин.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 2.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e61 535d LCI
Мечтае да кара: F90

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от datchko » 14 Окт 2014, 14:56

b.bonev написа:Колеги това зарядно от лидъл дали става освен за 12 волта и 6v?

След като на картинкара пише и 12v и 6v, би трябвало :mhihi:
Иначе хубава промоция имат, мисля и аз да си взема някои работи.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 843
Регистриран на: 21.10.2007
Кара: 320i 1999г.

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от Сладур1 » 14 Окт 2014, 15:28

sean-john написа:Зарядното го имам в къщи и се ползва редовно от около година и половина...доволен съм,даже се чудя дали да не си взема второ :mhihi: за 33 лева е подарък направо.

Колега същото ли е зарядното което имаш? Че и аз се чудя дали да си взема едно...

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

ентусиаст
Аватар
Мнения: 950
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: Габрово/Атина
Пол: Мъж
Кара: ше е36,е39, сега и аз незнам
Мечтае да кара: М5

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от sean-john » 14 Окт 2014, 15:48

Малко по различно е колега,друга модификация с екран...ето такова е моето,но като характеристики мисля,че са 1 към 1 . https://www.youtube.com/watch?v=30fpMlypYew

ентусиаст
Аватар
Мнения: 843
Регистриран на: 21.10.2007
Кара: 320i 1999г.

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от Сладур1 » 14 Окт 2014, 19:00

Ако е същата марка-добре. Поне да знаем, че работи. Малко съм резервиран към такива техники. Вземал съм и някои се развалят, други не..

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk 2

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 280
Регистриран на: 24.12.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '98 e36 328i Тouring
Мечтае да кара: e36 ///M3

Re: Къде,какво има на промоция?

Мнение от clarcky » 14 Окт 2014, 20:19

За 33лв с 3години гаранция няма какво да го мислиме. Аз взех от един магазин за акумулатори едно зарядно за 50лв с 3месеца гаранция,ползвам го вече 6месеца и зарежда яко,но тук функцията за поддържане на акумулатори ме блазни,пък и зарядното е супер удобно,много са му компактни размерите :)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook