временни татуировки - къде?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 12 Юли 2006, 12:29

B U L L I написа:кати я не се излагаи бе моето момче :mhihi:

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
а ти не се измъквай, обещал си ми нещо в Бургас преди 3 години ;) :mhihi:
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

Пич, къде ми е колата?
Аватар
Мнения: 3058
Регистриран на: 5.02.2002

Мнение от ! Алекс » 12 Юли 2006, 15:32

Ати ще те нашарим бе бате няма проблем..... :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 308
Регистриран на: 11.07.2006
Местоположение: София

Re: временни татуировки - къде?

Мнение от Lila_Angel » 12 Юли 2006, 15:37

направи си истинска, малко боли, но пък е много по-готино от временните. а и щом аз съм издържала, значи и ти ще издържиш :D временните ми приличат на ваденки от дъвки... :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 308
Регистриран на: 11.07.2006
Местоположение: София

Мнение от Lila_Angel » 12 Юли 2006, 15:39

SlipKnoT написа:
ati написа:Защото съм останал с убеждението, че там такива правят, а тези, които имам предвид аз са си с игла, подкожно, единствената разлика с "обикновената" татуировка е в използваните бои - едните се разграждат след няколко месеца, другите малко по-бавно;)


Такова животно няма..

има - правят ги с къна и са ужасни (поне според мен)

devildriver
Аватар
Мнения: 4054
Регистриран на: 21.04.2002
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: McLaren F1

Мнение от SlipKnoT » 12 Юли 2006, 16:13

Lila_Angel написа:
SlipKnoT написа:
ati написа:Защото съм останал с убеждението, че там такива правят, а тези, които имам предвид аз са си с игла, подкожно, единствената разлика с "обикновената" татуировка е в използваните бои - едните се разграждат след няколко месеца, другите малко по-бавно;)


Такова животно няма..

има - правят ги с къна и са ужасни (поне според мен)


Ти май не четеш какво е написал Ати.. няма такова нещо като да ти вкарат с игла нещо под кожата и то след 3 меесеца да кажем да се изпари.. или те бодат и остава за винаги (е вече има и места дето ги махат даже и в БГ, но е солено) или ти рисуват В/У кожата и в зависимост от това с какво ти го рисуват издържат извеснтно време.Чувал съм легенди за няк'фи дето държали месец, но нещо не вярвам особенно, ако си на море..

П.С.Другото което се сетих е, че жените ги боли по малко от мъжете.. ФАКТ! ;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 308
Регистриран на: 11.07.2006
Местоположение: София

Мнение от Lila_Angel » 12 Юли 2006, 16:19

SlipKnoT написа:
Lila_Angel написа:
SlipKnoT написа:
ati написа:Защото съм останал с убеждението, че там такива правят, а тези, които имам предвид аз са си с игла, подкожно, единствената разлика с "обикновената" татуировка е в използваните бои - едните се разграждат след няколко месеца, другите малко по-бавно;)


Такова животно няма..

има - правят ги с къна и са ужасни (поне според мен)


Ти май не четеш какво е написал Ати.. няма такова нещо като да ти вкарат с игла нещо под кожата и то след 3 меесеца да кажем да се изпари.. или те бодат и остава за винаги (е вече има и места дето ги махат даже и в БГ, но е солено) или ти рисуват В/У кожата и в зависимост от това с какво ти го рисуват издържат извеснтно време.Чувал съм легенди за няк'фи дето държали месец, но нещо не вярвам особенно, ако си на море..

П.С.Другото което се сетих е, че жените ги боли по малко от мъжете.. ФАКТ! ;)


Напротив - много добре си прочетох - правят се татуси с къна, при това къната се вкарва с игла (естествено, съществува и само вариант да ти я нарисуват). разликата е в това, че къната е природен продукт и с времето се резорбира от тялото.

Пич, къде ми е колата?
Аватар
Мнения: 3058
Регистриран на: 5.02.2002

Мнение от ! Алекс » 12 Юли 2006, 16:25

кАти ела ще те къносами с Булли набързо ама преди морето :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2643
Регистриран на: 22.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Kris » 12 Юли 2006, 17:53

Lila_Angel написа:

Напротив - много добре си прочетох - правят се татуси с къна, при това къната се вкарва с игла (естествено, съществува и само вариант да ти я нарисуват). разликата е в това, че къната е природен продукт и с времето се резорбира от тялото.


Да сигурно е така но като почне да се абсорбира от тялото (след няколко месеца) и така доста време а през това време нито е татус нито не - "ни риба, ни рак" ;)

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Re: временни татуировки - къде?

Мнение от ati » 12 Юли 2006, 21:52

Lila_Angel написа:направи си истинска, малко боли, но пък е много по-готино от временните. а и щом аз съм издържала, значи и ти ще издържиш :D временните ми приличат на ваденки от дъвки... :mhihi:

Дам, идеята ми е да си ги направя зимата, за да не ги вижда максимално дълго слънцето и си мислех тези временни да изкарат до зимата, но наистина Крис е прав (съветсвах се с няколко други души, които казаха същото), че само в началото си е като татуировка и после много време не е нито едното, нито другото:)
Така че ще оставим шаренето и боленето за зимата.
Благодаря за включването ;)
ПС - СЛипнот е прав - много малко жени съм виждал да понасят така зле болката при татуиране както мъжете, ма ние сме си такива - все ревем, понякога и ние не знаем защо :D
Поздрави
Ати
ПС 2 - Алекс, кажи му на Були да не се отмята, а за каносването - ша видим кой кого :mhihi:
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2317
Регистриран на: 16.12.2003
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: е30, е36, e39
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: Nuclear Touring

Мнение от Nucl3arDru1D » 13 Юли 2006, 8:37

Ати,
правил съм си такава- с игла ти боцкат къна, която след макс. 2 месеца започва да прилича на кофти пигментно петно и постепенно изчезва.

става като моментно решение, но после е дразнещо. Не бих те посъветвал да си правиш такава.
Изображение
Изображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 13 Юли 2006, 10:25

Nucl3arDru1D написа:Ати,
правил съм си такава- с игла ти боцкат къна, която след макс. 2 месеца започва да прилича на кофти пигментно петно и постепенно изчезва.

става като моментно решение, но после е дразнещо. Не бих те посъветвал да си правиш такава.

и другите така казаха - явно ще се чака до зимата :yes:
Благодаря за включването;)
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

мада фака луда е и тая кака
Аватар
Мнения: 43
Регистриран на: 9.05.2005
Местоположение: София

Мнение от MadMaya » 14 Юли 2006, 11:07

Я кой решил да се татуира :mhihi: Според мене Ати ако си решил да си правиш е най добре да си е постоянна. Мисля си също че това е мания и с една неможеш ;) А и за какво ти е временна избери си нещо добро по студиата има тонове каталози все нещо ще си харесаш :shock: Даже съм сигурна че не една а доста повечко:) А за място мисля че на пръсеца е невероятно (отвътре или отвънка _ ти ще си прецениш :D Успех ако се решиш ще те заведа при моя татуист ;) Мойте скромни 3 татуса съм ги правила все лятото като съм ги пазила по 1 седмица и все още изглеждат прекрасно след 6-7 години ;)

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 14 Юли 2006, 11:25

Madvaniovica написа:Я кой решил да се татуира :mhihi: Според мене Ати ако си решил да си правиш е най добре да си е постоянна. Мисля си също че това е мания и с една неможеш ;) А и за какво ти е временна избери си нещо добро по студиата има тонове каталози все нещо ще си харесаш :shock: Даже съм сигурна че не една а доста повечко:) А за място мисля че на пръсеца е невероятно (отвътре или отвънка _ ти ще си прецениш :D Успех ако се решиш ще те заведа при моя татуист ;) Мойте скромни 3 татуса съм ги правила все лятото като съм ги пазила по 1 седмица и все още изглеждат прекрасно след 6-7 години ;)

Мерси Майче, аз засега мисля една на гърба, само да видим какво ще бъде - имам две идей, все някоя ще трябва да надделее, няма да е временна;)
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

FiRe WaLK WiTh Me !
Аватар
Мнения: 4203
Регистриран на: 23.03.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: винаги с усмивка :)
Детайли за колата: 316is touring - Виолетка

Мнение от SpUd3r » 14 Юли 2006, 15:34

Еии като е на гърба,за какво ти е временна.Всички разправят не си прави за винаги ще ти омръзне,еми то като не я виждаш как ще ти омръзне :mhihi: .И аз сега зимата трябва да ходя пак да се шаря.

ПС - Ако мислиш да си правиш само 1 татус и в никъв случей повече, по-добре изобщо не си прави,защото тва си е направо болест.Моята като я правеха в кво ли не се заклевах,че повече никога няма да си правя и още на другата седмица започнах да свалям от нета различни татуси :mhihi:
За да не си направиш 2ра трябва да имаш адска психика ;) (мое мнение)
Tux0 Ca !
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 14.07.2006

Мнение от akulcho » 14 Юли 2006, 16:17

...пичове, това с къната си е гавра, която някой измисли навремето заради многобройните ентусиасти, които хем искат, хем не им стиска да си умрат туширани...:)

...вкарат ли ти боя с игла - няма махане за месец д'ва - татуса изчезва напълно за около 300 години от кожата... въпросното студио, което е цитирано по-горе са наистина добри татуисти, само че трябва да ходиш на две-три години да ти опресняват татуса, понеже си жалят клиентите и бодат плитко и след година две самия татус избледнява леко.... в други студиа, също толкова добри те бодат по-дълбоко и можеш да отидеш на опресняване след повече години... в крайна сметка си е болзнена цялата работа и ако не си сигурен в това което искаш да си сложиш завинаги - просто не влизай... ако пък не те е шубе от боцкането, ама не си сигурен в това какво точно искаш - мини на вариант рисунка върху кожата, можеш да си я променяш всеки две седмици през лятото и зимата вече убеден да се набодеш...

...пресен татус не е полезно да го оставяш на слънце, просто защото е една рана, представи си да си си ожулил дълбоко до разкъсване примерно рамото, да му махнеш лепенката на втория ден и да отидеш на пясъка и слънцето - как мислиш, дали няма да се възпали...?!


П.С. ето как се маха татус
mother-fucker

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook