временни татуировки - къде?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

временни татуировки - къде?

Мнение от ati » 07 Юли 2006, 18:31

Аз естествено винаги се сещам на време за някой неща ;) :mhihi:
От доста време имам намерението да се нашаря малко, че съм един такъв, безцветен :mhihi:
Едно, че скицата на татуировката ми не е готова, но и да беше - лятото обичам да ходя максимално разголен, тоест мястото, на което ще седи татуировката ще е открито и ще е изложено на въздействието на пряката слънчева светлина. Има много противоречиви мнения, едни казват, че само първите няколко дни били фатални, другите казват, че първия месец не било хубаво да се вижда от слънчева светлина, както и да е, аз предпочитам да съм сигурен и да се татуирам зимата, но до тогава....
Знам, че едно време имаше татуировки (дори цветни, без определни гами обаче), който след време избледняват и изчезват сами, защото самото "мастило" е от някакви хранителни вещества, които след няколко месеца се усвояват от кожата.
Та въпросът ми е - щом в Германия го имаше няма начин да го няма и тук, но къде? Държа естествено на хигиената и на професионално отношение, все пак кожата си е моя и аз държа на нея.
Идей?
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от X-citer » 07 Юли 2006, 18:46

На морето :lol: На всеки ъгъл можеш да си направиш такава, ако искаш ще те заведа - сещам се в Несебър за поне 5-6 места където правят ;)
Изображение

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 07 Юли 2006, 18:57

X-citer написа:На морето :lol: На всеки ъгъл можеш да си направиш такава, ако искаш ще те заведа - сещам се в Несебър за поне 5-6 места където правят ;)

възможно ли е тези да са с туш върху самата кожа, което държи една седмица и 5 къпания? Защото съм останал с убеждението, че там такива правят, а тези, които имам предвид аз са си с игла, подкожно, единствената разлика с "обикновената" татуировка е в използваните бои - едните се разграждат след няколко месеца, другите малко по-бавно;)
Ако съм в грешка кажи.
Пък на морето не мисля, че е необходима татуировка за да ходим, последния път ако Томи и Сами си бяха вдигнали телефоните щяхме да пием заедно на брега, щото 2 часа съм ви търсил в Несебър (тогава не знаех, че и ти си с тях) и накрая си тръгнах към София без татуировка и без пиене :mhihi:
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

U.S. MARINES
Аватар
Мнения: 1107
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: София,L.A.
Пол: Мъж
Кара: '13 BMW S1000RR, '09 Е71 4.0d
Мечтае да кара: ///M6, E31 k55 Racing Dynamics, '13-'14 BMW S1000RR

...........

Мнение от Тоо Cool » 07 Юли 2006, 18:58

0889 563 128-Това е номера на татуиста от ИНКИ ДРАКОН-най-доброто студио за татуировки в България и София според мен. Ще ти направи всякаква картинка и може и временна да е! Хигиената и професионализма са на страхотно ниво-ГАРАНТИРАМ!!!
In memory of CPL Jason Dunham,
United States Marine Corps,
who gave his life in order to keep his brothers alive.
You will never be forgotten!
10-10-81 - 07-12-2006

THAT IS NOTHING ON THIS GREEN EARTH THAT IS STRONGER THAN THE UNITED STATES MARINE CORPS,
BECAUSE THERE IS NOTHING ON THIS GREEN EARTH THAT IS STRONGER THAN A UNITED STATES MARINE!
https://www.youtube.com/watch?v=Z-y0aeXwbMc
SEMPER FI!

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Re: ...........

Мнение от ati » 07 Юли 2006, 19:01

Тоо Cool написа:0889 563 128-Това е номера на татуиста от ИНКИ ДРАКОН-най-доброто студио за татуировки в България и София според мен. Ще ти направи всякаква картинка и може и временна да е! Хигиената и професионализма са на страхотно ниво-ГАРАНТИРАМ!!!

Мерси Брат :yes:
Можеш ли да ме упътиш къде се намира или да говоря направо с момчето по телефона и да се разберем?
Още веднъж - тен кю и кога да почерпя биричка?
ПС - то не е като да нямате повод с Любо да черпите, та въпроса е по-скоро = га ша са черпим, че не сме се събирали от....едно време ;)
Ати
След каране не ти ли треперят краката, значи просто си се возил

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: ...........

Мнение от X-citer » 07 Юли 2006, 19:11

възможно ли е тези да са с туш върху самата кожа, което държи една седмица и 5 къпания?

Пишеше, че издържали по 3 месеца, но не съм пробвал и не мога да ти кажа дали е така :roll:
ati написа:Още веднъж - тен кю и кога да почерпя биричка?
ПС - то не е като да нямате повод с Любо да черпите, та въпроса е по-скоро = га ша са черпим, че не сме се събирали от....едно време ;)
Ати

Тази вечер и двамата сме в Долината На Евтината Любов (Студ. Град :mhihi: ) така че ако си някъде в района свиркай да вкараме по няколко питиета. :bchug:
Изображение

U.S. MARINES
Аватар
Мнения: 1107
Регистриран на: 5.07.2004
Местоположение: София,L.A.
Пол: Мъж
Кара: '13 BMW S1000RR, '09 Е71 4.0d
Мечтае да кара: ///M6, E31 k55 Racing Dynamics, '13-'14 BMW S1000RR

...........

Мнение от Тоо Cool » 07 Юли 2006, 19:55

Добре си дошъл ВИНАГИ и НАВСЯКЪДЕ Ати!!! Само звънкай и казвай къде да дойда!
Иначе студиото се намира в улицата зад гробницата на Батенберг точно срещу паметника на съветската армия ;)
In memory of CPL Jason Dunham,
United States Marine Corps,
who gave his life in order to keep his brothers alive.
You will never be forgotten!
10-10-81 - 07-12-2006

THAT IS NOTHING ON THIS GREEN EARTH THAT IS STRONGER THAN THE UNITED STATES MARINE CORPS,
BECAUSE THERE IS NOTHING ON THIS GREEN EARTH THAT IS STRONGER THAN A UNITED STATES MARINE!
https://www.youtube.com/watch?v=Z-y0aeXwbMc
SEMPER FI!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: ...........

Мнение от smamf » 07 Юли 2006, 22:09

:OT:

X-citer написа:Долината На Евтината Любов (Студ. Град :mhihi: )


В сряда бях и нито беше евтино, нито имаше любов...:ranting:
Всеки си плаща за всички грешки ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 102
Регистриран на: 8.02.2006
Местоположение: София

Мнение от 4akala » 07 Юли 2006, 22:24

smamf написа:
В сряда бях и нито беше евтино, нито имаше любов...

Може би и ти трябва да се татуираш!:mhihi::mhihi::mhihi:
Сериозно,момчета(и в частност-Ати),да не сме затворници или пирати,че да се татуираме:winky:

devildriver
Аватар
Мнения: 4054
Регистриран на: 21.04.2002
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: McLaren F1

Мнение от SlipKnoT » 08 Юли 2006, 0:04

ati написа:Защото съм останал с убеждението, че там такива правят, а тези, които имам предвид аз са си с игла, подкожно, единствената разлика с "обикновената" татуировка е в използваните бои - едните се разграждат след няколко месеца, другите малко по-бавно;)


Такова животно няма..

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Re: ...........

Мнение от X-citer » 08 Юли 2006, 3:33

smamf написа::OT:

X-citer написа:Долината На Евтината Любов (Студ. Град :mhihi: )


В сряда бях и нито беше евтино, нито имаше любов...:ranting:

Другия път се обади и ще видиш :winky:
Във вторник си спретнахме една мини БМВ сбирка (няма да споменавам имена защото нечия жена може да чете форума :mhihi: ) в Jim Beam и нямаше недоволни ;) Даже и чрез една от девойките открихме баджанак във форума :mhihi: Тази вечер също посетихме въпросната местност и пак имаше за всички на богато 8)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Мнение от smamf » 08 Юли 2006, 11:10

Еми аз бях с компания в Ориента, където преобладаваха франзелите, а не гевреците :mhihi:

За другия път ще се подготвя специално 8)
Всеки си плаща за всички грешки ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 63
Регистриран на: 24.02.2003
Местоположение: Sofia, BG

Мнение от Pepsun » 08 Юли 2006, 16:48

ati написа:Пък на морето не мисля, че е необходима татуировка за да ходим, последния път ако Томи и Сами си бяха вдигнали телефоните щяхме да пием заедно на брега, щото 2 часа съм ви търсил в Несебър (тогава не знаех, че и ти си с тях) и накрая си тръгнах към София без татуировка и без пиене :mhihi:
Ати


И аз бях там. И аз си тръгнах...
Защо никой не ме брои и мен... :dunno:

Ати, тъй и тъй няма да ползваш краката, татуирай си реклами на Пепси(примерно) и събирай дивиденти... :mhihi:
Pepsun
"По-добре богат и красив, отколкото грозен и беден!"

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Мнение от B U L L I » 11 Юли 2006, 22:15

кати я не се излагаи бе моето момче :mhihi:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.

Пич, къде ми е колата?
Аватар
Мнения: 3058
Регистриран на: 5.02.2002

Мнение от ! Алекс » 12 Юли 2006, 8:41

B U L L I написа:кати я не се излагаи бе моето момче :mhihi:


Малииииии кои го каза само :mhihi: :mhihi:

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook