Мотосреща 2003 с.Лозен 11-13 юли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мотосреща 2003 с.Лозен 11-13 юли

Мнение от BMW///M-ma6inata » 12 Юли 2003, 14:47

Някой беше ли на мото събора в лозен,аз вчера отидох с един приятел с MZ ETZ251,но понеже беше петък имаше само 15-20 мотора :oops: ,някой да е ходил днес да каже какво е ставало.
:roll: Кофти е че терена не е добър за изпълнения :? ,могат да се показват само кросаците :twisted: ,който е бил да разкаже за моторите,вчера имаше 1 Харли,Голд Уинг,ФЗР600,това ми направи впечатление...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Sf

Мнение от E-31 » 14 Юли 2003, 18:47

Мотори имаше доста, ма не достигна размерите на предишните събори и в сравнение с тях имаше по-малко изпълнения (все пак на предишния събор се открояваше грандиозно сбиване между групичка рокери и местни ентусиасти). Иначе за отбелязване е присъствието на една ХОНДА, 6, да 6! цилиндрова - боксер; Съжалявам че не бяха (или поне аз не ги видях) една група от Пловдив, които обикновено не изпускат събор, и винаги правят шоуто със самоделките си, които карат един час и след тва - два часа поправка :lol:
На предишните събори имаше събития като потрошаване на АВО с чук тип вария, борба между рокери, качили се на два варела и т.н.

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 14 Юли 2003, 19:25

Значи слаба работа :( Миналата година на Кокаляне много ми хареса,някой може ли да намери някъде из нета програмата на съборите за тая година :?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 25.03.2003
Местоположение: Sf

Мнение от E-31 » 14 Юли 2003, 19:32

а и друго любопитно забравих. Двама пичове с Кавазаки, единия от Монтана, другия от Люлин, стабилно почерпени "паркирали" кавазакито с около 150 в един форд. Живи са ама с много шевове и т.н. След инцидента дошъл бащата на оня от Люлин да се разправя и заявил че е виновен човека с форда. Куките се счупили да се хилят, щото тва се случило през нощта,когато собственика на форда си спял спокойно а самата кола била паркирана съвсем прилично пред къщата.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook