Врачки, гадателки и т.н

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.03.2011

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от stefanoff » 22 Авг 2013, 22:33

BMW Power ACM написа:
stefanoff написа:
BMW Power ACM написа:Как да не засягаме нещата за парите след като масово врачките взимат яко пари? :shock:



Това е втория признак, по който ще познаеш че е шарлатанин - имам си строго определени тарифи ;) А първият е - рекламира се по вестници, списания, телевизии и други разни медии. Тези , които имат способности , взимат , кой колкото даде и повярвай ми, нямат нужда от реклами. Някои дават по 2лв, други по един апартамент ... кой колкото има, важното е, да е от сърце ;)

Ще ти кажа кой е единствения начин според мен да има гадатели, които да виждат нещо. Това е само ако те по някакъв начин могат да изкривяват време-пространството. Да кажем, че нашата галактика е с разстояние грубо от около 100 000 светлинни години. Това мисля знаеш значи, че на светлината са и необходими да пътува 100 000 години за да стигне от единия край до другия.
Та ако има някой там в края на Галактиката, който може да види какво се случва тук, то той ще вижда в миналото. Това минало за теб ще е бъдеще, но остава само начина да ти го покаже по някакъв начин и ти да можеш да го промениш. От друга страна обаче, как ще промениш нещо, което вече се е случило? Ако има паралелни Вселени или Мулти Вселена, то тогава също е възможно някой да види бъдещето, ама знаеш ли какво си мисля? Едва ли тези врачки ще са точните хора. :mhihi:


Времето е четвъртото измерение. Има същества, да ги наречем за по-кратко "извънземни" , които живеят в това измерение и го "виждат". Представи си, че ти си паяк и имаш паяжина, по която се катериш. Можеш да минеш по няколко нишки. Аз съм човек и стоя отстрани и те гледам. Виждам паяжината, но не знам , точно по коя нишка ще минеш. Но знам, какво те чака на края на всяка една нишка. Айде стига толкова, че нали знаеш, накрая любопитството уби котката ;) И прочети мнението на колегата Elesar74, защото каза доста правилни неща .
Не Мы такие, Жизнь такая

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от Jordana » 22 Авг 2013, 22:54

Ами то хубаво пространството да изкривят да гледат в бъдещето за едните ами в миналото за другите само дето по едно уоки токи ще им трябва да си сверяват прогнозите ?
Що не допуснете че тия врачки влиаят на този на който врачуват и така предопределят нещото за което врачуват а не гледат нито напред нито назад ? Затова и различно "познават" щото са им различни силите да въздействат върху психика и здраве на хората пред тях.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от _galio_ » 22 Авг 2013, 22:58

Jordana написа: Що не допуснете че тия врачки влиаят на този на който врачуват и така предопределят нещото за което врачуват а не гледат нито напред нито назад ? Затова и различно "познават" щото са им различни силите да въздействат върху психика и здраве на хората пред тях.


:yes:

Говоренето е пожелаване.
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от randity » 23 Авг 2013, 0:14

Добре, тук никой не вярва и не знам какво. Да поговорим за Ванга. Тази жена е познала доста неща, а и няма човек, който да не знае за баба Ванга.
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Авг 2013, 0:20

Тя хубаво е познала, ама Ванга е една на не милион, ами на милион на квадрат. Ние не говорим за гадателки тип Ванга, която пари не вземаше от хората.
Макар и при нея да е имало доста неща, които не са се сбъднали.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от Jordana » 23 Авг 2013, 0:22

То не е въпроса за вярване или не щото то си е доказано от библейски времена че има гадатели и врачки които познават /предсказват или лекуват .Има безспорни фаворити във това по цял свят и преди е имало и сега има - лошото е че има и огромен брой шарлатани и мошеници.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от Elesar74 » 23 Авг 2013, 13:04

randity написа:Добре, тук никой не вярва и не знам какво. Да поговорим за Ванга. Тази жена е познала доста неща, а и няма човек, който да не знае за баба Ванга.

Ванга не е по-различна от другите си "колеги".
Виж следната случка

И един ден, като отивахме на молитвеното място, срещна ни една мома, която имаше предсказателен дух и чрез прокобяването си докарваше голяма печалба на господарите си.
Тя вървеше подир Павла и нас та викаше, казвайки: Тия човеци са слуги на Всевишния Бог, които ви проповядват път за спасение.
Това тя правеше много дни наред. А понеже твърде дотегна на Павла, той се обърна и рече на духа: Заповядвам ти в името на Исуса Христа да излезеш от нея. И излезе в същия час.

Какво имаме тук. Имаме една жена, която има предскавателен дух, който носи хубав доход за едни хора. И тази жена, казва истината. Това е ключов момент тук. Тя казваше истината за Павел и другарите му. Кой тук може да се усъмни, че тази жена има предсказвателен дух? Мнозинството хора никога не биха се запитали за източника на нейното знание. Виждаме, че нейното знание е било източник на добър доход, сиреч, то е било сериозно, а не шменти капели. Но Павел видя нещо друго зад нейните думи. Така че, ето и отговора на Jordana. Тази жена не е била мошенник или шарлатанин. Нейните предсказания са били истински, което е било и източника на печалба за господарите й. Била е фаворит. Ако нейните предсказания не са били истинни и верни, нямало е да има и печалба. Какво ни казва тази случка? Че няма шарлатани и "истински" врачки, баячки и подобни. Всичките са един дол дренки, някои са по-популярни, други не толкова. Но коренът е един и същ. Аз не отричам проявленията. Но проявленията имат демоничен характер и не са от Бога. Когато Бог праща Моисей в Египет, Библията ни казва, че тамошните чародеи с баянията си, са направили чудеса, подобни на чудесата на Моисей. Имитирали са до третата язва и на четвъртата са се отказали. Вие какво бихте казали или направили, ако видите една пръчка да се превърща в змия? Това, че някой нещо познава, е само върха на айсберга. В Библията пише, че един човек, ще направи такива неща, че дори огън да пада от небето. Като доказатерлство за това, че не е лъжепророк, а истински пророк. Сиреч, той ще употреби свръхествствена сила, в подкрепа на твърденията си, която да му послужи като гаранция за неговата истинност. Кажете ми, кой няма да повярва ако види да пада огън от небето? Сигурен съм, че 95% от форума биха гледали със зяпнали уста.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Авг 2013, 14:25

Или дъжд от риба или жаби. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от vicho » 23 Авг 2013, 14:31

аз и на Ванга не вярвам... освен това, тя може и да не е вземала пари, но хората на държавата, които са я пазели и охранявали са събирали "вход" :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 312
Регистриран на: 19.09.2007
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: 328i & 520i

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от NaKi4_pZ » 23 Авг 2013, 15:51

Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от Jordana » 23 Авг 2013, 17:25

сиреч, то е било сериозно, а не шменти капели. Но Павел видя нещо друго зад нейните думи. Така че, ето и отговора на Jordana. Тази жена не е била мошенник или шарлатанин. Нейните предсказания са били истински, което е било и източника на печалба за господарите й.

Не ме намесвай в тия проповеди колега.Не ходя на врачки освен това съм виждал "шефа" там горе в образ в който той ми е дал да видя така че аз си знам в какво да вярвам и в какво не. :yes:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 140
Регистриран на: 15.12.2010
Пол: Мъж
Кара: ///M43
Мечтае да кара: в изтребителната авиация
Детайли за колата: компот в сливов цвят

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от _galio_ » 23 Авг 2013, 22:16

Jordana написа:
сиреч, то е било сериозно, а не шменти капели. Но Павел видя нещо друго зад нейните думи. Така че, ето и отговора на Jordana. Тази жена не е била мошенник или шарлатанин. Нейните предсказания са били истински, което е било и източника на печалба за господарите й.

Не ме намесвай в тия проповеди колега.Не ходя на врачки освен това съм виждал "шефа" там горе в образ в който той ми е дал да видя така че аз си знам в какво да вярвам и в какво не. :yes:


Ма той "шефа" е непознаваем, бре, нещо друго си видял :mrgreen:

Мнението на колегата е най-якото до момента.
лошите шофери отиват в ада ... добрите - докъдето им стигне бензинът

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от barty » 24 Авг 2013, 7:33

И аз гледах с недоверие на тези хора, докато не отидох при леля Данче в Павлово / София /, в магазинчето за дъвки.
Каза неща, които се случиха 2 години по-късно :yes: Жалко че и загубих дирите....

Имам и втора случка, от личен характер, която също ме кара да мисля че "Има нещо"
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от hell's angel » 24 Авг 2013, 8:28

Който знае, не говори.
Който говори, не знае.


Дао Дъ Дзин
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Врачки, гадателки и т.н

Мнение от EBEEMVACIA » 24 Авг 2013, 10:46

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook