(Не) ходете там (тема за летните почивки)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

(Не) ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от uricatoli » 23 Юли 2013, 9:37

Понеже миналата година имах доста проблеми с почивката си в България.. Нека споделя както се надявам и други да направят къде са ходили и не са останали доволни и защо..
Започвам темата с ето тази къща за почивки в Приморско..
http://pochivka.bg/o-5394-%D0%BA%D1%8A% ... 0%BC%D0%BE
Излъгахме се да отидем там.. Накратко къщата се намира точно зад едно заведение и постоянно мирише на скара,риба и прочее.. Стопанисва се от 2 мургави жени, до колкото разбрах майка и дъщеря. По телефона ни обясниха, че имало паркинг, а в последствие ни казаха спирайте дето намерите.. При условие, че там навсякъде е синя зона и обикаля паяк.. Все пак намерих едно място за 4те нощувки.. но последният ден ни го заеха.. и трябваше да отида на охраняемия паркинг наблизо където ме изгониха понеже съм бил само за 1 нощувка и щял да изпусне човек който бил за 10..
И така.. Бяхме заели апартамента който се намира на вторият етаж с огромната тераса от 16 квадрата на която едвам можем да съберем маса с 4 стола (от пластмасовите) Стаите вътре са с гадни матраци.. Влагата е непоносима.. Хладилник има един мраз който едвам ни изтоди една бутилка вода а телевизора се намираше като украса в другата стая.. Общо взето апартамента представляваше 2 стаи с обща баня и тоалетна.. В която се намираше един бойлер на който му трябваха 4 часа за да се изкъпят 4ма човека набързо след плаж.. Та с тези неща се преборихме до момента в който 2 дни не стоя един умрял плъх пред градинката долу.. Но връх на сладоледа стана когато една вечер си седя на терасата и чакам останалите да се оправят, и понеже момчето от двойката, която беше с нас имаше чувствителен стомах му се наложи да постои повече време в тоалетната.. Та минава възрастната "стопанка" и ми вика " Гасете в тая тоалетна.. няма да горим тока ей така" И аз в шаш.. По едно време и приятелката ми излиза и вика.. Еми тя и на мен днеска ми направи забележка докато пък другото момиче било в банята.. :conf: Та.. това са ми впечатленията от това място..
След месец отидохме в Гърция на почивка и от тогава ще почивам само там.. с изключение на Палатки по Шабла :)
Последна промяна uricatoli на 05 Авг 2013, 8:03, променена общо 1 път
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от barty » 23 Юли 2013, 10:16

Х-л Лозенец в с.Лозенец, на юг от Бургас.
Мръсен хотел, чистят веднъж на 2-3 дни, закуската е пържени филии или пържени филии.....

Хубавото е че е на брега.

М/у другото в Лозенец съм ходил 6-7 пъти, винаги ме хваща вирус с коремни проблеми...мръсно ли е или аз съм кекав, не знам. Но в Обзор или Гърция няма вируси?!
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 221
Регистриран на: 20.06.2012
Местоположение: Germany München/Bulgaria/Sofia
Пол: Мъж
Кара: E30
Мечтае да кара: E30

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Beamerdriver » 23 Юли 2013, 10:23

A,думите мръсно ,пържени филии и вируси ме навеждат на мисълта че може да има и тaм всичко ,но е факт че си се разболял тук
гледат да ни вземат парите и не ги интересуваме повече -не е честно :) ,затова в чужбина.
Последна промяна Beamerdriver на 23 Юли 2013, 14:58, променена общо 1 път
39470

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12761
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от vld » 23 Юли 2013, 10:30

Феста хотел поморие, абсолютен жмел, ебаси навалицата а има само един асансьор, храната е нищо особенно, абе не струва това което искат.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 708
Регистриран на: 3.09.2009
Кара: 466,5 см3 на цилиндър
Мечтае да кара: Нормално

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от don't be » 23 Юли 2013, 11:10

Аз правя така , отивам на място и си търся квартира . Винаги се намира , миналата година бях на Приморско , квартирата която намерих беше за 10 лв. на човек имаше , телевизор хладилник и банята беше на ниво. Това е моят съвет търси на място , ако не ти хареса бегом , има и др места
За милиони-няма закони.

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Top Gun Maverick » 23 Юли 2013, 12:00

Зорница сендс и спа в Елените. Не ми се пише всички минуси, които има там защо няма да има кой да чете толкова дълго. Ако все пак на някой му се чете, влиза във visit.bg и чете.
Като цяло и курорта Елените не струва, освен хубавия парк вътре. Всеки хотел е скапан, откъм храна, обслужване и плаж. То плаж няма, само камъни.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от uricatoli » 23 Юли 2013, 12:13

BMW Power ACM написа:Зорница сендс и спа в Елените. Не ми се пише всички минуси, които има там защо няма да има кой да чете толкова дълго. Ако все пак на някой му се чете, влиза във visit.bg и чете.
Като цяло и курорта Елените не струва, освен хубавия парк вътре. Всеки хотел е скапан, откъм храна, обслужване и плаж. То плаж няма, само камъни.


Ами то целия персонал който отива сезонно по морето не го ли виждате какъв е? Само такива отиващи повече да се размажат до припадък след работно време.. И те гледат лошо ако не си им оставил едни 2-3-4лв минимум бакшиш..
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 516
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: БМВ М44Б19
Мечтае да кара: Imperial Tie Fighter
Детайли за колата: Стара баба с тояжка

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от stormrider » 23 Юли 2013, 12:15

Колеги ,аз се убедих ,че единствено може да се почива на север от Варна.
Колкото по малко селце ,толкова по добре.С малки деца съм ,и вечер ми трябва тишина.Затова ,на север.Било студено.Нямало забавления.Глупости! Знаете ли във Шабла,какъв детски парк откриха мин. година.Люшки,катерушки, пързалки.На 35 метра от квартирата.Вечер след девет,пада бомба.Няма никой.Тишина.Пълна селска идилия! Пълен кеф!
С много любов към децата!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Е.Димитров » 23 Юли 2013, 12:47

stormrider написа:Колеги ,аз се убедих ,че единствено може да се почива на север от Варна.
Колкото по малко селце ,толкова по добре.С малки деца съм ,и вечер ми трябва тишина.Затова ,на север.Било студено.Нямало забавления.Глупости! Знаете ли във Шабла,какъв детски парк откриха мин. година.Люшки,катерушки, пързалки.На 35 метра от квартирата.Вечер след девет,пада бомба.Няма никой.Тишина.Пълна селска идилия! Пълен кеф!

Аз се убедиш че в България трябва да ходиш да почиваш само при приятели,дето са или собственици на хотела или управители и от както така почивам (вече около 4 години) нямам никакви проблеми с нищо.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Mollov » 23 Юли 2013, 19:21

Пишете по темата :!:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Bogat-Beden » 23 Юли 2013, 20:19

barty написа:
М/у другото в Лозенец съм ходил 6-7 пъти, винаги ме хваща вирус с коремни проблеми...мръсно ли е или аз съм кекав, не знам. Но в Обзор или Гърция няма вируси?!

Вирусите ги носят чужденците ..(съвсем сериозно)

По темата- миналата година първо и последно август в Созопол.. :nono:
Не ,че няма къде да паркираш, то не можеш пеш да се разминеш с навалицата -денонощно при това :banghead:
Хавлията на плажа също няма къде да сложиш..
Ако оставим това настрана-градчето е хубаво, водата чиста и пясъка е ОК,но може би да се отиде май.юни или септември :dunno:
Тази година на север както каза колегата- там фраш няма- е ,малко по хладно е ,ама махам висулките ,чупя кората на леда и влизам :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6156
Регистриран на: 14.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби
Мечтае да кара: Нещо с S мотор
Детайли за колата: N52B25

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Gqbriel » 26 Юли 2013, 8:34

Bogat-Beden написа:
barty написа:
М/у другото в Лозенец съм ходил 6-7 пъти, винаги ме хваща вирус с коремни проблеми...мръсно ли е или аз съм кекав, не знам. Но в Обзор или Гърция няма вируси?!

Вирусите ги носят чужденците ..(съвсем сериозно)

По темата- миналата година първо и последно август в Созопол.. :nono:
Не ,че няма къде да паркираш, то не можеш пеш да се разминеш с навалицата -денонощно при това :banghead:
Хавлията на плажа също няма къде да сложиш..
Ако оставим това настрана-градчето е хубаво, водата чиста и пясъка е ОК,но може би да се отиде май.юни или септември :dunno:
Тази година на север както каза колегата- там фраш няма- е ,малко по хладно е ,ама махам висулките ,чупя кората на леда и влизам :mhihi:


За Созопол или преди средата на Юли или края на Август - сезона там е тогава общо взето винаи е бил така...за паркирането няма да коментирам,поне не всичко е паяк зона (ако знаеш местенцата де :mhihi: )...дето се вика съм си местен на Свети Влас и тука не мога да отида до магазина без да се чудя дали ще ми вдигнат колата - по тъпо тва място за паркиране няма...тва,че не всички сме туристи им е през ***..късмета е,че се познавам с повечето хора по паркингите и минавам метър или паяка познава колата..иначе дебнат и за 2 мин и си 50 кинта назад :banghead:
bgpavlp написа:Ремапа е като морския пясък на Приморско, влезнели един път в г..а, чистене няма :D .
Сложиш ли един път ремап, после не ти се иска да го махаш.
екс:М47/м47Н/Н52б30/м52б28/н52б5

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10443
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Leon » 26 Юли 2013, 9:47

barty написа:Х-л Лозенец в с.Лозенец, на юг от Бургас.
Мръсен хотел, чистят веднъж на 2-3 дни, закуската е пържени филии или пържени филии.....

Хубавото е че е на брега.

М/у другото в Лозенец съм ходил 6-7 пъти, винаги ме хваща вирус с коремни проблеми...мръсно ли е или аз съм кекав, не знам. Но в Обзор или Гърция няма вируси?!

Последните 2 пъти като отидох и мен ме сполетя същото и от тогава не стъпвам. Никакви вируси не са, а бактерии от мръсотия. Мръсно е навсякъде, явно и в морето леят, не е в теб причината ;) Същото е на Елените - голяма част от отпадните води на Сл.бряг отиват там, което в комбинация с долнопробната храна е много болезнена почивка.
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от alekangg » 26 Юли 2013, 12:11

Това как, чужденците носят вирусите и се посираме, беше за бисерите!
Аз цял живот виждам, как всяка година по черноморието има салмонела, вируси, диарии, повръщане и т,н. Не броя плуващите лайна, особени в големите комплекси като Златни, Слънчев бряг и др, тогава вече се намесват от ХЕЙ-то и се затваря плажа, докато лайната отидат на вътре и се загубят от поглед. Отделно продуктите, с които се готви са от стари, по-стари. Повечето кръчми без пари да са, няма да ям в тях.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 292
Регистриран на: 27.02.2010
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 52Oi

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Николай К » 26 Юли 2013, 12:41

BMW Power ACM написа:Зорница сендс и спа в Елените. Не ми се пише всички минуси, които има там защо няма да има кой да чете толкова дълго. Ако все пак на някой му се чете, влиза във visit.bg и чете.
Като цяло и курорта Елените не струва, освен хубавия парк вътре. Всеки хотел е скапан, откъм храна, обслужване и плаж. То плаж няма, само камъни.

Колега нищо лично , ама хотел Зорница Сендс е до Елените и няма нишо общо с тях! Не пишете глупости като не сте разбрали.
Прекарвам цяло лято там и не знам от какво сте недоволни. :banghead:
Поздрави!
Николай Кадийски

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: driver69, TNT, Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook