(Не) ходете там (тема за летните почивки)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: (Не) ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Top Gun Maverick » 22 Авг 2013, 19:07

Lenco написа:
BMW Power ACM написа:.....

Маджестик не е пет звезди, до колкото си спомням и си прав за обслужването, но никой не те кара на сила да оставаш. На мен нещо, като не ми харесва си взимам шапката, поздравявам и си потеглям, парите са си мои, и както казваш сме работили за тях, но май повечето българи срещу малко подаръче или отстъпка не реагират така.
Що за дебил трябва да си, да плащаш примерно 5 дни и да търпиш простотиите на някой. Заведения, хотели и магазини има в изобилие, със сервизите нещата не стоят така, тва е друга дъъълга тема на разговор.
И не само ти викат "ДА" ами директно започват на "ТИ", тва последните години е масово при обслужващия персонал, ама то какъв персонал....

ПП: Хотелите 5* у нашата Родина са малко, а още по-малко ги заслужават, но правят хубави маси и торбички, като ги защитават.

И все си мисля, че карането, обслужването, поддържането и ремонта на автомобили БМВ е приоритет на този форум.....

Разбира се, затова и тези неща са в "Извън темата". :yes:
А за Маджестик, никъде не съм писал, че е 5 звезди, 4 си е, просто посочих, че 5-звездната Виктория е до Маджестик. :idea: Та в нея е 5 звездния ад.
Не знам в кой хотел ще отида и ще ме лепнат на ТИ, в такъв не съм влизал. Вчеращното ДА, не се знае дали е ТИ или ВИЕ, ама определено не е ДОБЪР ДЕН или КАЖЕТЕ. :dunno:
Има хора да търпят бе човек, а и ако си платил ОЛ, какво ще направиш, ще си тръгнеш като им оставиш парите на тях? Едва ли. По-скоро бх потърсил книгата за оплаквания(която са длъжни да ти предоставят)и да си надраскам разни неща там. За коментарите после, които от туроператора ще ме помолят да напиша е ясно, че ще си изкажа нещата както са.
Има и едно такова ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ и са много гадни там, ама за провинил се търговец, хотелиер или продавач на семки.
Та начини има, аз тъпотии не търпя, наречете ме както искате, ама не мисля, че сведената глава е начина.
След като има хотели, където с радост бихме се връщали отново и отново, то не виждам защо трябва да търпИМ останалите, които са в другата крайност. :dunno:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3900
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: (Не) ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Kroki » 24 Авг 2013, 16:31

Хотел Мария Китен. То е повече станция ама айде.. Обадихме се, 2 стаи със спални, всичко точно. Трябва да ни изпратите капаро 1 нощувка. Айде по 20лв на човек, защото искахме да е с климатик. Пратих от тук след 30мин... Отиваме и какво се оказва, една стая свободна, а другата са я дали на някой друг. Понеже сме млади на по 20 години, почнахме да питаме защо са некоректни, че при предварителна уговорка не си спазват и ни изкаарха луди едва ли не. Ние им казахме да си гледат работата, че за едни 40лв ще изгубят някъде около 400 от 4-мата и тръгнахме да си търсим в 23:30 в петък вечерта къде да останем, на вторият хотел, попаднахме на ебаси офертата, 38лв на стая на вечер/ води се таванска и само защото покрива е леко скосен в едната част, е такава цената/ имаме закуска, паркинг, басейн.. Собственика на хотела като те види те поздравява първи. Останахме много доволни.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: (Не) ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Superexstatic » 25 Авг 2013, 13:58

За Китен Хотел Каменец е идеален.

*на плажа
*широки стаи
*паркинг
*АI приличен (фитнеса, интернета, билярда и т.н се плащат :mhihi:, но храната е екстра)

Добре да се ходи от 01.09 или Юли, Август нещо не си го представям.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 345
Регистриран на: 3.05.2009
Местоположение: Сл.Бряг,Schwarzwald
Пол: Мъж
Кара: 530xd F11 individual

Re: Не ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от tekabg » 11 Ное 2013, 8:46

Gqbriel написа:
Bogat-Beden написа:
barty написа:
М/у другото в Лозенец съм ходил 6-7 пъти, винаги ме хваща вирус с коремни проблеми...мръсно ли е или аз съм кекав, не знам. Но в Обзор или Гърция няма вируси?!

Вирусите ги носят чужденците ..(съвсем сериозно)

По темата- миналата година първо и последно август в Созопол.. :nono:
Не ,че няма къде да паркираш, то не можеш пеш да се разминеш с навалицата -денонощно при това :banghead:
Хавлията на плажа също няма къде да сложиш..
Ако оставим това настрана-градчето е хубаво, водата чиста и пясъка е ОК,но може би да се отиде май.юни или септември :dunno:
Тази година на север както каза колегата- там фраш няма- е ,малко по хладно е ,ама махам висулките ,чупя кората на леда и влизам :mhihi:


За Созопол или преди средата на Юли или края на Август - сезона там е тогава общо взето винаи е бил така...за паркирането няма да коментирам,поне не всичко е паяк зона (ако знаеш местенцата де :mhihi: )...дето се вика съм си местен на Свети Влас и тука не мога да отида до магазина без да се чудя дали ще ми вдигнат колата - по тъпо тва място за паркиране няма...тва,че не всички сме туристи им е през ***..късмета е,че се познавам с повечето хора по паркингите и минавам метър или паяка познава колата..иначе дебнат и за 2 мин и си 50 кинта назад :banghead:

Това лято колега,с приятел от Инцараки спираме в Св.Влас паяка мина покрай нас поздравихме се с момчетата от кабината на паяка и въпреки ,че ни познават колата и право към нея се насочиха та олекнахме с 20лв. за да не ни вдигнат :ranting: .Така ,че не разчитай много на това дали познават колата или не,имай си винаги едно наум.

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: (Не) ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от uricatoli » 21 Юни 2014, 23:40

Колеги.. развитие на темата за тази година? :yes:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: (Не) ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Superexstatic » 25 Юни 2014, 13:44

Един плюс за Sun Palace на Слънчев бряг.
Много добра локация - преэ шорткъта се иэлиэа почти пред Кубана
Откъм храна има какво да се желае, но се класира. Басейна е голям и чист.
Стаите са на добро ниво. Най-много ми
допадна, че потрошихме леглото и не се наложи да го плащаме :clap:

Минус - малък паркинг, спрях на платен на следващата пряка эа 10лв на ден.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: (Не) ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от barty » 25 Юни 2014, 17:39

Superexstatic написа:Един плюс за Sun Palace на Слънчев бряг.
Много добра локация - преэ шорткъта се иэлиэа почти пред Кубана
Откъм храна има какво да се желае, но се класира. Басейна е голям и чист.
Стаите са на добро ниво. Най-много ми
допадна, че потрошихме леглото и не се наложи да го плащаме :clap:

Минус - малък паркинг, спрях на платен на следващата пряка эа 10лв на ден.


Дай пълната версия :mhihi:
:yes:

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: (Не) ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от randity » 25 Юни 2014, 18:54

Този хотел преди време беше само за чужденци. Явно вече не е така. Нещото, което тогава не ми хареса е, че всички от улицата можеха да влезнат и да се плицикат в басейна, просто защото беше една пътечка, пред която само нямаше табелка "Влез". Като цяло иначе, да, хотела е доста добър :yes:
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Зайо-Байо
Аватар
Мнения: 3048
Регистриран на: 23.03.2008
Местоположение: Руси
Пол: Мъж
Кара: Пръскан кенеф
Мечтае да кара: Мка комби
Детайли за колата: Некво шарено и некво хамелеоново..

Re: (Не) ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от uricatoli » 27 Май 2021, 11:25

Да пораздвижа темата:

Хотел Рай - на ул. „Шипка“ 8, 8183 Китен


Мизерия, липса на място за паркиране, разправии! Накратко това ни беше почивката в 5 нощувки при условие, че ползвахме хотела само за спане и душ. Първоначално още липсва всякаква табела обозначаваща хотела. След това осъзнаваш, че паркинга е общ за цялата улица и реално паркинг места няма ( въпреки, че при проблем почват да ти обясняват, да си се радвал, че не са ти искали пари за паркинг, въпреки, че улицата е общинска!) След това ако ползвате колата ежедневно както нас, за да ходите на съседни плажове, ще изпитате затруднения, защото другите хора са си оставили номер за връзка на Албена ( камериерката) която обаче все се прави на разсеяна и казва, че не знаела на кого са колите, а след час като излезе собственика на автомобила ви казва, че е дал номер на камериерката и никой не му е звънял. Същата ситуация със запазване на места, казват ти да си сложиш стол за да запазиш място ( това го казва Албенчето) връщаш се след 3 часа и стола го няма, а на мястото кола. Албенчето почва да ти обяснява как това са били някакви крайно нагли и сами са се настанили. А след малко засичаш собственика на автомобила, който ти казва че Албенчето и е махнала стола и е казала там да спре. Едно диво редене на пъзел.. След това.. 5 дни един път не влязоха да ни сменят кърпи, чаршафи или да изхвърлят кошчета.. Оставяха ни само закачено на вратата кошче за боклук + тоалетна хартия.. След разговор съв собственичката на хотела ни се сопна, че ние не сме допускали да се почиства стаята.. Сигурно сме блокирали вратата докато ни няма..
И за капак на всичко, при настаняването ни в стаята имаше щети на рамката зад леглото, които не ни бяха проблем, но за всеки случай решихме да ги снимаме. ( Настаняваме се, след като беше почистена стаята първият ден) Последният ден си напускаме стаята както всеки път където и да отидем. Понеже няма нито рецепция, нито човек който да отговаря там, почистихме си кошчетата, събрахме си боклука в 2 чантички и го оставихме на терасата, оправихме си леглото, оставихме ключа на вратата, натоварихме си багажа и отидохме да закусим. След около 40 мин се върнахме. Албена ни видя, че тръгваме, понеже тъкмо се беше върнала с някакви закуски. Запалихме си колите и тръгнахме.. 40мин по-късно ни звънят от хотела с викане, че сме изпотрошили били стаята, как сме били счупили леглото и всичко било пълна мизерия, при което като почнахме да обясняваме, че няма нищо вярно в това, ни затвориха телефона. 20 мин по-късно ни звъни някакъв господин, който почва да ни заплашва с полиция, че всичко било съсипано, че всички мебели били нови ( леглата са изкочили пружините от нови значи) И продължава едно крещене и заплахи.. Накрая ни затвориха телефона. Та накратко.. Това ще получите с почивката си там.. Качвам няколко снимки от прекарването ни, гледката от стаята и паркинга, и как ще намерите колата си ако оставите номер за връзка на Албена, вместо на таблото си. Помогнете на родният бизнес!

https://goo.gl/maps/J6zsyNUs8KBbdKkY9
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12336
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: (Не) ходете там (тема за летните почивки)

Мнение от Mollov » 27 Май 2021, 15:13

По-добре ще стане в нова тема... тази е на почти 10 години...

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook