Политическа.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Политическа.

Мнение от ID A » 05 Авг 2021, 19:49

Bogat-Beden написа:Ами тъжно е, ама представи си колко зле са били предишните..
Отделно ти за три месеца видя ли някой да е свършил и десета от това, глупости че са само чистки, ББР малко ли беше, изборите малко ли е?

И какво точно постигнаха? Доходите ли вдигнаха? Продължиха с изплащане на 50 лв на пенсионерите при източена по думите им държава. Спряха строежа на магистралите, това което се достроява е предварително платено. Пак по техни думи. Как се строи мост на магистрала един км без проект по думите на Комитова пък е връх на абсурда. Впрочем има клипове с дрон на всички строежи в тубата и разликата от пълчищата работници преди и пустеенето в момента е покъртителна. Впрочем пак същата госпожа върна едни 500 млн от сметките на строителното за Хемус в бюджета и това се обяви за излишък. Спря строежа на детската болница, а онзи ден четох статия как държавата давала виза за проектиране на нова детска болница и нямало желаещи. Чудно защо ли?
За ББР удобно преместиха своя човек, а другите два ги уволниха. Защо така?
За изборите гласуваха 550 000 души по-малко и който си мисли, че с машините са направили нещо велико е много заблуден. Резулта е пак същия, като на предишните. И следващи да има пак ще е същото.

Bogat-Beden написа:Комисиите със разкрития малко ли са?

Какво разкриха? Къде е Илчовски? Маяма пак е в парламента, но вече не го вика? Той оправи ли си времевата линия? Че нещо пообърка кой го изнасилвали, кой носил кюлчета, пък после чул че някой носил кюлчета.

Bogat-Beden написа:Уволнените дезертьори от най-важните служби?

Дезертьори? Че не искат да се замесват в политически глупости?

Bogat-Beden написа:За също съм съгласен, ама най-важното е характерът, не само в политиката, а и в живота.
А Сламен Петров е точно най-неподходящият зубър комплексар, тотално неможещ и нежелаещ да се бори с октопода, който е супер жизнен и могъщ все още..
Отделно, че е бета характер и вече го унижават публично тошо хлебарката и Дългия комплексар :dummy:

Когато те е страх, плюеш по опонентите си. Въпреки, че не подкрепям чалгата, браво че не клекнаха и искат всичко д проверяват. Като изнесено като приоритети и програма ме плашат, но нека да започнат да управляват и ще видим.

И още нещо, всеки, без значение кой, който тръгне да сменя хора и да казва, че има проблем някъде и не промени системата така че да не се допуска повече такъв проблем, го прави с единствената цел да сложи свои хора начело!

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Политическа.

Мнение от Jordana » 05 Авг 2021, 20:17

Нещата са такива каквито са . Не защото чалгата не е влязла в парламента досега , такива са защото така са наредени . След слафчу ще има други месии , това е чара на полтиката че винаги има кой да те оправи . Българина не му трябва демокрация в тоя вид която е в европа макар да неистово да се стреми към това . Действителноста го показва недвусмислено . Същото е като с ония цветни революции дето им правят на арабите . Хубаво радват се скачат но баба бае както си знае . За да станеш истински западняк трябва да мислиш като западняк а това с българина няма как да стане . Така че не се надявайте на много , слафчу си въобразява че ще ги нареди сценарист актоьор сценарист актьор и ще станат нещата като стой та гледай .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Политическа.

Мнение от FaceOff » 05 Авг 2021, 20:36

3186 написа:
FaceOff написа:Някой дали може да ме светне нещо? Прави ми впечатление, (то може ли да не ти прави) че троловете у фейса на коалицията ДБ са в пъти повече, дори от герберските?!? В същото време някви неориентирани лелки боготворят Кирил Петков и го чакат и молят да направи партия :mhihi: :mhihi: То верно.. прост народ, ма чак пък толкоз?? Такава офанзива срещу която и да е партия последните 30 години не е имало, както към ИТН сега.. Държа да подчертая, че, да, симпатизирам им, но по същия начин щях да гласувам и за ДБ, щото нали.. целта е една, и тук съвсем нямам предвид изчегъртването на Герб, а някви далеч по земни неща, които ме вълнуват - електронно правителство например.. ама май съм много наивен..
Има сериозно активиране, но и фейса ти показва релевантно за теб съдържание. Нормално е.

Много хора обаче не виждат никакъв проблем, че им следят интересите чрез социални мрежи или смартфони - "ем че аз не крия нищо"... Ай вземи тия таргетирани реклами и постове тогава и се залъгвай, че живееш свободно :)
Това не е към теб, колега, говоря генерално.
Нямам предвид релевантното съдържание във фейса, а коментарите под публикации на бтв новините например. И най-циничните и грозни коментари (и смешни разбира се) са точно от тролове на ДБ, като му отвориш профила и на по-по предишната профилна снимка гордо гласувал за 23..
Ето един пресен пример -
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Политическа.

Мнение от b_u_b_o » 06 Авг 2021, 10:30

Какво му има на този коментар който даваш за пример? Нима самия Славчо не се възмущаваше на даренията на гроб миналата година от "нашите пари"? Нима наистина не са абсурдни простаци начело с Тошко който само пръска злоба наляво надясно и продавача на шнорхели който се счупи да обяснява колко е велик :dunno: И да, грам не разбират парламентаризма, щом си мислят че могат да управляват с 65 депутата и надменно поведение спрямо тези от чиято подкрепа се нуждаят...

Сашо Диков го направи на гъз Слави в писмото си и с право...очаквах да е тотален провал "политическия" му проект, ама чак такова чудо не съм си и помислял че ще бъде. И всеки ден потъват още и още.

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Политическа.

Мнение от zAcK » 06 Авг 2021, 11:27

Новите избори са все по-сигурни, а Слави и шайката му продължават да се дънят ден след ден :no:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Политическа.

Мнение от FaceOff » 06 Авг 2021, 11:53

b_u_b_o написа:Какво му има на този коментар който даваш за пример? Нима самия Славчо не се възмущаваше на даренията на гроб миналата година от "нашите пари"? Нима наистина не са абсурдни простаци начело с Тошко който само пръска злоба наляво надясно и продавача на шнорхели който се счупи да обяснява колко е велик :dunno: И да, грам не разбират парламентаризма, щом си мислят че могат да управляват с 65 депутата и надменно поведение спрямо тези от чиято подкрепа се нуждаят...

Сашо Диков го направи на гъз Слави в писмото си и с право...очаквах да е тотален провал "политическия" му проект, ама чак такова чудо не съм си и помислял че ще бъде. И всеки ден потъват още и още.


Май и ти не си чувал за правителство на малцинството? Или си предпочитаме 30 годишния модел, коалиции, златни пръсти и прочие? И след като над 90% от основните приоритети, и не само, са общи за партиите извън статуквото (което всъщност дали е така, е друг въпрос) , то къде беше проблема да бъдат подкрепени от дб и ибгни? Трябва да си сляп, за да не виждаш защо. И пак подчертавам - правителство на малцинството, което може да бъде свалено на първия вот на недоверие?! Втръсна ми от едни и същи опорки.. Бойко даваше от 14лв субсидия, Слави от 1. Кой е простак изобщо няма да коментирам.. тъжна работа, такава кампания, такова ровене под дюшеците, такова чудо не съм виждал никога, ама наистина никога и за никой, а това наистина ми говори много!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 06 Авг 2021, 11:58

То и много говори, че в pik.bg защитават Слави :yes:
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Политическа.

Мнение от Bogat-Beden » 06 Авг 2021, 12:14

zAcK написа:Новите избори са все по-сигурни, а Слави и шайката му продължават да се дънят ден след ден :no:

Те нямат читав ход откак са фактор..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Политическа.

Мнение от FaceOff » 06 Авг 2021, 12:17

TNT написа:То и много говори, че в pik.bg защитават Слави :yes:
Да се смея ли, да плача ли..
Естествено, че и Бойко използва момента да всява смут и да подлива вода на Слави. Днешното 'проучване' на алфа поставя герб първи, а естествено че костовистите, бивши министри на Бойко и генерали от ДС никога няма и да доближат тези резултати, за Мая и Дончева да не говорим..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Политическа.

Мнение от b_u_b_o » 06 Авг 2021, 12:24

FaceOff написа:
b_u_b_o написа:Какво му има на този коментар който даваш за пример? Нима самия Славчо не се възмущаваше на даренията на гроб миналата година от "нашите пари"? Нима наистина не са абсурдни простаци начело с Тошко който само пръска злоба наляво надясно и продавача на шнорхели който се счупи да обяснява колко е велик :dunno: И да, грам не разбират парламентаризма, щом си мислят че могат да управляват с 65 депутата и надменно поведение спрямо тези от чиято подкрепа се нуждаят...

Сашо Диков го направи на гъз Слави в писмото си и с право...очаквах да е тотален провал "политическия" му проект, ама чак такова чудо не съм си и помислял че ще бъде. И всеки ден потъват още и още.


Май и ти не си чувал за правителство на малцинството? Или си предпочитаме 30 годишния модел, коалиции, златни пръсти и прочие? И след като над 90% от основните приоритети, и не само, са общи за партиите извън статуквото (което всъщност дали е така, е друг въпрос) , то къде беше проблема да бъдат подкрепени от дб и ибгни? Трябва да си сляп, за да не виждаш защо. И пак подчертавам - правителство на малцинството, което може да бъде свалено на първия вот на недоверие?! Втръсна ми от едни и същи опорки.. Бойко даваше от 14лв субсидия, Слави от 1. Кой е простак изобщо няма да коментирам.. тъжна работа, такава кампания, такова ровене под дюшеците, такова чудо не съм виждал никога, ама наистина никога и за никой, а това наистина ми говори много!


Абе какво правителство на малцинството с 65 депутата айде моля ти се, тва може и да мине пред избирателите на тая партия ама хора дето наистина си имат идея от политика ще ти се смеят. И то с надменно и откровено враждебно държание към тия дето се надяваш да те подкрепят. Пълен абсурд. И някак не върви да говориш за опорки и да вадиш тая на Славчо за единия лев :mhihi:

Коментирай им кадровата политика, хайде махни ги другите неща. Сега и правосъдния министър подви опашка, кой ще им прави правосъдната реформа дето им била приоритет? Да връщат Петър Илиев там, може пък да намери от къде да препише една реформа :mhihi: Кажи ми и за въртенето на министерства, нали се бият в гърдите как назначават експерти, пък те ще излезнат много всестранно развити тея експерти :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Политическа.

Мнение от FaceOff » 06 Авг 2021, 13:04

b_u_b_o написа:
FaceOff написа:
b_u_b_o написа:Какво му има на този коментар който даваш за пример? Нима самия Славчо не се възмущаваше на даренията на гроб миналата година от "нашите пари"? Нима наистина не са абсурдни простаци начело с Тошко който само пръска злоба наляво надясно и продавача на шнорхели който се счупи да обяснява колко е велик :dunno: И да, грам не разбират парламентаризма, щом си мислят че могат да управляват с 65 депутата и надменно поведение спрямо тези от чиято подкрепа се нуждаят...

Сашо Диков го направи на гъз Слави в писмото си и с право...очаквах да е тотален провал "политическия" му проект, ама чак такова чудо не съм си и помислял че ще бъде. И всеки ден потъват още и още.


Май и ти не си чувал за правителство на малцинството? Или си предпочитаме 30 годишния модел, коалиции, златни пръсти и прочие? И след като над 90% от основните приоритети, и не само, са общи за партиите извън статуквото (което всъщност дали е така, е друг въпрос) , то къде беше проблема да бъдат подкрепени от дб и ибгни? Трябва да си сляп, за да не виждаш защо. И пак подчертавам - правителство на малцинството, което може да бъде свалено на първия вот на недоверие?! Втръсна ми от едни и същи опорки.. Бойко даваше от 14лв субсидия, Слави от 1. Кой е простак изобщо няма да коментирам.. тъжна работа, такава кампания, такова ровене под дюшеците, такова чудо не съм виждал никога, ама наистина никога и за никой, а това наистина ми говори много!


Абе какво правителство на малцинството с 65 депутата айде моля ти се, тва може и да мине пред избирателите на тая партия ама хора дето наистина си имат идея от политика ще ти се смеят. И то с надменно и откровено враждебно държание към тия дето се надяваш да те подкрепят. Пълен абсурд. И някак не върви да говориш за опорки и да вадиш тая на Славчо за единия лев :mhihi:

Коментирай им кадровата политика, хайде махни ги другите неща. Сега и правосъдния министър подви опашка, кой ще им прави правосъдната реформа дето им била приоритет? Да връщат Петър Илиев там, може пък да намери от къде да препише една реформа :mhihi: Кажи ми и за въртенето на министерства, нали се бият в гърдите как назначават експерти, пък те ще излезнат много всестранно развити тея експерти :dunno:


Евааа го.. а какво е правителство на малцинството, ако не точно това?? Ева го, и от тая опорка за 65имата депутати ми втръсна вече, не знам коя бабка на село се връзва на нея? Единия лев е факт, къде видя опорка?? Откровено враждебно държание е да не даваш постове, да! Нали по-важна била работата, или?
Виж за кадровата политика си прав, ако питаш мен Ники Василев още щеше да е премиер, ама се подведоха по обединените герберо - костовски тролове в нета..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа.

Мнение от TNT » 06 Авг 2021, 13:15

На теб ти е втръснало от опорката за 65 депутата, ама за да не търсиш в гугъл... в парламента има 240 :yes: С 65 може и да си първа сила, ама никва сила не си. Едно е да търсиш 10-15 депутата, друго е 56.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Политическа.

Мнение от Bogat-Beden » 06 Авг 2021, 20:36

Американски бизнесмени си разказват забавни истории.
Иде ред на собственик на фирмичка за продажба на плавници и шнорхели:
- А пък моя директор-продажби ми пусна предизвестие за напускане...
- Защо?
- Спечелил кастинг!
- За коя роля?
- Премиер на някаква страна - България.
- Ееее, ай стига бе, Няма Такава Държава!
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Политическа.

Мнение от nickstorm » 06 Авг 2021, 21:20

Абе каква е тая мания да се назначават жени за министри на отбраната? Да не би и тази да е гинеколог, като фон Лайнен-бившата министърка на отбраната на Германия??? Така и до 3-та световна ще го докараме....
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Политическа.

Мнение от Bogat-Beden » 06 Авг 2021, 21:33

Не ве, брат, те са експерти!
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook