Представиха новата S-класа

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 142
Регистриран на: 7.02.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M62B44

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от anttonev » 04 Дек 2020, 19:39

DigitalExile написа:На Leon-a Имам 3 степени за Front и Back Assist, точно както на дистроника при дистанцията, но там са повечко от 3 степените
Offtopic: Ти какъв Leon имаш?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от Don_Diego » 04 Дек 2020, 20:34

alx написа:
Don_Diego написа:Има различни степени за засичане на кола отпред, както е при дистоника


да, за дистроника имаш възможност да нагласяш дистанцията, но това не е колижън асист/ авойданс - сега ги погледнах- за тях нямаш нагласяне- само вкл/ изключено. единственото нагласяне дето видях е за вниманието на водача / драйвър атеншън - имаш "стандартно" и "чувствително". това е за в222 2018та


Възможено е да се бъркам с Active Brake Assist (което май е едно и същo с Collision assist-a), утре ще се поровя да видя кое точно имам предвид :lol:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от DigitalExile » 04 Дек 2020, 20:38

anttonev написа:
DigitalExile написа:На Leon-a Имам 3 степени за Front и Back Assist, точно както на дистроника при дистанцията, но там са повечко от 3 степените
Offtopic: Ти какъв Leon имаш?

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk


2017, xcellence, 2.0 TDI 150, DSG6

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Представиха новата S-класа

Мнение от Dextuar » 04 Дек 2020, 21:40

alx написа:
Don_Diego написа:Има различни степени за засичане на кола отпред, както е при дистоника


да, за дистроника имаш възможност да нагласяш дистанцията, но това не е колижън асист/ авойданс - сега ги погледнах- за тях нямаш нагласяне- само вкл/ изключено. единственото нагласяне дето видях е за вниманието на водача / драйвър атеншън - имаш "стандартно" и "чувствително". това е за в222 2018та
Интересно, явно системата е реализирана различно при BMW заради използването на KAFAS камерата. На моето F36 2018-та може да настоиш кога да ти бие спирачка, аз съм сложил на най-ранното и вече ме е спасявало веднъж, докато ровичках в навигацията. При Ф серия волана само вибрира при преминаване в друга лента, мен лично ме дразни, че не връща колата обратно в лента.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от Don_Diego » 06 Дек 2020, 20:08

Don_Diego написа:
alx написа:
Don_Diego написа:Има различни степени за засичане на кола отпред, както е при дистоника


да, за дистроника имаш възможност да нагласяш дистанцията, но това не е колижън асист/ авойданс - сега ги погледнах- за тях нямаш нагласяне- само вкл/ изключено. единственото нагласяне дето видях е за вниманието на водача / драйвър атеншън - имаш "стандартно" и "чувствително". това е за в222 2018та


Възможено е да се бъркам с Active Brake Assist (което май е едно и същo с Collision assist-a), утре ще се поровя да видя кое точно имам предвид :lol:


Днес се порових - Active Brake Assist има настройка на дистанцията кога да се активира. Според клипчетата в тубата при Е калс (в213) това е системата за избягване на сблъсък
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от seimo » 04 Яну 2021, 20:56

Едно страхотно ревю. Взимам си думите назад за предницата. С тази амг линия изглежда страхотно.
https://youtu.be/gnR3ARyVI4g

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от TNT » 04 Яну 2021, 21:23

Вече и по улиците ги има. Външно няма грешка. Модерният интериор тип "плейстейшън" обаче не ми харесва. Развалиха колите, заради дръпнатите :lol:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 675
Регистриран на: 25.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F15

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от theraven_nz » 05 Яну 2021, 1:49

Не ми харесва. Външно изглежда като измит сапун, който е бил някога БМВ Ф10, а вътре с тези таблети си все едно на ротативка, не в топ модел на топ марка автомобилосъздател. Няма присъствие, самочувствие, почерк, на пръв поглед... за първи път в S-klasse.
---

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 214
Регистриран на: 11.06.2010
Пол: Мъж

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от Витанов » 05 Яну 2021, 2:39

Опорочиха всичко с тая пластмаса и телевизори. НЯма S няма 7 всичко е обезличено.
I am beton!

Вчера ме изпревари една седмица е23 и само като му видях намръщената физиономия в огледалото и послушно се дръпнах вдясно да му направя място да мине :mhihi: А то едно такова лъскаво четкано, лелеййй Акула!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 635
Регистриран на: 17.03.2012
Местоположение: Обеля на три полета
Пол: Мъж
Кара: E34 tds, W140 400SE
Мечтае да кара: ГАЗ-24 Волга V8 ЗМЗ-511
Детайли за колата: Капаци, калници, врати, брони, таван и торба с бурми и чукачки след смяна на накладки

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от DLVasilev » 05 Яну 2021, 6:36

И невероятната подсветка със сменящи се цветове напомняща ми тунинг от илиянци :mhihi:
Изображение
ATR-42/72

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от nxn » 05 Яну 2021, 12:21

Само на мен ли ми прилича на Корола отзад?
ИзображениеИзображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от Don_Diego » 05 Яну 2021, 13:13

Единственото, което не ми харесва в почти всеки нов автомобил е как са позиционирани камерите и различните сензори по предницата. Това е ужасна тенденция при почти всеки производител :banghead:

S-класа...тая шпионка в решетката ми вади очите
Изображение

Ferrari Roma...
Изображение

Всички нови Аудита :banghead: :banghead: :banghead:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от nxn » 05 Яну 2021, 13:16

Don_Diego написа:Единственото, което не ми харесва в почти всеки нов автомобил е как са позиционирани камерите и различните сензори по предницата. Това е ужасна тенденция при почти всеки производител :banghead:


Всички нови Аудита :banghead: :banghead: :banghead:


Поне са центрирани, виж на 4тата серия дистроникът как е сложен, все едно като са завършили дизайна и са се сетили, че са го забравили...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от vicho » 05 Яну 2021, 13:30

nxn написа:Поне са центрирани, виж на 4тата серия дистроникът как е сложен, все едно като са завършили дизайна и са се сетили, че са го забравили...


това не е далеч от истината :)
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Представиха новата S-класа

Мнение от Don_Diego » 05 Яну 2021, 13:32

Симетрични са само при Ауди...две симетрични ракови образувани :mhihi:

Изображение

При всички останали ги слагат където както им падне :banghead:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Коцето

Последни теми
Facebook