Винчета за Nokia 3310

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Винчета за Nokia 3310

Мнение от Иво » 12 Юни 2003, 13:20

Значи хора, отварях си телефона, за да си сменя сам display-a, който преди това бях погубил :) Намерих си за 10лв. оригинален, а тия в Germanos ми искат 50лв., от които 5лв. били само за поставяне. При отварянето обаче развалих малко резбата на някои винчета, защото нямах точната отверка ( някаква малка тип звезда ). Сега вече имам, но при телефона ми се появи друг проблем и искам да го занеса да го оправят гаранционно. Обаче с тези винчета ще разберат, че съм го отварял, за това си търся такива. Ще сложа стария display и айде в сервиза. Ако някой има извънгаранционен телефон и е навит на замяна ще се разберем за някакви пари. Мойте винчета си се завиват перфектно, но просто резбата им е малко наранена на някои. След като се махне предния капак на панела се виждат, мисля че са 8 на брой. :wave:
Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1316
Регистриран на: 16.12.2002
Местоположение: София

Мнение от tsvet40 » 12 Юни 2003, 13:40

Няма да стане, защото на гаранцията пише IMEI-а на телефона :(

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 12 Юни 2003, 13:48

Ема аз не искам да сменям телефона, а само винчетата да си разменя с някой, на който му е без гаранция вече. Имам предвид да си върна стария display и да го затворя с хубави винчета. Няма как да разберат, че е отварян 8) Тва IMEI серийния номер на платката ли беше или какво :shock: Всичко ще си е същото. Аз преди го намокрих на морето и спре да има покритие. КАзах им, че не знам закво става дума и те ме бавиха 1 месец и ми дадоха нов с нова гаранция 1 година. Само батерията и панела си ми останаха мойте. Ама тва заслужават тия пържели гадни. Ще ми продават display за 50лв. дето струва 10 :evil: Ще ги пържа докато мога :twisted:
Изображение
Изображение

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook