Лога за GSM-и

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Лога за GSM-и

Мнение от b2 » 01 Юни 2003, 22:23

Здравейте!
Доколкото виждам, не само аз съм фен на готините телефони, та така наскоро си закупих ново телефонче със цветен дисплей и реших да си сложа малко картинки на любимата марка :D та после се сетих що да не ги споделя и с другите фенове :) и така всеки, който иска може да отвори WAP страницата http://www.topnet.bg/wap/ и да си изтегли картинките, които съм сложил. Картинките са в .gif формат, поддържан от повечето (всички?) апарати с цветен дисплей. Оптимизирани са (като размер и цветова гама) за Panasonic GD67 (и всякви други с 101x80 пиксела 256 цвята като Sony Ericsson T68i, T300, Sagem еди къв си, Siemens S55 и т.н.) щото моя е такъв 8) . Засега са малко ще добавям още по-нататък. Ако някой има няква готина картинка и иска да я сложа на сайта няма никъв проблем да ми я прати на мейла примерно. Ще се радвам ако съм полезен на някой, ако не здраве да е! :D

ПС: използвах снимка на колата на DA WOLF без абсолютно никакво разрешение от собственика, за което мноо се извинявам ама мнооо ме кефи бее :D :yes: :yes: , DA WOLF ако имаш нещо напротив пиши ми веднага ще я махна твойта кола :D
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Мнение от [FF]GODFLESH » 02 Юни 2003, 19:56

ами някой знае ли къде има картинки на БМВ за S45i ?!?

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 02 Юни 2003, 20:40

Да,мен също ме интересуват картинки на БМВ-та за Siemens,но не говоря за малките операторски лога,а за картинки по целия дисплей :?

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 03 Юни 2003, 8:51

добре де а някой знае ли къде има цветни картинки за Моторола Т720
щото тия дето ги предлагате изобщо не се отварят :):):)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 18.05.2003
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 1998 E36 M41
Мечтае да кара: проекта дето ръждясва пред блока
Детайли за колата: EV50306

Мнение от TFreak » 03 Юни 2003, 19:31

Аз имам хубави лога за сименс, повечето са с БМВ-та (даже май всичките). Свалих ги от някакъв БГ сайт, но за съжаление не мога да си спомня какъв беше, за да му отдам заслужените credits, понеже доколкото си спомням, автора беше казал, че повечето лично ги е правил. В bmp формат са, като за сименс. b2, пращам ти ги.

Дон Хуан де Маркофф
Аватар
Мнения: 6033
Регистриран на: 1.06.2002
Местоположение: Стара Загора/Казанлък
Пол: Мъж
Кара: Е30 cardio,Е39,Е36 combainero
Мечтае да кара: X6 cabrio

Мнение от B U L L I » 03 Юни 2003, 19:42

току що си купих новичка нокиика 7210 и ми се щеше да да разбирам повечко от интернет за да си пратя картинчици,но уви тоя адрес дето е постнат не ми помага.някои няма ли да ми прати картинка? :lol:
ИзображениеИзображение
http://bayern-bulgaria.net/
"към крайно тежките заболявания се прилагат крайно тежки форми на лечение!"
71% от повърхността на Земята е покрита от вода… Останалата площ се покрива от Мануел Нойер.


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Re: Лога за GSM-и

Мнение от DA WOLF » 04 Юни 2003, 10:36

b2 написа:
ПС: използвах снимка на колата на DA WOLF без абсолютно никакво разрешение от собственика, за което мноо се извинявам ама мнооо ме кефи бее :D :yes: :yes: , DA WOLF ако имаш нещо напротив пиши ми веднага ще я махна твойта кола :D



Нямам абсолютно нищо против... незнам какви снимки си сложил (ако са стари за нищо не стават :oops: :oops: ) в момента е с bilstein sport (жълти) пълен комплект амортисори/пружини/тампони с лагери ... Clearansa ми е около 7см.!!!! :shock: :shock: (на катрера де, напреданта престилка е около 8,5см) :lol: :lol:
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 20.04.2002
Местоположение: USA & BG
Кара: BMW/ Mercedes
Мечтае да кара: Porsche

Мнение от 3C » 04 Юни 2003, 18:28

Като се е отворила тема на телефони имам 1 въпрос (на които аз логично горе долу му знам отговора т.е. , че няма да стане заради честотата, програмата, обхват на обслужващата компания а и/или разположението на спътниците ....... ), но ето го въпроса м/ду другото :
- ще може ли да използвам телефон от US v BG като се има в предвид ако все още НЕ Е активиран (... btw и без това те се активират по интернета i.t.n.) ?



ПС: ..... продават ли там моделите с фотоапарат или с интернетна свръзка ?

viper
Аватар

Мнение от viper » 04 Юни 2003, 18:49

Абе, то за имане - има всякакви и като цена и като модели :D , ама от USA модел не знам дали ще бачка тука, щото там са май на 1900MHz а тук на 900 и 1800 или нещо такова. По добре ако си взимаш от там да е трибандов за да нямаш грижи :wink:

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

re

Мнение от ///Явор » 04 Юни 2003, 18:53

a има ли нещо за аналогов телефон ? 8) 8) 8)
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

Малката чичка
Малката чичка
Аватар
Мнения: 6065
Регистриран на: 21.12.2002
Местоположение: с. София

Мнение от naskoksan » 05 Юни 2003, 10:54

яворе аз мисля че можеше да се свалят от ниакъде логота за шайбата на българското чудо на техниката ТА ама после много боли глава ако те хванат :wink: :lol: :lol: :lol:

имам предвид че можеш да си свалиш емблема от някое квартално БМВ и да си я сложиш на телефона вкъщи :):):):):):)

viper
Аватар

Мнение от viper » 05 Юни 2003, 16:01

Защо му е на Явор да търси квартално БМВ - та той си има някое. Просто ще си вземе от тях. Пък и няма да боли.. :lol:

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 06 Юни 2003, 16:12

Абе хора искам да питам тука нещо дето не е много по темата ама да не отварям нова, че ще ми станат 3 за по-малко от 1 час :D Трябва ми софтуер за Сименс SL45i от интернет някъде или знам ли :) Какъвто и да е 8)
Изображение
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 578
Регистриран на: 10.03.2003
Местоположение: София-"montreal"

Мнение от KGB » 06 Юни 2003, 22:40

3С,

телефоните тоест GSM в БГ са доста по ефтини...от щатите...можеш да си вземеш Сону Ериксон Т68и, Т68, Т300, някой моторили...но тук сме на 1900 а в БГ са на 900 и на малко места като София на 1800...това е само за GSM тоест CDMA ili TDAM няма да работят в Европа и БГ...а дали телефонати е GSM се разбира много лесно...ако имаш SIM карта или Smart Card както му викат тука при мене не знам при теб...тоест ако имаш чип...е GSM ако не хвърляи телефа в тихия океан. :roll:
Изображение


Аватар
Мнения: 2141
Регистриран на: 19.01.2002
Местоположение: Враца

Мнение от DA WOLF » 09 Юни 2003, 20:41

Аз преди 2 години си донесох един Ериксон Т28 от САЩ - работеше си там работи си и тука! Само гледай кат внасяш апарат да ти покрива и трите банда. А иначе ако е кодиран (моят беше :lol: :lol: (на Voicestream) няаш грижи, само званни един тел кат си дойдеш)
DaWolf
ИзображениеИзображениеИзображение
:bowdown::bowdown::bowdown: forced induction M42B18

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook