It clearly is not the same...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Re: It clearly is not the same...

Мнение от xerial » 27 Юли 2012, 8:41

alx написа:по темата или не, днеска като гледах новините- видях ето тази статия- "5 момчета правят една и съща снимка 30 години поред"

http://www.cnn.com/2012/07/26/travel/fr ... ?hpt=hp_c2

баси последната колко е различна...


Последните 5 години - ги натиснал живота явно...или просто след определена възраст човек се променя драстично.. разликата е брутална :confused:
Изображение Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 30.06.2009
Кара: 4

Re: It clearly is not the same...

Мнение от mejdupraznika » 27 Юли 2012, 11:25

ukelichko написа:Аз за себе си открих решение на проблема с 40-те. Просто се занимавам с дейности храктерни за възрастта ми. Замених кросчетата и фитнеса с тенис, замених БМВ-то с джип и започнах да ходя за риба, купих си палатка и траперски нож, спрях да ходя по дискотеки и започнах да посещавам ресторанти, започнах да мисля за кариера и пари и така. И открих, че има стрхотни жени на моята възраст. Мога да си изкарам плочки, мога да си купя мотор пистарка и да кача зад мен нещо на 20 години, да си боядисам косата, да си сложа ботокс и какво? Най-много да ме помислят за 38 годишен....И като отида на периодичен преглед при личния лекар и като ми прочете ЕГН-то и ме прати на преглед за простатата, веднага ще ме приземи от облаците.....Цялата история с тези дърти копелета дето си мислят, че са с дух на 20 годишни, ми прилича на историята с накоя дърта лелка с целулит, дето се е облякла като 20 годишна и си е хванала някакъв млад баламурник на 25, дето горкия човек е с нея или заради мангизите или защото за първи път вижда пи***ка в живота си. Всяко нещо е с възрастта си, пропуснеш ли го, просто продължаваш, защото времето никога не може да се върне назад.
:bowdown: :bowdown: :bowdown:

zxsport
Аватар

Re: It clearly is not the same...

Мнение от zxsport » 27 Юли 2012, 23:14

Тъй като темата е относно остаряването, преди време бях пуснал тема за това как е редно да се поддържат мъжете след 30-тте. Оттогава свалих още около 10 кг. (към момента съм 75) и на тренировки не се давам да младежи с 10-15 години по-млади от мен. Верно е, че не съм на 20 но и приоритетите са ми други - тренирам само и единствено за издръжливост, тъй като единствено това би ми било полезно в реалния свят. Правенето на мускули и маса остана в миналото! Много точно го каза един младеж по-назад - като ти е минало времето - продължаваш напред!!! Никога няма да съм отново на 20, но моята среда си остарява заедно с мен, без да ме пита искам ли аз или не - скоро се събрахме с приятели и ми викат - не си мръднал ... да ама аз си знам какво ми струва ... Със светла коса съм и не се боядисвам!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 269
Регистриран на: 7.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Скъпо Е30 Кабрио

Re: It clearly is not the same...

Мнение от Valio23 » 27 Юли 2012, 23:17

alx написа:
................ Дори и за дърт пръч- педофил не ставам.

А бяхме млади....

И сега кво? Жена ми като й казах ми се смее- отивай да те тунинговат. Аз да не съм тя?


:mhihi:
http://fishki.net/comment.php?id=119094

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Re: It clearly is not the same...

Мнение от павката » 28 Юли 2012, 10:12

годините личат според това как се чувстваш.мои набори станаха грозна картинка с увиснали кореми,брадясали,космати уши,ръце,крака...снощи слушах,как масово 24-25г се заженили с деца!редовно обикаляне по дискотеките,а не висене по кварталните кръчми,ще е в плюс относно остаряването.или обилно работа.кога работиш яко,а не в офиса и чакане на заветния час-17,ще ти се живее и разпуска.слушането на радио 1,ходенето за риба с пенсии и разни такива мероприятия допринасят за негативните последици.
аз нямам време за почивка,камоли да остарея
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2036
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: София
Кара: Е46 320i
Мечтае да кара: БМВ и в отвъдното!
Детайли за колата: Мууудна красавица, но си го изкарвам на служебната

Re: It clearly is not the same...

Мнение от titto » 28 Юли 2012, 11:22

Mollov написа:
Bogat-Beden написа:П>С Докато ти се усмихват 20на годишни-горе главата :smoke:


Ae то мое да е от съжаление или учтивост към по-възрастен... не знае човек... :D

:mhihi:

Неизбежна раОта!Мен само ме е яд, че организмът трупа по-лесно килца и ги сваля все по-бавно! :confused: Имам вече 2-3 бели косъма(35 год.) , но това не ме притеснява...
Все повече се заглеждам по MILF-чета :lol: , а пък малолетките се заглеждат още, та не сме за изхвърляне!
Всяка възраст си има хубавите страни-натрупан опит и т.н... :yes:
Изображение
--------------------------------------------------------------------------------------------
Е12-M535i;Е30-318;Е34 Touring 525 TDS;Е36-318iS;Е46 320i
"FWD е като жена с малки ци.и-върши работа, но няма КЕФ...!!!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 3.01.2007
Пол: Мъж
Кара: шлеп

Re: It clearly is not the same...

Мнение от rottweiler » 28 Юли 2012, 15:56

titto написа:Имам вече 2-3 бели косъма(35 год.) , но това не ме притеснява...
Все повече се заглеждам по MILF-чета :lol: , а пък малолетките се заглеждат още, та не сме за изхвърляне!
Всяка възраст си има хубавите страни-натрупан опит и т.н... :yes:

2-3 щом са няма проблем. Аз на 25 ве4е огромно бяло петно на брадата си
Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5014
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: 7er

Re: It clearly is not the same...

Мнение от Stanchev » 28 Юли 2012, 16:53

:)
Изображение
Изображение

кандидат дрифтър
Аватар
Мнения: 1508
Регистриран на: 18.12.2009
Местоположение: София/Белград
Пол: Мъж
Кара: 535d M-sport
Мечтае да кара: Зад дъщеря си!
Детайли за колата: My BMW does not believe in tears..

Re: It clearly is not the same...

Мнение от boksioraE39 » 28 Юли 2012, 18:48

Картите за членове да имат и отстъпка за вестник "Трета възраст" :mhihi:
Изображение
https://www.youtube.com/watch?v=scJPUQU5YOo
Има моменти благословени от всевишния,в мъки и беди дори и без насъщния,когато тихо си припяваме в непрогледен мрак,"ДЯКОНЕ СЛЕД 100-ГОДИНИ НАС НИ ИМА ПАК"!!!
СЪРЦЕ,ДУША ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: It clearly is not the same...

Мнение от Ronka » 28 Юли 2012, 19:01

boksioraE39 написа:Картите за членове да имат и отстъпка за вестник "Трета възраст" :mhihi:

:ahah: :ahah: :ahah:


Ех га бехме млади и зелени ... са сме само зелени :mrgreen:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: It clearly is not the same...

Мнение от Е.Димитров » 30 Юли 2012, 13:43

Бе напълнях,ама пак почвам на фитнес,иначе съм си екстра...аааа.и косата ми малко избега та се налага да играе машинката до кожа

Матрицата на SuPeR_FLY
Аватар
Мнения: 3637
Регистриран на: 21.05.2007
Местоположение: 7-мия кръг на Ада!
Пол: Мъж
Кара: E30-327,E36-330i,Е53-4.4i,E70-4.8i
Мечтае да кара: и да е жив и здрав!

Re: It clearly is not the same...

Мнение от POL_Starshi » 30 Юли 2012, 13:55

Я не се оплаквайте! Нали сме все още от правилната страна на тревата! :mhihi:
<Правила за поведение във форума на "BMW Club Bulgaria"!>
Най-важното правило е: НИКОГА НЕ ПУБЛИКУВАЙ В ИНТЕРНЕТ ФОРУМА НЕЩО, КОЕТО НЕ БИ ПОСМЯЛ ДА КАЖЕШ В ОЧИТЕ НА СЪОТВЕТНИЯ ЧОВЕК!

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3908
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: It clearly is not the same...

Мнение от Kroki » 31 Юли 2012, 16:19

Малко в духа на темата -
Изображение
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10444
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: It clearly is not the same...

Мнение от Leon » 02 Авг 2012, 11:18

Доста време се чудих какво да напиша в тая тема, че имам и аз размишления от известно време... Човека дето ме гледа от снимките преди 10г определено не е същия като този в огледалото. С всички плюсове и минуси, важното е това да се приема с достойнство. Няма нищо недостойно в това да ти шляпат бузите под очилата, недостойно е да продължиш да ги наместваш, вместо да си вземеш модел, който няма да ти шляпа ... така да се каже.
Never mistake motion for action...

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: It clearly is not the same...

Мнение от alx » 02 Авг 2012, 15:24

Leon написа:Доста време се чудих какво да напиша в тая тема, че имам и аз размишления от известно време... Човека дето ме гледа от снимките преди 10г определено не е същия като този в огледалото. С всички плюсове и минуси, важното е това да се приема с достойнство. Няма нищо недостойно в това да ти шляпат бузите под очилата, недостойно е да продължиш да ги наместваш, вместо да си вземеш модел, който няма да ти шляпа ... така да се каже.


да си сменя очилата викаш... мисля, че имам идея...

по- темата- идеята ми беше, че независимо че се не се чувствам и определено не изглеждам на годините си- се появяват неща черно на бяло които знам че преди не са били така. и си давам сметка че кривата е надолу, а не нагоре. аз проблем с това нямам, но ме обхваща леко безпокойство че ако сега е така, после ще е по-страшно. а не съм от глупавите и обичам да посрещам нещата със широко отворени очи. това на което се надявам е природата да се погрижи за душевния ми мир да ми е комфортно и да бъда след 20-30 години един щастлив чичка оплел си всичките житейски кошници и яхнал големия мотор да хвърчи по път #66 :)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
алекс
трабант 601с
разни други возила

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook