М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 199
Регистриран на: 28.08.2009
Местоположение: Варна

М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Механджията » 06 Юни 2012, 21:02

омръзна ми от малоумни дивотии :bang:

на един филм 80мин има поне 20мин реклами, през 15мин трябва да търся дистанционното и да намаля звука с 40%, щото звука по време на спотовете е гърмовен - абе да не сме глухи бе?!? имал съм моменти, аха задрямам и после подскачам като заек в каруца на бабуна

отделно, като се загледам и е някакъв ужас - по-малоумни и невероятни 'сценарии' просто няма, 90% от рекламите са пълен бълвоч, не вярвам, че някой дава пари да се фабрикуват тия простотии... омръзна ми да гледам как някакви изроди ходят на ревю с 5 кила туба омекотител в дамската чанта и подобни дивотии.... или някакви фъфлещи дечица да ми бръщолевят нещо - то тва е модерно, само на реклама на презервативи няма деца, модерно е както преди беше тематиката за комунизма - то и сега е, на рекламата на КООП като видя дъртия пръч горанов и оная маймуна черна марияна някоя си, как пеят мелодия от 78-ма лятото и някакви ухилени лелки с щайгички около тях и направо ти иде да развееш червено знаменце и да тропнеш в такт..

или пък на нурофен - дето някаква шефка на тим за спортни коли я боли главата, и колите не вървяха, лапна един хап и все едно набиха още един бар на турбините от ръчния буст контролер :mhihi: - мега-малоумна реклама...

иначе дечицата са уникум - 'зУатна рибке, искам да съм здрав..' ..., 'оох, съУЛби, съУЛбиии....' и подобни лафове, дето са за логопед, кое им е хубавото? искат да спечелят симпатии и да предизвикат умиление в клиента-потенциален таргет - да, ама не, щото тия реклами си личи, че са правени като за 50лв бюджет...
абе на 20 реклами има една свежа, дето да става, примерно като тия на ДСК, за на жорко майка му и за хазяйката :mhihi:


кои реклами ви дразнят или пък ви кефят? щото ако нацъкате ютубата кви реклами има в нормалните държави... тука все едно са някакви ботове хората, или малоумни - това бива бива, ама масата не е прост народ, бе мамка му!
...с живота под вежди се гледаме строго, и боря се с него, доколкото аз мога....има начин, ваш'та мамааа...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от TNT » 06 Юни 2012, 21:12

Положението с рекламите от години е много зле... Преди имаше "Пепи, дай едно кило" :mhihi: , "Свободата Санчооо" :mhihi: , "Кажи баба тенк ююю" :mhihi: :mhihi: :mhihi: Нищо готино и забавно няма вече. Ако има, то не е българска реклама :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 27.05.2008
Местоположение: Пазарджик/Пловдив
Кара: E36 Coupe & E46 Coupe

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от djkita » 06 Юни 2012, 21:14

Заради тези реклами намразих да гледам телевизия :bang: Не знам нещо на света което да ме дразни повече :nono:
Останах много учуден обаче когато гледах Под Прикритие по Канал 1 - няма и минутка реклама и филма започва отново :D Нали всеки знае, че никой не гледа вече БНТ и сигурно и не искат да рекламират там затова няма какво да пускат като спот :D
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 17
Регистриран на: 17.02.2008
Местоположение: габрово

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от rindi » 06 Юни 2012, 21:20

Ами зимата като през 20 мин. рекламират всякви илачи , то не бяха температури , сополи , кашлици ,посиране! :conf:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от TNT » 06 Юни 2012, 21:22

djkita написа:когато гледах Под Прикритие по Канал 1

Дам, нямаше време да се изпикаеш :mrgreen:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 27.05.2008
Местоположение: Пазарджик/Пловдив
Кара: E36 Coupe & E46 Coupe

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от djkita » 06 Юни 2012, 21:24

TNT написа:
djkita написа:когато гледах Под Прикритие по Канал 1

Дам, нямаше време да се изпикаеш :mrgreen:

Точно това щях да напиша, ама викам айде ще го кажа по друг начин :D :D :D :D
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от acho.rs » 06 Юни 2012, 21:26

Механджията написа:омръзна ми от малоумни дивотии :bang:

на един филм 80мин има поне 20мин реклами, през 15мин трябва да търся дистанционното и да намаля звука с 40%, щото звука по време на спотовете е гърмовен - абе да не сме глухи бе?!? имал съм моменти, аха задрямам и после подскачам като заек в каруца на бабуна

отделно, като се загледам и е някакъв ужас - по-малоумни и невероятни 'сценарии' просто няма, 90% от рекламите са пълен бълвоч, не вярвам, че някой дава пари да се фабрикуват тия простотии... омръзна ми да гледам как някакви изроди ходят на ревю с 5 кила туба омекотител в дамската чанта и подобни дивотии.... или някакви фъфлещи дечица да ми бръщолевят нещо - то тва е модерно, само на реклама на презервативи няма деца, модерно е както преди беше тематиката за комунизма - то и сега е, на рекламата на КООП като видя дъртия пръч горанов и оная маймуна черна марияна някоя си, как пеят мелодия от 78-ма лятото и някакви ухилени лелки с щайгички около тях и направо ти иде да развееш червено знаменце и да тропнеш в такт..

или пък на нурофен - дето някаква шефка на тим за спортни коли я боли главата, и колите не вървяха, лапна един хап и все едно набиха още един бар на турбините от ръчния буст контролер :mhihi: - мега-малоумна реклама...

иначе дечицата са уникум - 'зУатна рибке, искам да съм здрав..' ..., 'оох, съУЛби, съУЛбиии....' и подобни лафове, дето са за логопед, кое им е хубавото? искат да спечелят симпатии и да предизвикат умиление в клиента-потенциален таргет - да, ама не, щото тия реклами си личи, че са правени като за 50лв бюджет...
абе на 20 реклами има една свежа, дето да става, примерно като тия на ДСК, за на жорко майка му и за хазяйката :mhihi:


кои реклами ви дразнят или пък ви кефят? щото ако нацъкате ютубата кви реклами има в нормалните държави... тука все едно са някакви ботове хората, или малоумни - това бива бива, ама масата не е прост народ, бе мамка му!

На 100% съм съгласен . Особено рекламата на ДСК и тази в метрото е направо ненормална . Пълна гавра с хората 3та възраст :ranting:
А това което най-много ме дразни е когато в прайм-тайма започнат с кремове против гъбички :puke: :puke: :puke: Вечерям си аз , домашните любимци пуснали боза тв и гледам - някакъв му снимат подробно палеца на крака как загнил половината ог гъбички :banghead: :banghead: МА*А ви ДЕЕ*А тънапари смотани . И ако случайно си пропуснал , следва пак пък на друго мазило .
За филмите е ясно - 4 пъти на час или за 40мин филм имаш 20 минути . Но да речем че е на запад понякога е и по-зле . Просто телевизията става само за новинарски емисии и то само някоя тип Европа , не НТВ , БТВ и тн .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 16.09.2006
Местоположение: sofia

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от zazomazo » 06 Юни 2012, 21:32

acho.rs написа:...
и гледам - някакъв му снимат подробно палеца на крака как загнил половината ог гъбички :banghead: :banghead: ...


ако не те кефи тая, може да дебнеш една друга-за паста за зъби...с кървавата храчка и изплютия зъб в снежнобелия умивалник
:bgflag: :bgflag:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 258
Регистриран на: 31.03.2011
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: 2004 530i, 6MT
Мечтае да кара: all M cars

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от sandini » 06 Юни 2012, 21:38

Заради тия реклами, гледам всичко безплатно каквото мога да сваля от нет-а. Щото, ако гледаш по тв някое предаване което трае 60 мин. и 20 от тях са реклами, си губиш 20 мин от живота. Като го гледаш дръпнато и редактирано от нет-а, отиват ти 40 мин за предаването и после 20 мин си остават за теб, да си правиш каквото си искаш с живота. А не да гледаш нечия мозъчна диария. Малко е анти-* цялото ми изказване, но ако нещо ми харесва наистина се старая да си го купувам, а не само да крада :D
Продавам:
18" Джанти за Е46 и Е85 - viewtopic.php?f=132&t=293507

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: там, дето лисиците серът необезпокоявани
Пол: Мъж
Кара: се на дъщеря си

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Мордехай » 06 Юни 2012, 21:43

Най-много ме кефи една реклама за прах за пране - майката казва че празненството е довечера и защо момченцето е облякло костюма и след малко като го нацапва се оказва,че имат само половин час. Тия хора нямат ли сценаристи да им кажат, че нещо се разминава не знам.
Просвещение е изходът на човека от непълнолетието, което той сам си е причинил. Непълнолетие е невъзможността да се ползваш от разсъдъка си без ръководството на някой друг. Самопричинено е това непълнолетие, когато причината му не лежи в недостиг на разсъдък, а в липсата на решителност и смелост да се ползваш от него без ръководството на другиго. Sapare aude! Имай смелост да си служиш със собствения си разсъдък!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от alekangg » 06 Юни 2012, 21:49

Винаги съм се чудел, как няма реклами по време на футболните мачовете. Там не виреят. То има 2-3 теми, хаповете, телефони, оператори и банки и нещо за ядене

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от sambeto » 06 Юни 2012, 21:51

Вечер когато хората седят на масата и се хранят,и тръгнат ония реклами за дамски превръзки,тампони,тоалетна хартия,лекарство против запек или диария.....класика в жанра де*ба !

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от alekangg » 06 Юни 2012, 21:52

Бих давал с едно 50% повече пари месечно, за да не гледам толкова реклами

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от Jordana » 06 Юни 2012, 22:05

Всичко изписано по нагоре означава само едно .....рекламите са си свършили перфектно работата. :mhihi: :mhihi: :mhihi: Целта им е точно това да бъдат забелязани и на подсъзнателно ниво се запеметяват елементи от рекламата дори и да не ни харесва.Тия неща не се пускат как да е.Има доста специалисти зад това нещо и се прави съвсем умишлено и целенасочено.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: М*мичката им тъпи дразнещи ТВ реклами, омръзнаха ми!!!

Мнение от acho.rs » 06 Юни 2012, 22:08

Jordana написа:Всичко изписано по нагоре означава само едно .....рекламите са си свършили перфектно работата. :mhihi: :mhihi: :mhihi: Целта им е точно това да бъдат забелязани и на подсъзнателно ниво се запеметяват елементи от рекламата дори и да не ни харесва.Тия неща не се пускат как да е.Има доста специалисти зад това нещо и се прави съвсем умишлено и целенасочено.

Е при мен не са си свършили работата защото нямам :
- гъбички
- диария
- падане на зъби
- мензис
:dunno:

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: KoolyO

Последни теми
Facebook