Велосипеди

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от bum_bum » 25 Авг 2022, 13:11

Бе има една категория мъже на които всеки ден им масажират простатите вътрешно, пък не знам някой да е умрял точно от това. Напоследък маймунската шарка малко ги тормози, но като цяло са си ОК.

За протокола, когато свърших работата карах май, че всеки ден и двата пъти се получи от първия опит.
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от Spunky » 25 Авг 2022, 13:45

NiksGS написа:Относно седалките - ето го материала:
https://mtb-bg.com/2022/08/10/bike-cent ... ike-as-one


Аз съм с такива седалки и ръкохватки - SMC4 с гел седалка и тези с издатината. Седалката е бая твърда, но верно, че не изтръпвам зад ташунките, както става със стационарното ми колело(пригодено). Трябва обаче правилно да си уцелил настройките и има проба-грешка. Ръкохватките са ми много удобни, но след около 3 часа спускания, почват да ми изтръпват пръстите и нещо не мога да ги нацеля баш как да са завъртяни за най-добър резултат.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от Jordana » 25 Авг 2022, 16:34

bum_bum написа:Бе има една категория мъже на които всеки ден им масажират простатите вътрешно, пък не знам някой да е умрял точно от това. Напоследък маймунската шарка малко ги тормози, но като цяло са си ОК.

За протокола, когато свърших работата карах май, че всеки ден и двата пъти се получи от първия опит.

То не се умира от възпалена простата , не ти излита самолета и пикаеш на 15 минути ...това е най често резултата от тия "масажи" :lol:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от bum_bum » 25 Авг 2022, 17:10

Логично. Защо му е да излита след като го ползва само за пикане?

Ае за да не пиша само глупости да покажа на малката колелото.

Изображение
Изображение

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от sme666ko » 25 Авг 2022, 18:16

spirco написа:Относно седалката за мъжете е задължително да има дупка в средата. Ако имате момченца горещо препоръчвам да изберете подходяща седалка.

Това е много полезен съвет. Не искате да стигнете до този извод от личен опит.

FaceOff написа:Казусът със седалката е свързан с простатата, а не с топките, и съответно каналите и дупките на седалките са заради нея.

spirco написа:Дупката е за да не си седнал на основата на пениса а само на задника. Сегашната ми е с канал само и пак се усеща като притиска. Пишат, че имало фина мрежа от много капиляри там които се разкъсвали. Не знам колко е вярно и сигурно зависи колко се кара, но на мен не ми се рискува.

Вярно е, аз си изпатих от незнание. Добре, че разбрах преди да стане твърде късно. Имах еднократно кръв в спермата, на участъци, което е признак на леко разкъсване на въпросните кръвоносни съдове. Добре, че видях в тъмното в кондома, защото не усетих болка или дискомфорт, и нямаше да разбера. За момент се сдухах много. Предположих, че може да е от карането и разказах на доктора подробно колко и къде карам. Прегледа ме, оказа се леко разкъсване, но каза, че ако съм бил карал още 2 часа съм щял да направя простатата на кайма. Забрани ми секс и колоездене за известно време, предписа ми афламил и витамин Ц, и каза да пия повечко вода.

Яд ме е, за много неща съм предпазлив и ги предвиждам, ама тук се изложих, а се случи точно преди да започнете да обсъждате седалки. Като се оправя ще взема подходяща седалка.
Последна промяна sme666ko на 25 Авг 2022, 23:38, променена общо 1 път
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от bum_bum » 25 Авг 2022, 19:37

Слаби са ви гъзовете пичове.

Фиксито го карах точно 4 години с карбонова седалка. Ма не от тия тарикатските с карбонова шина и подплата. Чист карбон. Все едно седиш на бордюра.

Но и обиколката на гъза ми е внушителна, тъй като понеже е най-големия мускул в тялото го тренирам най-много, а той си расте доволно. Седна ли на бузата простата е поне на 5см от седалката, ако не и повече :mhihi:
Изображение

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от sme666ko » 25 Авг 2022, 20:30

Само гъзовете не сме си мерили във форума :mhihi:

Иначе има логика, това сигурно е фактор, както и позицията на седалката, тялото и т.н. Аз по принцип ставам от седалката преди неравности, ама няма как постоянно да го правя за всяка неравност. А във въпросния ден при едно близко разминаване с автомобил, гледах към него и не видях едно стабилно пропадане на асфалта, минах и с двете гуми и доста се натъртих, та може там да съм се разплискал. Як гъз или не, ще сменям седалката.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 10.08.2010
Местоположение: София/Г.О.

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от spirco » 25 Авг 2022, 20:47

bum_bum написа:Слаби са ви гъзовете пичове...

Може, аз винаги съм имал плосък задник. Но за тези от нас, които не искаме да приличаме на Дженишър Лопез, хората са измислили някакво решение :) .
Седалката, която бях показал по - горе, се оказа много удобна. Проветрението се оказа ташак, както предположи, понеже топките ми като е топло мога да ги изцедя.
Дупката обаче е супер понеже не усещам никакво напрежение между бузите на задника. Отделно, че е с гел и е много мека. Взех я намалена, но и да не беше си струва парите.
Ето разликата в дупката между мъжката и дамската :) . Тя обаче (дамската) не се хареса - била корава. Ако бях дал 150 евро щях да си изям ушите. Добре, че и тя беше 100тина лева.

20220816_173848.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от bum_bum » 25 Авг 2022, 20:55

sme666ko написа:Як гъз или не, ще сменям седалката.


Ако не те бърка цвета и искаш да спестиш някой лев потърси в ибея Физик. По едно време продаваха тестови.

Производителя ги дава на магазините за да дават на клиентите за тест. Те пък ги продават все още чисто нови. Жълто-зелени са с надпис "тест" през средата.

Цената беше някъде на 1/3 от нормалната.

spirco написа: които не искаме да приличаме на Дженишър Лопез, хората са измислили някакво решение


Между разплут гъз и силен, развит глутеус има един балкан разлика и като форма и на пипане и като функция.

Като най-голяма грешка, която съм правил в залата отчитам това, че дълго време мислех, че това са женски или педерастки упражнения. Силата на краката и кръста идва именно от там.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от FaceOff » 25 Авг 2022, 23:28

bum_bum написа:Логично. Защо му е да излита след като го ползва само за пикане?

Ае за да не пиша само глупости да покажа на малката колелото.

Изображение
Със здраве да го кара! Не е ли 26 цола това? Ще ти го купя за моята, като порасне :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от bum_bum » 26 Авг 2022, 10:44

27,5 с рамка ХС. Една идея и е по-голямо, отколкото бих искал, но само това беше налично от по-приличните сглобки. 24 и е вече на кантар, 26 нямаше с малка рамка.

Но тъй като ще го кара месец още може би тази година, а следващата вече ще е ОК като ръст го взехме.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от FaceOff » 29 Авг 2022, 12:21

Явно 'малката' не е и толкова малка все пак. Кюба на баткото (140см) е 27.5 xs и мисля, че му е идеален, дори в началото на лятото, като го взехме, му беше много леко голям, а вече няколко пъти вдигам седалката. Дано моята 'малка' не държи на розови колела, че има цялата възможна гама от батко си без 26 цола :D и засега се въздържам да ги продавам..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от bum_bum » 29 Авг 2022, 13:53

140 е. Казвам "малка", защото е 2 клас :mhihi:
Изображение

Алфа Въшкар
Аватар
Мнения: 222
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ч
Мечтае да кара: Countach през 80-те

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от sme666ko » 30 Авг 2022, 14:32

bum_bum написа:Ако не те бърка цвета и искаш да спестиш някой лев потърси в ибея Физик. По едно време продаваха тестови.

Производителя ги дава на магазините за да дават на клиентите за тест. Те пък ги продават все още чисто нови. Жълто-зелени са с надпис "тест" през средата.

Цената беше някъде на 1/3 от нормалната.

Намират се :yes:
Разгледах и моделите, които останалите колеги са показали. Още не съм си избрал, но имам време докато подкарам коллото отново.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от alekangg » 30 Авг 2022, 15:54

Гледам продават разни колелета втора ръка пред стадиона В. Левски в София.
Искам да взема нещо максимално евтино, гледах разни по 250лв, дали си струват или ще изкарат 1 месец?

Уж били внос от не знам си къде и покарах едно, не ми се сториха зле.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook