Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 11 Мар 2021, 21:29

Master Reset направихте ли?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от EBEEMVACIA » 12 Мар 2021, 4:52

l_2021-03-12_044749.jpg
ИМА ли приложение,даващо такова гео инфо в клип
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 338
Регистриран на: 13.09.2004
Местоположение: София
Кара: '97 520i - продадена
Мечтае да кара: M5

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от M5 » 14 Мар 2021, 19:37

От едно известно време телефонът започна да мрънка, че няма достатъчно място на вътрешната памет. Изтрих около 2-3 ГБ, но след около седмица пак започна да мрънка, като не съм инсталирал или свалял нищо.
Телефонът е доста старичък, Xiaomi Redmi 4 Prime с 32 GB вградена памет. Има и допълнителна външна SD карта 64 ГБ. С Андроид 6 и MIUI 10.2.2.0 е.
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 15 Мар 2021, 11:03

Te тия телефони са настроени да си мрънкат, когато имаш по-малко от, примерно, 10% свободно място... т.е. може да се наложи да разчистиш повече. Android-а не го интересува колко място имаш на SD картата, той си гледа само вградената :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 15 Мар 2021, 11:40

Моите 32гб си седят на 54% пълни и това е заедно със снимките. Ко толкова ги праите тия телефони бре :))
От настройката на приложенията трябва да може да се посочи къде да се съхраняват данните от приложението. Временни файлове също има големи ако не са чистени. Ся ако са снимки и подобни трябва да се местят на картата.
Хм,хм...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Bogat-Beden » 15 Мар 2021, 13:03

Моя шиаоми се ебава с домашното вифи, като се прибера у нас, не се включва автоматично, кара на мобилни данни.. Трябва да вляза в менюто и ръчно да се свържа към домашната ми мрежа.. (не съм натискал да я забравя или нещо подобно, само започна да си прави тая магария..)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 338
Регистриран на: 13.09.2004
Местоположение: София
Кара: '97 520i - продадена
Мечтае да кара: M5

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от M5 » 15 Мар 2021, 14:56

Каквото може съм го прехвърлил на външната карта (снимки, видео). Пускам вградената програма за чистене, но не намира нищо съществено за триене. Рових ръчно по папките, но нищо не ми изглежда сигурно за триене.
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от c04 » 16 Мар 2021, 0:50

Bogat-Beden написа:Моя шиаоми се ебава с домашното вифи, като се прибера у нас, не се включва автоматично, кара на мобилни данни.. Трябва да вляза в менюто и ръчно да се свържа към домашната ми мрежа.. (не съм натискал да я забравя или нещо подобно, само започна да си прави тая магария..)

Пробвай да я забрави и да въведеш отново.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Bogat-Beden » 16 Мар 2021, 20:01

не сработИ :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1202
Регистриран на: 3.12.2011
Пол: Мъж
Кара: –ше Е60 530 d

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от memorex » 16 Мар 2021, 20:28

MIUI то усърдно работят по ъпдейта.Прецакаха повечето си модели за ,да се надяваме не толкова дълго.Уж до края на Q2 ще има нов софт. :clap:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Ganchev__ » 19 Апр 2021, 3:10

Колеги, от няколко дни съм с Xiaomi Pocophone X3 по препоръка на приятел.Като съотношение цена качество е супер, но има доста досаден проблем - звукът от говорителя при разговор е адски силен, дори и намален до край.Стабилно се чува целият разговор от хората около мен и е много неприятно.Все едно е на високоговорител постоянно.Гледах в нета, че има писано по този проблем, но няма адекватно решение.Някой сблъсквал ли се с подобен проблем ? Чудя се дали направо да не го върна.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Kurtov » 01 Май 2021, 19:25

Здравейте.
Имам проблем със Samsung j7.
Имам 16gb памет и Андроид ми казва, че нямам свободна памет. 97 процента от паметта е заета.
Имам 1.5gb снимки, 300mb видео и Други 14gb :kuku: .
Какво да изтрия да освободя памет ?
Вируси ли имам ?
Изтрих всичко в папка downloads, приложения имам само fb, viber, instagram и още 1-2, гледах в настройки->приложения и нямам толко приложения, че да се събере толко памет.
Дали като се е актуализирал Андроид и сега заема много памет ?
Какво става не знам.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 374
Регистриран на: 26.01.2008
Местоположение: СA
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Superexstatic » 02 Май 2021, 7:52

Изчисти кеша на аповете.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Nickelback » 03 Май 2021, 9:05

Въпрос към колегите с Xiaomi-та и по-специално Pocophone–ите :)

Вчера разглеждайки из Aliexpress-а случайно ми попадна Poco X3 Pro и доста ми хвана окото.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_poco_x3_pro-10802.php

Някакъв нов модел е отпреди месец, израдва ме, че е с яка батерия, IR и FM radio, и реших да го поръчам, че ще трябва и да го руутвам за едни магарии, които съм му намислил :mhihi: Цената е страхотна за това, което предлага, според мен, но не знам как е откъм софтуер и поддръжка (изобщо Poco фамилията) :roll: Приятелката е с Mi 10 5G - като цяло добре се държи освен, че още има някакви драми с Screencast-а и още чака за фиксове и ъпдейти от Xiaomi, но уж щели до края на Q2 '21 да оправят нещата.., баси драмите :dunno: :mhihi: Та затова малко съм резервиран и реших да питам, да знам дали съм се пре*бал :ok: Досега бях с Oneplus 5 и вече 4 години нямам никакви хардуерни, софтуерни, или каквито и да било други драми с тоя телефон. Може би 'щото е айфоня на андроидите (да ма извиняват айфонистите :ok: ). Нямаше да го сменя, ако не ми трябваше пресно устройсто за root, повече флаш, IR, и ако не му бях счупил дисплея :roll: Мислех си да не изневерявам на марката и да взема Oneplus 9, ама малко се насират откъм цени и реших да играя контра с нещо по практично и евтино :ok: Просто ме дразнят, 'щото един тъп тАлАфон далеч не струва повече от хиляда лева, ама както и да е :roll:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Bogat-Beden » 03 Май 2021, 9:20

Бачка си яко машината, откъм техника нямам забележки. Но има дразнещи неща, горе съм писал за това, че не се включва автоматично към домашната мрежа WiFi. Не знам дали е MUI простотия, но на много системни приложения екранът им е запълнен от реклами, нон стоп, мега дразнещо... Също авто завъртането на екрана е мнооого зле.. Като махнем тея неща, тел-а е бомба, батерията държи доста и като цяло е много ОК за парите си, изключая по-горните тъпотийки...
П.С. не съм с поко боко, с Ми Лайт Ноут 10 съм.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: dewey, Exclusive89

Последни теми
Facebook