Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 244
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от nxn » 29 Яну 2023, 16:54

Spit-Fire написа:Имам ама то това може да стане и след 5 месеца примерно. И трябва винаги да носа 2 телефона в мен ако случайно "спре". Отделно имам доста приложения дето се влиза в тях на друго устройство само след оторизиране от другото. Мисълта ми е ако някой знае или може да пита дали има решение проблема или да преглътна загубата и да ида да си купя същия от магазина. Аз като цяло бях планувал да си взема такъв просто тоя вчера "излезе" на далавера ама.... разбрах защо. Преди нямаше такива заключвания и глупости.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk


И да стане нещо, до преди 1 година самсунзите ги отключваха, в студентски има едни пичове гтмобиле, всякакви такива чудеса праввят, и крадени айфони отключваха по едно време като им сменяха платките.

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Spit-Fire » 29 Яну 2023, 17:39

Ами това заключване било непреодолимо за момента уж. За това питам дали има някой да работи във Виваком да каже какви са вариантите.

Явно пих една студена вода и това е. Ще си седя със стария телефон и един нов в шкафа.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 29 Яну 2023, 17:47

Айде на зарядното. Провери ли я тая работа със статуса?
Хм,хм...

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Spit-Fire » 29 Яну 2023, 18:09

Моджо написа:Айде на зарядното. Провери ли я тая работа със статуса?
Да в момента пише KG Status: checking или prenormal след ресет. Питах ей сега в магазин на виваком викат ако спре да плаща преебал си се.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 29 Яну 2023, 18:16

Ми ако можеш да разбереш колко още има да плаща и ако не е много да си го прехвърлиш на теб!
Хм,хм...

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Spit-Fire » 29 Яну 2023, 18:18

35 вноски карай, да сме живи и здрави. Чудя се в заложна къща дали ще го вземат, да избия някой лев поне.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 29 Яну 2023, 18:20

Виж дали може да го спасиш по някъв начин преди да се е заключил, пиши една тема в xda-developers ще ти кажат ако има какво да направиш. Предполагам,че ако има ще е сега, ако се заключи ще е трудно.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 29 Яну 2023, 18:23

35, 35..ако са по 20 лв.. Нека са си 35.
Хм,хм...

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Spit-Fire » 29 Яну 2023, 18:29

35 по 82 лв. а момчето уж каза че не можело само вноска, трябвало и сметката да и платя. Иначе ще се разровя по форумите, не е заключен в момента. По принцип вика че жената им била от бая време абонат и си плаща сметките. Ама знам ли, или е на зор да го продаде за толкова малко пари или вече няма да им е клиент. Те уж веднага щели да я дадат на колекторска фирма ако не плаща и после като плати отключвали телефона ама можело да минат 1 2 3 години.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от peshehodetz » 29 Яну 2023, 18:34

Spit-Fire написа:Те уж веднага щели да я дадат на колекторска фирма ако не плаща и после като плати отключвали телефона ама можело да минат 1 2 3 години.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk


Off topic: Тези колекторски фирми как действат в днешно време - като през 90-те или просто досаждат като звънят по телефоните ? :(
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Spit-Fire » 29 Яну 2023, 19:05

peshehodetz написа:
Spit-Fire написа:Те уж веднага щели да я дадат на колекторска фирма ако не плаща и после като плати отключвали телефона ама можело да минат 1 2 3 години.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk


Off topic: Тези колекторски фирми как действат в днешно време - като през 90-те или просто досаждат като звънят по телефоните ? :(
Нямам идея, то по-скоро е че не е тяхна отговорност като не плаща някой, че да го гонят. Продават му заема и го търсят после предполагам ЧСИ.

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 823
Регистриран на: 18.07.2012
Пол: Мъж
Кара: w202 C180 Vw golf 4 SDI
Мечтае да кара: W212 E400 biturbo E63 w213 biturbo stage 3
Детайли за колата: Турбинирана

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от turbonetic » 29 Яну 2023, 20:12

Бе ,не знам какви телефони ползване ,но това да го зареждам 2 часа или пък батерията да ми пада за 1 ден ,аз лично ,е бих го ползвал :mhihi: ..Моя телефон кара поне 2 дена с ръчкане разни тик тоци, фейсбук и разни други глупости като го включа да се зареди за 20-30мин е на 100% :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Jordana » 29 Яну 2023, 20:14

:OT:
12036402_519191521569227_4199336636970415759_n.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 29 Яну 2023, 20:26

turbonetic написа:Бе ,не знам какви телефони ползване ,но това да го зареждам 2 часа или пък батерията да ми пада за 1 ден ,аз лично ,е бих го ползвал :mhihi: ..Моя телефон кара поне 2 дена с ръчкане разни тик тоци, фейсбук и разни други глупости като го включа да се зареди за 20-30мин е на 100% :mhihi:

Дай ми го на мен с двете деца да видим как ще изкара два дена и даже един.
Значи, както писах в 3 без 15 е бил на 90%, ся е на 56 вече. Инак предвид и че цяла нощ ще работи ютуб и, че още е рано.
Ще изкара и до сутринта, ма на 5-10 %.
Под 60 % за мен еr разреден телефон. Никога не знам дали нема хукна нанякъде и телефона да ми трябва. Случвало се е.
та и затова в колата има зарядно, ама си е друго телефона да е фулл.
Същото ми е и с колата, може съм на газ ю, но резервоара е пълен до горе винаги с бензин. Бмв-то и то е до горе. Нищо че не е карано от ноември. Та тъй. По-добре дс има от колко са нема. Житейска философия.,
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 29 Яну 2023, 20:39

Аз пак казвам, не е толко важно колко време кара, важно е да се зарежда бързо, ако за 10-15 минути може да получиш 30-40% батерия, аз проблем не виждам.
Тия къде се зареждат 0-100 за около и под 30 минути са ми любимите телефони :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook