Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 17 Яну 2022, 11:26

За Viber на телефон и PC-та съм съгласен - това е различно... аз говорех за варианта да е на два Android-а... може би по-новите версии вече може, в скоро време не съм тествал, но преди година-две не можеше... може да е било само при мен, нямам идея, но не е като да не се опитвах...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 5.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530D 2004г.
Мечтае да кара: M5

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от ivokomandos » 17 Яну 2022, 15:33

На телефон и таблет с андройд си пристигат едновременно съобщенията, което ме навежда на мисълта че и на два телефона с андройд, ще пристигат едновременно.
BMW E36 318 93;BMW E36 328i 97; BMW E60 530D 2004; HONDA HORNET CB600F 2008

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 17 Яну 2022, 19:43

На телефон със сим карта и таблет сигурно може. На два телефона със сим карти не съм сигурен. Евентуално ако може по профила в гугела да те познае, че пак си ти.
Хм,хм...

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DaGa » 17 Яну 2022, 20:02

Е на два телефона с две различни сим карти ( два различни номера) няма как да стане ,то е ясно

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 18.11.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW Compact M43B16
Детайли за колата: BMW Compact, 1994/10, автоматик, М43B16

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Vasko_G » 17 Яну 2022, 20:05

https://forum.androidbg.com/showthread. ... pid1700272
Насоките, дадени в четвъртия пост, работят при мен. На таблет и телефон със сим карти, получавам съобщенията и на двата.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от peshehodetz » 06 Фев 2022, 18:10

Този ще работи ли в БГ и въобще в Европа. Знам че за да работи трябва да има честоти 850/900/1800/1900 ма в описанието му за спесификации не пише, та ако някой има същия нека даде инфо.

https://www.newegg.com/lg-lmg900um-gsm-hspa-lte-smart-phones/p/0V4-0007-00782
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 12 Фев 2022, 23:51

Момци, дайте акъл. Samsung S20 след актуализация, започна да прави мизерии. След като се отключи телефона, колкото и да пипаш по дисплея, нищо не се случва. Трите бутона отдолу обаче си функционират, както и падащото меню отгоре. Но дори и да "дръпнеш" отгоре, нищо не можеш да натиснеш, както и ако имаш нотификации не можеш да ги отвориш или дори изтриеш с бутона. Все едно е заключен, ама не баш. Рових в настройките да не е пусната някаква детска защита, ама нищо не намерих.
Та ако някой го е ял тоя да каже дали е от софтуера или да си ходи по гаранция?

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 481
Регистриран на: 29.09.2010
Пол: Мъж
Кара: му се на вода

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от frizzante » 13 Фев 2022, 9:12

Пробва ли да го върнеш към фабрични настройки?
Никой да не се качва на автобуса преди да е дошъл!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от ID A » 13 Фев 2022, 9:32

Няма проблем с вайбър и на два андроида, дори и с различни версии. Но не може да поддържаш два отделни вайбъра на един телефон. Ако някой прави това му трябва и втори телефон за нейния вайбър, плюс някакви негови контакти ще се преточат и в нейния (за това не съм много сигурен). Освен това само чатовете се синхронизират, но разговорите не.

WhatsAPP не допуска две паралелни копия на андроид и дори и да се вържете с такъв от друг номер, затрива първия.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 13 Фев 2022, 10:41

frizzante написа:Пробва ли да го върнеш към фабрични настройки?
Не ми се ще да го правя и ще го оставя като краен вариант.
Забравих да напиша, че след рестартиране на телефона, всичко е наред, не го прави постоянно и при всяко отключване, но да речем 1-2 пъти в рамките на деня се случва.

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 13 Фев 2022, 16:09

Някое приложение да прави мизерия ? Примерно.
Може и от ъпдейта да е,разбира се...
Хм,хм...

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 13 Фев 2022, 19:13

Моджо написа:Някое приложение да прави мизерия ? Примерно.
Може и от ъпдейта да е,разбира се...
Нищо ново не е качвано. Телефона е на жената, използва се само за Facebook, Viber и песни за детето. Явно ще е от актуализацията, защото близо 20 минути се е актуализирал и след това р започнал да дава ядове.

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 21.11.2017
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от n.metodiev » 07 Мар 2022, 18:32

Здравейте,
Някой да има преки наблюдения и впечатления от Huawei P50 Pro? Идва време за преподписване (и смяна на оператор) и ми го предлагат на добра цена и се замислям дали да не сменя сегашния

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 09 Мар 2022, 13:13

Тоя NX9 в момента, който ползваш, има ли GMS? Защото ако имаш, и си свикнал с Google Play и т.н., и нямаш явно желание да видиш как стават нещата без GMS, трудно ще ти се получи схемата...

Иначе... P50 Pro не е фрапиращо-очоизваден ъпгрейд на P40 Pro... т.е... разликите ги има, но не са WOW... P40 Pro продължава да е топ телефон, дори и през 2022г... като цяло P50 Pro е по-добър във всяко едно отношение. Ако ще даваш P40-ката на някой роднина (жена), и да минаваш към P50 Pro - може би има смисъл... но ако искаш да го сменяш с идеята да продадеш P40-то... според мен не си струва разликата в парите... :)

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 21.11.2017
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от n.metodiev » 09 Мар 2022, 14:03

Mollov написа:Тоя NX9 в момента, който ползваш, има ли GMS? Защото ако имаш, и си свикнал с Google Play и т.н., и нямаш явно желание да видиш как стават нещата без GMS, трудно ще ти се получи схемата...

Иначе... P50 Pro не е фрапиращо-очоизваден ъпгрейд на P40 Pro... т.е... разликите ги има, но не са WOW... P40 Pro продължава да е топ телефон, дори и през 2022г... като цяло P50 Pro е по-добър във всяко едно отношение. Ако ще даваш P40-ката на някой роднина (жена), и да минаваш към P50 Pro - може би има смисъл... но ако искаш да го сменяш с идеята да продадеш P40-то... според мен не си струва разликата в парите... :)


На P40 pro-то когато го взех му налях GMS и работи нормално с изключение на някакви дреболии, които не знам дали са само заради него или има проблеми с другите приложения. Стари мои телефони никога не съм продавал. Обикновенно ги давам или на майка ми или на сестра ми, както ще стане и този път. Ще го взема, пък ще видиме какво ще се получи накрая и ще дам мнение и коментар

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook