Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 20 Окт 2021, 12:18

Я раздухайте за тоя ЕОН.
Че у наше село освен булсат и една кабелна друго няма. Кабелната си беше ок, ама разбутаха програмите и ме дразят, но няма с какво да ги сменя.
Трябва да може на 4 телевизора да се гледа различно ;)
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 20 Окт 2021, 12:29

EON-a е топ. Приемник не ти трябва само Smart TV и си има приложение :smoke:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 20 Окт 2021, 12:32

Нещо, което използва опорната (интернет) мрежа на VIVACOM за разпространение на телевизията, няма как да е топ :D :D :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 20 Окт 2021, 12:35

Е смарт са само 2. А ако трябва за всеки отделно да се плаща, мерси. Трябва да ги разпитам на място.
Хм,хм...

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 20 Окт 2021, 12:43

Аз съм много доволен. Картината е супер, няма прекъсвания. Това с приложението е малко и така и така. Например при мен като ме овъртаха по телефона да преподпиша не ми казаха, че телевизора трябва да е по-нов от 2016г., за да може да се изтегли и да се гледа. След това се оказа, че дори и 2017г. е възможно да не тръгне. Имат списък в сайта с телевизорите, към които евентуално да се пусне приложението. То е 3лв на месец, а с приемник е 5лв на месец към таксата. Аз взех 2 приемника, като единия ми е подарък заедно с едно приложение. Смятам обаче да сменя телевизора скоро и взех един стар приемник, който ми е 3лв месечно.

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от nxn » 20 Окт 2021, 17:30

Този ЕОН може ли да работи от лаптоп/компютър и има ли диеми екстра и подобни?
Сега като му видях цената, не е много далавера, по-добре А1 интернет + А1Експлор, в пъти по-евтино, поне в моя случай.

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 20 Окт 2021, 17:58

Разбира се, че за всеки е различно. Моя план е 31лв., като имам допълнителни 2 устройства за още 8лв., като едното за 3 най-скоро време ще го върна. Демек ми е 36лв със 170+ канала, нам колко HD и 4K и интернет не лош. Като първите 6 ли беше та 12 месеца плащам по 16лв. Няква промоция за лоялен клиент.
А иначе можеш да си гледаш телевизия на каквото искаш. Лаптоп, таблет, телефон, няма проблеми и има почти всички канали без 18+ (дееба :mhihi: )
А да, и първите 3 месеца имам безплатни всички Диеми, а 6 месеца HBO. Диемите като цяло не ги гледам, а по HBO много рядко да хвана хубав филм. Та не са ми задължителни, при све, че гледам 4 канала изобщо :mhihi:

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от c04 » 20 Окт 2021, 23:48

randity написа: То е 3лв на месец, а с приемник е 5лв на месец към таксата.

Аз съм с 1 приемник / подариха ми го/ и уж нямам допълнение към таксата заради него. Другото човека, обяснява че можела навсякъде да го боднеш и с други интернет доставчици да работи, дори и в чужбина... :dunno:
Без приемник / само с приложението на смарт тв/ май се плаща :dunno:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 21 Окт 2021, 0:32

Може да гледаш от всякъде да, тествано в Гърция това лято, бачкаше без проблем :yes:

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Top Gun Maverick » 04 Яну 2022, 13:24

Абе моя позната си е вкарала филма, че приятеля и има пълен достъп до нейния телефон след като той и го бил подарил преди да речем две години. Доколко е възможно това и през картата ли го прави или през самия и телефон, понеже даде за пример нейна позната на която мъжа и подарил телефон с карта преди време и се оказало, че имал достъп така и през неговия телефон можел да вижда всички нейни приложения и чатове? :mhihi:

П.п: Аз си мисля, че просто онзи мъжа на приятелката и като и подарява телефон с карта и преди това инсталира Вайбър на някакво устройство, което е у него някъде и така и дава телефона и ето готово виждане на вайбъра. А другото са ала-бала приказки за пред нея. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 04 Яну 2022, 15:41

Може инсталират се разни приложения, през картата п скоро не. Биеш му един хард ресет,сетваш го на ново и готово.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 04 Яну 2022, 16:32

Top Gun Maverick написа:П.п: Аз си мисля, че просто онзи мъжа на приятелката и като и подарява телефон с карта и преди това инсталира Вайбър на някакво устройство, което е у него някъде и така и дава телефона и ето готово виждане на вайбъра. А другото са ала-бала приказки за пред нея. :mhihi:


Tова няма как да стане... дори и да го имаш на 2 устройства, различни, съобщенията винаги ще се получават само на едно от двете устройства... по различно време може да идват на едното, или на другото, но никога и на двете едновременно... та... няма много полза от тая схема, защото за 2 години няма как да не се усетиш, че нещо Viber-а ти не е ОК...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от bioz » 04 Яну 2022, 18:24

Вайбър на телефона и на ПС. Съобщенията идват на на двете места. Без значение къде си ги прочел.

Предполагам, че има разни търд парти аппове за седене. Примерно фамили линк е да следиш хлапето кво гледа де оди и тн, жената не съм я добавил, но сигурно същата работа и за нея ще е. Идва официално от гогле.

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DaGa » 04 Яну 2022, 23:32

Mollov написа:
Top Gun Maverick написа:П.п: Аз си мисля, че просто онзи мъжа на приятелката и като и подарява телефон с карта и преди това инсталира Вайбър на някакво устройство, което е у него някъде и така и дава телефона и ето готово виждане на вайбъра. А другото са ала-бала приказки за пред нея. :mhihi:


Tова няма как да стане... дори и да го имаш на 2 устройства, различни, съобщенията винаги ще се получават само на едно от двете устройства... по различно време може да идват на едното, или на другото, но никога и на двете едновременно... та... няма много полза от тая схема, защото за 2 години няма как да не се усетиш, че нещо Viber-а ти не е ОК...
Имам Вайбър на телефона и на един таблет. Съобщенията идват и на двете устройства.

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от ka4i » 16 Яну 2022, 8:58

Аз имам Viber на телефона, на PC-то вкъщи и на служебният лаптоп в работата, всичко си работи паралелно без проблем!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TNT

Последни теми
Facebook