Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 12 Ное 2020, 18:19

Тва сигурно е я P30 Pro, я P40 Pro... може и Mate 30 Pro... :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от nxn » 12 Ное 2020, 18:29

Mollov написа:Тва сигурно е я P30 Pro, я P40 Pro... може и Mate 30 Pro... :D

Или още 10 самсунга, общо взето всичко с к**ва екран е скъпо.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от blacksapphire » 12 Ное 2020, 20:41

Mate Pro :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Е.Димитров » 12 Ное 2020, 21:08

Mollov написа:Не разчитай много на Gorilla-та... 1-во и 2-ро поколение бяха много корави, удрял съм челно екран на телефон в острото на вилица (ама истинска, не пластмасова :D) и щетата беше супер нищожна... сегашните поколения обаче не са толкова здрави. Уж ги водят, че са, ама... йок... ще се понадраска със сигурност, а при изпускане се пука почти гарантирано...

Слагай стъклен протектор, че да не плачеш :D

Това всъщност е 100% вярно.
Имах Самсунг галакси S6 Edge и бях му сложил само някакъв силиконов протектор на екрана.
При една смяна на свещи на колата , бях го сложил под предният прозорец при отворен преден капак на автомобила, за да виждам дали някой ми звъни, докато работя.
Свършвам работа, затварям предният капак, че даже нещо не можа да се затвори, я пак да го затворя и се затвори. Влизам в колата и гледам през предният прозорец, как телефона се подава половината от вън, половината под капака. Направо...отварям капака и гледам, само силиконовият протектор се е набрал. Страх ме беше да махна протектора, че да видя какви са пораженията. А телефона беше на няколко месеца.
След време махнах протектора и всичко е точно, няма никакви следи, сега телефона е в съпругата ми без никакви проблеми.
Когато го дадох на жената, си взех Галакси S7 Edge, пазя си телефоните, но... една нощ да видя колко е часа от телефона, който стои на нощното ми шкафче, изпускам го и айде дисплеят отиде , имаше и протектор и всичко. Добре , че намерих донор на приемлива цена.
Така че, протектор задължително!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Bogat-Beden » 12 Ное 2020, 21:57

Ще турна, аз затова и питах, само ми стана смешно, че трябва да се плаче за телефон :lol:
Взех наистина в крайния диапазон на бюджета ми, мислех да е между 300-400, взех за 500 онлайн. По принцип предпочитам от физически магазин, там са по 600-630. Но все пак, не е айфон или санцунг за 3000, за толкова гледам е46ци :lol: Последно точно на кола треперех така, щото просто се бях надскочил :)
Тей ги виждам аз нещата след хиляди сменени телефони (цифрата е леко преувеличена :mhihi: , ама разбирате идеята)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Е.Димитров » 12 Ное 2020, 22:15

Bogat-Beden написа:Ще турна, аз затова и питах, само ми стана смешно, че трябва да се плаче за телефон :lol:
Взех наистина в крайния диапазон на бюджета ми, мислех да е между 300-400, взех за 500 онлайн. По принцип предпочитам от физически магазин, там са по 600-630. Но все пак, не е айфон или санцунг за 3000, за толкова гледам е46ци :lol: Последно точно на кола треперех така, щото просто се бях надскочил :)
Тей ги виждам аз нещата след хиляди сменени телефони (цифрата е леко преувеличена :mhihi: , ама разбирате идеята)

Ти може да не плачеш, ама душата плаче :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 13 Ное 2020, 11:03

Bogat-Beden написа:Взех наистина в крайния диапазон на бюджета ми, мислех да е между 300-400, взех за 500 онлайн.


Тънкият момент е, че тоя телефон за 500лв при проблем "ще иска" поне 300-350лв за смяна на дисплей... ей тук идва момента да ти се доплаче... вътрешно, външно... как дойде :D :D :D

Миналата година в сервиза на Huawei (бяхме там с един колега, който си спраска дисплея на P30 Pro след 5 дни използване) влезна една госпожа, която се караше с хората от сервиза, че "тоя телефон съм го купувала преди година за 470лв, как така ще ми искате 420лв за смяна на дисплея?!?!?!?!?!" И така....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от blacksapphire » 13 Ное 2020, 12:41

Това все едно да смяташ колата като сума от всички ОЕМ части при цени на дребно. Ще ти излезе златна. :mhihi:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 13 Ное 2020, 14:13

Веднъж, преди много години, бях чел някъде, че на сметка "чисто нови части" (всичко, от-до), колата е с около 5700% по-скъпа :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от blacksapphire » 13 Ное 2020, 14:59

Да не говорим, че някои eco friendly лицемери трилионери си продават и зарядното отделно. :ok:

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DaGa » 15 Ное 2020, 21:16

Здравейте, изпуснах телефона от около метър височина. ? Удари се по дисплей в ръб на маса. Видимо няма пукнато,счупено и т.н. по дисплеят,но екрана седи черен. Телефонът работи - получава обаждания и съобщения,но няма как да се видят. Имам два въпроса:

1. Възможно ли е да се разкачил лентовият кабел на дисплеят ?

2. Възможно ли е докато намеря сервиз да го вържа по някакъв начин към лаптопа и на екрана на същият да мога да виждам екрана на телефона ? Задавам този въпрос,понеже при връзка с компютър открива телефона,но до там - не се появяват директориите. При връзка със Samsung Switch казва,че не е активира USB file transfer и да го активирам. Да,но без работещ диспелй няма как да стане да го активирам. С две думи - има ли начин да си източа информацията от телефона на компютър по някакъв начин без работещ дисплей ?Enable GingerCannot connect to Ginger Check your internet connection

or reload the browserDisable in this text fieldEditEdit in GingerEdit in Ginger×

Sent from my MYA-L41 using Tapatalk

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от bioz » 16 Ное 2020, 10:28

Някои телефони подържат hdmi през usb c порт. Това ми идва като идея.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Bogat-Beden » 24 Ное 2020, 21:19

Два дребни яда с новата слушалка:

-не се виждат на предварителен изглед половината снимки/видеа във хранилището
-като гледам тубата в браузер (предимно така, защото блокирам 40те процента рекламно време :banghead: , от които 99 процента една и съща реклама!!), не ми позволява да разтягам на цял екран? В самото приложения няма такива ядове, ама.. :lol: :help:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 6.02.2011
Пол: Мъж
Кара: 528i '97

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Ant0n » 24 Ное 2020, 21:57

Изчисти кеша и датата на галерията (апликацията) и си дръпни youtube vanced.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от bioz » 25 Ное 2020, 0:11

Ant0n написа:Изчисти кеша и датата на галерията (апликацията) и си дръпни youtube vanced.
Мерси, не знаех за него. Перфектно ще ми дойде за колата.

Sent from my IN2010 using Tapatalk

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook