Android,телефони,проблеми и подобни!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 12 Юли 2021, 18:29

За да ме разбереш правилно ти давам един прост пример.
Настройваш си аларма и искаш да е всеки ден.
Хуавея си има опция Всеки ден. На реалми треа цъкам 7 пъти за всеки ден.
Е такива неща ме дразнят ужасно много. И другарите от хуявей много добре са си направили емуи-то. Много е мислено за такива уж дребни неща.
И като ги събереш десетина те такива дреболии и ето ти един лесен и удобен за ползване телефон.
Дали някъде ще има иконка или текст... Важно е. Затваряш фонови приложения, вместо иконка текдт.. Затваряне на... И на какво затвсряне не е ясно. И ме вбесява.
Последна промяна Моджо на 12 Юли 2021, 18:44, променена общо 2 пъти
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DigitalExile » 12 Юли 2021, 18:33

На OnePlus-a ще те излъжа дали има такава опция защото не помня, продадох апарата преди време.

И Все пак зависи. Дори да няма, аз предпочитам да имам работещо Android Auto и EMUI да не ми убива приложенията на background които изрично съм отбелязал да не бъдат убивани. Случвало ми се е не веднъж.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Моджо » 12 Юли 2021, 18:43

Ясно, разбрах те.
Иго то не работеше "отзад" по едно време, потвърждавам, че имаше такъв проблем. Ся дали те го решиха или от иго, но се оправи. Като спомен да е имало актуализация на едно от двете нямам. На мен ми е професионално изкривяване нещо да е юзър френдли и лесно за ползване. С всичките ни програмисти съм се изпокарал :bang:
Хм,хм...

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DaGa » 13 Юли 2021, 11:35

Колеги имам проблем, не с телефон ,но пак Андроид. Мултимедията (някаква китайска) е колата на жената се прецака. Напекло я е слънцето и сега звук има ,картина не. Свалил съм я преди два дена и седи в нас на хладно, но продължава да няма картина, само звук .

Някакви идеи и насоки ?

Някаква такава е Изображение

Sent from my M2007J17G using Tapatalk


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Bogat-Beden » 13 Окт 2021, 18:36

Ако имате тих звук в говорителя и не чувате добре при разговор, може да пробвате почистване с четка за зъби :yes:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от hell's angel » 17 Окт 2021, 8:01

Момци, брат ми подари един ненужен му Кат С60 - седя си заебан сигурно една година в чекмеджето. Оня ден ми щукна да го подкарвам, шибнах го на зарядното, зареди се, ама не пали. Влиза в некъв рестарт цикъл и дотам. Никакви ресети не помагат. Някой има ли идея от 'де да наточа туй-онуй и как да му го сипя или да се залавям с Гугъла ? :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Bogat-Beden » 17 Окт 2021, 9:30

За сервиз си. Имах Хуявей със същия проблем, дано е в гаранция..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 10.09.2008
Пол: Мъж
Кара: кололо !!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от ludnik » 17 Окт 2021, 14:02

Колеги, дайте акъл. От няколко седмици имам Xiaomi Mi 11 lite, мъка голяма е с батерията, пада за часове...направо не е истина. Изключено или изтрито е почти всичко ненужно от приложенията на телефона, синхронизации и ъпдейти също, работи само на 4G, без да търси други мрежи. Когато съм навън спирам WiFi. Като изляза от вкъщи в 6 и половина съм със зареден телефон, до към 19 часа е почти винаги на 20 процента. През това време не говоря не повече от 5 мин дневно, макс 30мин музика или Ютуб общо. Ровя из нета не повече от половин час дневно. Помагайте щото си връщам старото Мото е4 Плюс с 5 Ач батерия и това е.
По-добре само бит, отколкото бит и ебан !!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от hell's angel » 17 Окт 2021, 20:20

Bogat-Beden написа:За сервиз си. Имах Хуявей със същия проблем, дано е в гаранция..

Не е, ама в сервиз няма да ходи. Няма да е телефон вече, че си има разни предимства пред другите и ще минава в графата гаражни инструменти. :mhihi: По-скоро, ще чака някой и друг свободен зимен ден, в чекмеджето, да го отърва от всичко гугълско в него и да заживее по-добър живот :mrgreen: :ok:
Ubi dubium, ibi libertas

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Mollov » 18 Окт 2021, 9:54

ludnik написа:Колеги, дайте акъл.


Направи му Master Reset (трие всичко). Ако и това не помогне - връщай по гаранция, телефона явно е с проблем.

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 10.09.2008
Пол: Мъж
Кара: кололо !!

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от ludnik » 18 Окт 2021, 19:13

Mollov написа:
ludnik написа:Колеги, дайте акъл.


Направи му Master Reset (трие всичко). Ако и това не помогне - връщай по гаранция, телефона явно е с проблем.

Ще уважат ли гаранцията ако го резетна ?
По-добре само бит, отколкото бит и ебан !!!

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от DaGa » 19 Окт 2021, 13:59

Питането не е точно за телефон,но пак с Андроид. Става дума за смарт часовник с WearOS.

Някой знае ли,дали има някое приложение с което мога да променям вибрацията на часовника ?

В менюто му изобщо няма настройка за вибрация (LG Urbane W150).

В момента като получи нотификация телефона,часовника вибрира само веднъж и то доста слабо. Понякога не го усещам. При чат в whatsup вибрира два пъти и като,че ли по силно.

Искам ако може да настроя часовника поне два пъти да вибрира .

С Андроид 7.1.1 е ако има значениеИзображениеИзображение

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от randity » 20 Окт 2021, 9:15

Аз също имам въпрос, който не е свързан с мобилни устройства, а с новите устройства на Vivacom за телевизия - EON. Има блутут тая чикия и можеш да си свържеш телефона. Какво обаче мога да правя чрез тоя блутут? Също така, как може да бъде сменено името на устройството, щото ми омръзна всяка вечер някой комшия с такова устройство и същото име да се опитва да се свърже с моя телевизор и ми ебава гледането на запис :mhihi:
Ако има някой с тези устройства и му е разгадал функциите, ще се радвам да съдейства.

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от Nickelback » 20 Окт 2021, 10:18

randity написа:Има блутут тая чикия и можеш да си свържеш телефона. Какво обаче мога да правя чрез тоя блутут?

Аз без да имам или ползвал такова устройство, мога да ти кажа - блутуута вероятно служи за дистанционно, за да командориш устройството от техен апп на телефона. Ако следват модерните трендове може и да са имплементирали и поддръжка на различни родителски, детски, бабешки профили, така че който там е наоколо да си гледа своето "предаване" :ok: Мултимедия да прекарваш по него като например да стриймваш от телефона видео - зАбрави :roll:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Кръстникът
Online
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Android,телефони,проблеми и подобни!

Мнение от c04 » 20 Окт 2021, 12:02

randity написа:Аз също имам въпрос, който не е свързан с мобилни устройства, а с новите устройства на Vivacom за телевизия - EON. Има блутут тая чикия и можеш да си свържеш телефона. Какво обаче мога да правя чрез тоя блутут? Също така, как може да бъде сменено името на устройството, щото ми омръзна всяка вечер някой комшия с такова устройство и същото име да се опитва да се свърже с моя телевизор и ми ебава гледането на запис :mhihi:
Ако има някой с тези устройства и му е разгадал функциите, ще се радвам да съдейства.

Изпратено от моят SAMSUNG S9 SM-G960F с помощта на Tapatalk

Вчера взех и аз, ама не съм то връзвал. Много е дразнещо, че не става с wi-fi ами трябва да опъвам жица до рутера :mhihi:.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook