кое е последното нещо което си купихте и сте много доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от grkv » 06 Апр 2021, 18:56

Както каза един колега когато аз разпитвах са тоя соникеър - след месец-два почваш да ползваш основната функция само.
Прав излезе :lol:

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от zAcK » 06 Апр 2021, 21:45

Borymeckata написа:Купих някаква, ама съм я ползвал всичко три пъти, като единият от тях беше за проба. Не мога да дам мнение, или поне - няма да бъде базирано на опит от реална екплоатация... :dunno: :dunno:
Ето я темата: https://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=4&t=432766&hilit=%D0%B2%D0%B0%D0%BA%D1%83%D1%83%D0%BC
Егати, всичко има в този форум... :bowdown: :bowdown: :bowdown:


Мерси много :bowdown: :bchug:

---------------------------------------------------------------------------------

Относно Sonicare накрайниците, или както се наричат са по 15 кинта бройката, че днес пак поръчвах, а четките още един път да кажа - няма толкова яки четки

Благодарности на Алекс, който преди време написа, че това са най-яките четки. Прав беше :bowdown: :bchug:
Нямат общо с другите. Имали сме на Орал-Б. Сравнени с филипсите за мен не стават :dunno:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от bioz » 06 Апр 2021, 22:05

Четки де струват 50 лева ги продават по 300. Евала супер са, невиждана технология.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 25.09.2015
Пол: Мъж

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от maxoyn » 06 Апр 2021, 22:31

zAcK написа:Относно Sonicare накрайниците, или както се наричат са по 15 кинта бройката, че днес пак поръчвах, а четките още един път да кажа - няма толкова яки четки

Благодарности на Алекс, който преди време написа, че това са най-яките четки. Прав беше :bowdown: :bchug:
Нямат общо с другите. Имали сме на Орал-Б. Сравнени с филипсите за мен не стават :dunno:


:OT: Точно във форума ме надъхахте за супер яките четки - Орал-Б си ми харесват повече. Тази не съм я ползвал от половин година сигурно. :(

Потребител
Аватар
Мнения: 6
Регистриран на: 25.02.2010
Пол: Мъж

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от DaGa » 07 Апр 2021, 8:26

bioz написа:Четки де струват 50 лева ги продават по 300. Евала супер са, невиждана технология.
Имам няколко четки подобни на diamond clen-а Имам и от 40-50лв ,има и от 100 едно Xiaomi. Еми няма място за сравнение - Филипса най-добре се справя

Sent from my M2007J17G using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от nxn » 07 Апр 2021, 9:44

Мен ми е интересно с какво най-добре се справя, при положение, че всяка четка прави едно и също - вибрира докато си миеш зъбите?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от TNT » 07 Апр 2021, 10:02

По-хубаво вибрира :mhihi: И аз бях скептичен. Аз бях и с най-евтиния модел Орал-Б (който пак е по-добре от обикновена), но Филипса наистина е по-добър.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 249
Регистриран на: 11.06.2020

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от nxn » 07 Апр 2021, 10:13

TNT написа:По-хубаво вибрира :mhihi: И аз бях скептичен. Аз бях и с най-евтиния модел Орал-Б (който пак е по-добре от обикновена), но Филипса наистина е по-добър.


Защото аз съм пробвал филипс ли кво беше за 350 и съм със Оклийн или както се води за 100лв от китай и честно казано не намерих разлика.

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от b_u_b_o » 07 Апр 2021, 10:14

Аз съм с орал-б щото са единствените дето не вибрират ами имат механично движение на главата...винаги това ми е изглеждало най-ефективно, тия вибрации са ми странна работа. Ама с тая реклама дето ѝ праскате на филипса, се замислям дали да не го пробвам :dunno:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Bogat-Beden » 07 Апр 2021, 10:26

Не знам дали съм за тази тема, но заключихме тази за избора по моя молба и да няма работа за админите, пиша тук. за тия пари си взех е60 520 д м47т2, 2006та правена, 2007ма рег., 220 хиляди км.
екстри- няма нещо, което да има :mhihi: , сериозно, освен стандарта май само печка, спортен волан и тъмни стъкла фабрично (била е на посолство). 6 степпенна механична скоростна кутия ( за по-младите а.к.а "ръчка"!)
Истински бавна кола :mhihi:
Взех я "сядаш и караш" по думите на продавача, но на второ четене си смених всички дискове и накладки, спирачна, тампони десен носач. Масло и всички филтри. Днес-утре ремъци, ролки, водна помпа, термостати. Кофтито е, че пистовият няма да е ОЕМ, а Контитех, защото го няма наличен, а аз бързам. ОЕМ ще е другият ремък, както и водната помпа. Термостати БЕ(х)Р мисля. Следва водородно чистене двг, чистене ДПФ, и премахване на вихровите клапи (уж са пластмасовите и подсилени (след 2005та), ама все пак..
И грешки-мрешки, има и по таблото дразнещи сигнали, те ще са май за другата седмица, ама няма да е на село (Шумен). Рапорт даден :dunno:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 93
Регистриран на: 25.09.2015
Пол: Мъж

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от maxoyn » 07 Апр 2021, 10:43

b_u_b_o написа:Аз съм с орал-б щото са единствените дето не вибрират ами имат механично движение на главата...винаги това ми е изглеждало най-ефективно, тия вибрации са ми странна работа. Ама с тая реклама дето ѝ праскате на филипса, се замислям дали да не го пробвам :dunno:


Въпрос на предпочитание. Както писах по-нагоре, за мен Орал-Б са доста по-добри и вероятно няма да ползваш филипса. Клинични изследвания и доказателства имало. Направо се чудя дали са платени.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Don_Diego » 07 Апр 2021, 10:44

Директно от посолство ли я взе или от следващ собственик? Ако е директно от посолството - това са най-хубавите коли, там не правят компромис с техническото състояние на колите :yes:
Безаварийни бавни километри :mhihi:

По темата: ей такава ароматна свещ за спалнята. Паля я да погори час-час и малко докато вечерям и взема душ преди лягане - уникален аромат :clap:
Изображение
Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от b00st » 07 Апр 2021, 13:36

drevnia написа:
viber_изображение_2021-03-29_16-58-29.jpg


Последното от пъзела остана да я монтирам ама вече знам, че ще съм доволен.

Мали от скъпото :)

b0bituy написа:1:18 Kyosho E53 :bowdown: Доста време се оглеждах за този модел.. Детска му радост :mhihi:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Че тя и фейслифтова, супер е. :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Borymeckata » 07 Апр 2021, 14:51

За 80 лева го прибрах от битака, още не мога да повярвам... :shock: :shock:

555.jpg


Това е все едно да видиш Страдивариус на циганската сергия, и семкаджиите само да го подритват... Сравнително запазен е и вади добър саунд. Радиото е страхотно.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: кое е последното нещо което си купихте и сте много довол

Мнение от Nickelback » 09 Апр 2021, 11:09

Две Raspberry Pi Zero W и камери, за чифт нови широкоъгълни очички за Джарвисата :ok:
В средата - Raspberry Pi Pico - да го видим какво какво може това говедце, че едно пиленце ми каза, че PIO-тата са му чудни и се клоква на коп*ле, ама ще видим :mhihi: :ok:
Много доволен от немците от Welectron.com - за два-три дни си дойдоха тез неща :yes:

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: nivo

Последни теми
Facebook