избор на банка

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

избор на банка

Мнение от EBEEMVACIA » 01 Авг 2011, 12:47

коя банка да избера за най-висока месечна лихва в лева :?: :idea: :arrow: вие в кои банки сте,щото в обб сие скръб
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 471
Регистриран на: 4.12.2005
Местоположение: Михайловград
Кара: '96 Е34 tds touring Individual
Мечтае да кара: E34 M5 Touring

Re: избор на банка

Мнение от exvitermini » 01 Авг 2011, 12:52


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: избор на банка

Мнение от EBEEMVACIA » 01 Авг 2011, 13:30

exvitermini написа:http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?f=4&t=260048&hilit=%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0

там и тук няма ясен отговор..
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 471
Регистриран на: 4.12.2005
Местоположение: Михайловград
Кара: '96 Е34 tds touring Individual
Мечтае да кара: E34 M5 Touring

Re: избор на банка

Мнение от exvitermini » 01 Авг 2011, 14:03

Не си задал правилно въпроса за избор на банка. Трябва да уточниш ще теглиш ли от парите няма ли да теглиш, за какъв период от време си готов да ги вложиш и т.н. Всяка банка има различни лихви според тези критерий, едва ли някой работи с всички банки и ще ти каже тази е бест! Пообиколи клоновете и виж кой какво ще ти предложи. За мен е все тая коя банка. Разликите са никакви, освен ако имаш много пари :D


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: избор на банка

Мнение от ms » 01 Авг 2011, 14:32

лихвата ти е най-малката грижа- отваряш сайтовете и си избираш банка... обаче гледай къде какви такси за обслужване, теглене и к'вото още се сетиш ти слагат, че да не ревеш после... работното време на клоновете също е важно ако ще теглиш/внасяш в кеш... простичко казано- гледай ВСИЧКО...
Изображение
Изображение

русата мафия!
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 12.02.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: E34
Мечтае да кара: E34

Re: избор на банка

Мнение от Ronka » 01 Авг 2011, 15:02

ms написа:лихвата ти е най-малката грижа- отваряш сайтовете и си избираш банка... обаче гледай къде какви такси за обслужване, теглене и к'вото още се сетиш ти слагат, че да не ревеш после... работното време на клоновете също е важно ако ще теглиш/внасяш в кеш... простичко казано- гледай ВСИЧКО...


Съвет : ходи и на място, в повечето случаи информацията от сайта се разминава, може да ти направят примерни споразумения, най-добре ...
Тръст ми ай ноу :confused:
ИзображениеIs...

Много като тебе вече плакаха ...

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: избор на банка

Мнение от Apassionata » 01 Авг 2011, 15:08

Ronka написа:...
Съвет : ходи и на място,


И първо в най-близкия ти и удобен /и за паркиране/ клон ;)
Изображение

BSMALIBU
Аватар
Мнения: 23
Регистриран на: 8.11.2009
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: САМО БМВ
Мечтае да кара: БМВ Х6 5.0i

Re: избор на банка

Мнение от Ivsun » 01 Авг 2011, 15:14

Колеги аз работя и с пощенска банка и с уникредит булбанк и съм много доволна.Преди работех с ДСК :no: :no: :no: никога повече
АВТОСЕРВИЗ И АВТОМОРГА ЗА ВСИЧКИ МОДЕЛИ НА BMW
http://www.rnperformance.com/
:idea: Адресът нa RN Performance SERVICE е гр.София кв.Овча купел старата част,ул.Народно хоро срещу № 40 в Платения авто паркинг. 0899868888;0896188888;0886668685;0896132269

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4463
Регистриран на: 24.06.2005

Re: избор на банка

Мнение от tsb_bg » 01 Авг 2011, 15:38

Apassionata написа:И първо в най-близкия ти и удобен /и за паркиране/ клон ;)

Въпреки че звучи несериозно това + интернет банкирането + SMS известяването за транзакции не са за подценяване ако сметката се ползва активно (т.е. не е срочна сметка дето се следи само да и се продължи срока)

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Re: избор на банка

Мнение от Apassionata » 01 Авг 2011, 16:12

tsb_bg написа:
Apassionata написа:И първо в най-близкия ти и удобен /и за паркиране/ клон ;)

Въпреки че звучи несериозно това + интернет банкирането + SMS известяването за транзакции не са за подценяване ако сметката се ползва активно (т.е. не е срочна сметка дето се следи само да и се продължи срока)


Как ще звучи несериозно бе, съвсем сериозно го написах! Да не мислиш, че ше хода през три квартала в 10-ти, ше се чуда как да спра или ше търса 20 минути къде да спра, само защото ще ми взимат 1.50 такса вместо 1.30 или лихвата ще ми е с нула цяло нула нула 16 по-висока... Наистина съветвам автора на темата първо да се огледа кои банки имат клонове в близост до тях /удобно за пеша сутрин примерно/ или около офиса му - след работа или по време на работа /или там според графика му/, имат ли паркинги, колко места имат за паркране за клиенти, ако са на улица и пр... и първо от там да започне като проучване на условия по депозити... Поне аз бих направила така ;) Скоро бичих на аварийни сума ти време пред една Банка, да си свършат работа клиенти, и се замислих, че абсолютно няма къде да паркирам в радиус от не знам колко метра... Фраш синя зона и никви платени паркинги в близост...
Банката е като магазина ти в квартала, трябва да е наблизо, да има всичко и да може да се паркира. Аз лично от доста време почти не ходя или избягвам места, ако не са ми удобни с колата.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4463
Регистриран на: 24.06.2005

Re: избор на банка

Мнение от tsb_bg » 01 Авг 2011, 17:25

Apassionata написа:... Как ще звучи несериозно бе, съвсем сериозно го написах! ...

Напротив правилно те разбрах но не знам как звучи на хора които си посещават банката 1 път месечно или по-рядко.
За това го сложих и на първо място защото като че ли другите "екстри" като че ли са по-достъпни а колкото до лихвата ако не си рентиер (със солидна сума) е се тая колко е ....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 18.07.2007
Кара: Е34 Alpinweis Е39 Silver
Мечтае да кара: BMW с несвалени наелони на седалките!
Детайли за колата: С Vanos без Vanos - все М50В20

Re: избор на банка

Мнение от intention » 01 Авг 2011, 18:31

Аз работя с Про Кредит Банк и съм доволен!
Jordana написа:Аурата на класиките от 80те години леко е претопена в морето от безлични возила .

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: избор на банка

Мнение от speeder88 » 01 Авг 2011, 18:34

абе и един път месечно да е, ако трябва да си повисиш 20-30 мин ако се налага и си оставил колата на аварийки отвън, ще я вдигнат не ами...

иначе по темата аз пак си държа на ПИБ, както и в предишни теми, имам сметка с дебитна карта и отделно депозит, условията са си екстра, ама не си посочил дали ще теглиш или ще влагаш, за да могат по-запознати да изкажат мнение
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

ШОП
Аватар
Мнения: 3110
Регистриран на: 23.06.2003
Местоположение: София
Кара: e87lci

Re: избор на банка

Мнение от BMDrago » 01 Авг 2011, 22:16

аз не разбрах какъв вид сметка ?Разплащателна, спестовна....кредит ли ще теглиш :roll:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: избор на банка

Мнение от drago_pavlov » 02 Авг 2011, 6:44

Ако мислиш да вкараш 5-10 бона и след 2-3 години да вземеш 1000-2000 лв. лихви направо се заблуждаваш... Инфлацията винаги е по-голяма от лихвите по депозити :mhihi:
Ако искаш парите ти да са винаги под ръка гледай паркитането, смс-ите, онлайн банкирането, лихвата я заеби...
Аз съм в Първа Инвестиционна и ходя в банката 2 пъти в годината - всичко си правят сами за около 5-10 лева на месец, но пък валутните им курсове са едни от най-ниските...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook