Киномания

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 2.08.2014
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi
Детайли за колата: в очакване на Волво ЕХ30, 428 к.с.

Re: Киномания

Мнение от sssssl » 08 Юли 2021, 22:19


младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Киномания

Мнение от peshehodetz » 08 Юли 2021, 23:25

Гледал съм го Wheelman, даже писах за него 2-3 страници по напред, а иначе със същия актьор - Франк Грило препоръчам Катастрофа/Collision

https://www.imdb.com/video/vi993901081?playlistId=tt1680123&ref_=tt_ov_vi

а ако някой го кефят филми с подобен сценарий като Wheelman, Килърмен също не е за изпускане, има участие на Е39 М5

https://www.imdb.com/video/vi971816729?playlistId=tt7420342&ref_=tt_pr_ov_vi


P. S. Някой глдеал ли е Wrath of Man ( не знам с какъв превод са го пуснали по Бг кината, ма някои преводи са баси и заглавията) с Jason Statham да даде мнение.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 242
Регистриран на: 5.09.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: м си.

Re: Киномания

Мнение от Joro17 » 09 Юли 2021, 0:33

peshehodetz написа:Гледал съм го Wheelman, даже писах за него 2-3 страници по напред, а иначе със същия актьор - Франк Грило препоръчам Катастрофа/Collision

https://www.imdb.com/video/vi993901081?playlistId=tt1680123&ref_=tt_ov_vi

а ако някой го кефят филми с подобен сценарий като Wheelman, Килърмен също не е за изпускане, има участие на Е39 М5

https://www.imdb.com/video/vi971816729?playlistId=tt7420342&ref_=tt_pr_ov_vi


P. S. Някой глдеал ли е Wrath of Man ( не знам с какъв превод са го пуснали по Бг кината, ма някои преводи са баси и заглавията) с Jason Statham да даде мнение.
Некой по-горе го сравни с Жега, не знам за мен не става. Предсказуем общо взето въпреки опитите за “дайданаправимгайричифилм”


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Киномания

Мнение от Don_Diego » 09 Юли 2021, 16:14

peshehodetz написа:
P. S. Някой глдеал ли е Wrath of Man ( не знам с какъв превод са го пуснали по Бг кината, ма някои преводи са баси и заглавията) с Jason Statham да даде мнение.


Неангажиращ екшън за лежерно гледа, нещо като Джон Уик с инкасо автомобил :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Киномания

Мнение от barty » 09 Юли 2021, 17:04

Бързи и яростни 9: загледах го на пиратско копие до първите 10 мин и го спрях :confused:
Шофьорите от първите серии станали "барети" в 9-та серия :mhihi:
:yes:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Киномания

Мнение от alx » 09 Юли 2021, 18:18

barty написа:Бързи и яростни 9: загледах го на пиратско копие до първите 10 мин и го спрях :confused:
Шофьорите от първите серии станали "барети" в 9-та серия :mhihi:



... 9та серия? баси... аз помня как на първия филм рисувахме с гумите по паркинга на киното след прожекцията... точно бях ремап-нал супрата и се оказа, че не мога да вдигам повече от 5000 оборота а турбото тръгваше някъде там... и беше страшно разочарование - т88 ама... не съвсем .... :ok:

времето лети...
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Киномания

Мнение от barty » 09 Юли 2021, 18:42

С този филм хванаха пенсии тези актьори :mhihi: както и с Междузвездни воини :mhihi:
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 15 Юли 2021, 16:54

barty написа:Бързи и яростни 9: загледах го на пиратско копие до първите 10 мин и го спрях :confused:
Шофьорите от първите серии станали "барети" в 9-та серия :mhihi:

Помня още 1ца и 2ката - тогава не разбирах дори какви коли карат но си казвах - баааахти тъпия филм, .... :mhihi: За 20 години нищо не се промени :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Киномания

Мнение от streetz » 15 Юли 2021, 18:29

6 милиарда долара приходи за 9 филма, от тях близо половината само от предните 2 ... чудно откъде са дошли като за толкова не-ставащ филм :mhihi: Че даже и саундтраците му стават хитове.
1-цата е класика, предаваше се 2001/2002-ра в училище на една видео касета от ръка на ръка, та стигна и до мен в някакъв момент. Седнахме да го гледаме заедно с един приятел и накрая и двамата бяхме с увиснали ченета :lol: Оттам тръгна и стрийтрейсинга по земята българска, на пистата в Тенево всяка неделя без уговорки в нета и ивенти по фейсбук се събираха стотици коли. Голфове, Астри, Вектри, Ауди-та, Е30-ски, чат пат някое Е36, че още бяха скъпи. Общо взето кой каквото имаше се пускаше с него.
После 2-ката беше разочароваща в сравнение с първата част, като всяко продължение де. Но напипаха вярната формула като върнаха първите актьори, та следващите 6 филма ги гледах на първата възможна прожекция. Актуалния не, че e сложно сега.
Да не споменавам как Супра, Еклипс, RX-7, Скайлайн и като цяло всяка кола от първата част станаха легенди моментално и всички ги научиха. ;) После спряха да наблягат на колите толкова за сметка на екшъна, но то пък ако разчитаха само на колите и гонките щеше да е приключила сагата отдавна.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Киномания

Мнение от TheDriver » 19 Юли 2021, 10:53

https://www.imdb.com/title/tt3553976/

Capitan Fantastic с Виго Мортенсен.

Наскоро го завъртяха по телевизиите и случайно ми попадна.

Доста приятно филмче на фона на останалото от модерната епоха.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1965
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Киномания

Мнение от barty » 27 Юли 2021, 14:40

Поредната Холивудска тъпня: Черната вдовица ( Наташа Романоф ) със Скарлет Йохансон.

Харесвам Скарлет, тъй като съм имал възможност да си говоря с нея и е много приятна жена.
Но този филм е :dunno:
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Киномания

Мнение от grkv » 27 Юли 2021, 14:52

В ютуб има един чичак - Крег Либърмън - техн. съветник още от първия Бързи и яростни.
Има интересни видеа за всяка от колите, какви модификации, как са направени, колко бройки, колко и как ударени и ала-бала. Интересно е за гледане ако човек е гледал филмите на по-ранни години и има спомени от тях.
Всъщност из видеата няколко пъти повтаря, че така както първия, така до последния таргет публиката на филмите не са за автомобилни ентусиасти, по-скоро за 14-16 годишни неразбиращи от коли тийнове и мами. Затова на зеления еклипс му пада пода от твърде много нос в първия филм и подобни нелогични тъпотии :lol:
Аз спрях да ги гледам след 4-5 май... а то май е било отдавна, щом вече сме на 9 :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4869
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: Sofiq
Пол: Мъж
Кара: Jaguar XK 4.2, F16 X6 30d

Re: Киномания

Мнение от acho.rs » 27 Юли 2021, 15:52

streetz написа:6 милиарда долара приходи за 9 филма, от тях близо половината само от предните 2 ... чудно откъде са дошли като за толкова не-ставащ филм :mhihi: Че даже и саундтраците му стават хитове.
1-цата е класика, предаваше се 2001/2002-ра в училище на една видео касета от ръка на ръка, та стигна и до мен в някакъв момент. Седнахме да го гледаме заедно с един приятел и накрая и двамата бяхме с увиснали ченета :lol: Оттам тръгна и стрийтрейсинга по земята българска, на пистата в Тенево всяка неделя без уговорки в нета и ивенти по фейсбук се събираха стотици коли. Голфове, Астри, Вектри, Ауди-та, Е30-ски, чат пат някое Е36, че още бяха скъпи. Общо взето кой каквото имаше се пускаше с него.
После 2-ката беше разочароваща в сравнение с първата част, като всяко продължение де. Но напипаха вярната формула като върнаха първите актьори, та следващите 6 филма ги гледах на първата възможна прожекция. Актуалния не, че e сложно сега.
Да не споменавам как Супра, Еклипс, RX-7, Скайлайн и като цяло всяка кола от първата част станаха легенди моментално и всички ги научиха. ;) После спряха да наблягат на колите толкова за сметка на екшъна, но то пък ако разчитаха само на колите и гонките щеше да е приключила сагата отдавна.

То й червеното джони е най-популярното (скоч) уиски в света, пък не пречи да е боклук :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Киномания

Мнение от peshehodetz » 27 Юли 2021, 16:03

Аз също не съм им много фен на F/F от всичките само първа, втора ( може би заради Ива Мендес) и пета серии съм изгледал до край. От всичките най-много ме изкефи финала на 5-та част когато показаха кой какво прави с кинтите.
Иначе с Пол Уокър съм гледал доста филми които са ми харесали, препоръчам следните :

https://www.imdb.com/title/tt1135084/?ref_=fn_al_tt_1

https://www.imdb.com/title/tt1911662/?ref_=fn_al_tt_1

https://www.imdb.com/title/tt0378109/?ref_=fn_al_tt_1
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Киномания

Мнение от Jordana » 30 Юли 2021, 15:12

https://www.youtube.com/watch?v=DKqC3SvbDzw тааантарантъъ ...:mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook