Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от enigma » 08 Сеп 2021, 20:19

Jordana написа:Упссс...94 днес след вайното ... :mhihi:


Да те уредим в ДРГ в тила на Студентите? Гарантирано ще смъкнеш 15-20кг за 3 месеца.
enigma
ያለ እኩል

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Jordana » 08 Сеп 2021, 21:30

Колко да смъквам още аз съм 184 гърди 120 ...сантиметра , не инча . Няма ставам чироз , 90 един два кг ми е топ . Храната там не ми понася че не ям овча лой , пък и зубрят от грешната читанка тия студенти :nono:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 6.01.2011
Пол: Мъж
Кара: e39 528i 1996г.

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от georgi_1986 » 07 Мар 2024, 12:42

Здравейте коланги,
Веднага след тренировка във фитнеса как е най-правилно да се храним? Доза протейн + банан добре ли е? В нета има 1000 мнения дали да се яде бръз въглехидрад или не, кое е правилното?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от spower » 07 Мар 2024, 13:05

georgi_1986 написа:Здравейте коланги,
Веднага след тренировка във фитнеса как е най-правилно да се храним? Доза протейн + банан добре ли е? В нета има 1000 мнения дали да се яде бръз въглехидрад или не, кое е правилното?


Зависи от целите, които си поставил (мускулна маса, изчистване или сила).
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 418
Регистриран на: 6.01.2011
Пол: Мъж
Кара: e39 528i 1996г.

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от georgi_1986 » 07 Мар 2024, 13:35

Покачване на мускулна маса.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 28.09.2005
Кара: любимата ни марка да е първа ;)
Мечтае да кара: римска колесница с М-пакет ;)

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от spower » 07 Мар 2024, 14:02

georgi_1986 написа:Покачване на мускулна маса.

Тогава може прост въглехидрат с протеинов шейк след тренировка.
Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: :lalala: https://bit.ly/3fQigcM

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 13.10.2011
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: е36 328/е46 330i/e46325i/е91 330xd+

Re: Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

Мнение от m.dimitrov1992 » 10 Мар 2024, 8:08

Възможно ли е покачването на килограми с нисковъглехидратен режим? Само протеини, мазнини и фибри? Идеята е че имам автоимуно заболяване което се подобрява когато не приемам въглехидрати(откритие което направих наскоро) но пък искам да кача килограми. В момента съм 1.86см и 74кг, около 80кг ми е целта. Не държа да е само мусколна маса, просто килограми(6-8кг ще ми дойдат добре) Иначе съм физически активен и тренирам редовно(лостове, лицеви и тичане)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

Мнение от ivanski_2 » 10 Мар 2024, 9:41

m.dimitrov1992 написа:Възможно ли е покачването на килограми с нисковъглехидратен режим? Само протеини, мазнини и фибри? Идеята е че имам автоимуно заболяване което се подобрява когато не приемам въглехидрати(откритие което направих наскоро) но пък искам да кача килограми. В момента съм 1.86см и 74кг, около 80кг ми е целта. Не държа да е само мусколна маса, просто килограми(6-8кг ще ми дойдат добре) Иначе съм физически активен и тренирам редовно(лостове, лицеви и тичане)
Възможно е разбира се , виж колегата бум бум като пример.
Поразгледай сайта кето бг , там има статии за тези неща.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

Мнение от Anthony_J » 10 Мар 2024, 10:55

m.dimitrov1992 написа:Възможно ли е покачването на килограми с нисковъглехидратен режим? Само протеини, мазнини и фибри? Идеята е че имам автоимуно заболяване което се подобрява когато не приемам въглехидрати(откритие което направих наскоро) но пък искам да кача килограми. В момента съм 1.86см и 74кг, около 80кг ми е целта. Не държа да е само мусколна маса, просто килограми(6-8кг ще ми дойдат добре) Иначе съм физически активен и тренирам редовно(лостове, лицеви и тичане)
Когато си в калориен излишък, качваш килограми. Когато си в дефицит, сваляш. Няма значение от какъв източник са калориите, важното е да са повече отколко гориш. Мазнините имат двойно повече калории от протеина и въглехидратите, тъй че ако ги увеличиш, ще качваш и по-бързо.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

Мнение от b_u_b_o » 11 Мар 2024, 1:15

Според мен си постави визуални цели, а не цифра на кантара. Защото може да си 80кг и 80кг. Да качиш бързо 6кг сланина или да качваш година и отгоре 6кг мускули. Втория вариант е правилния и който трябва да гониш. Без да се изхвърляш в калорийния излишък и без да падаш под 1-1,5гр протеин на кг телесно тегло. Започни да си тракваш калориите които изяждаш и да си следиш теглото за да намериш колко ти трябват за да си на 0 - нито да качваш нито да сваляш. После ги увеличи примерно с 200калории и виж как се движиш, ако трябва добави още, но наистина не се изхвърляй, да не трябва после да "чистиш". По добре бавно и славно да си качваш мускули отколкото да си мазен и воден като всички по фитнесите дето качват по 10 кила за 2 месеца и си мислят, че правят мускули :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

Мнение от Leon » 11 Мар 2024, 12:37

Абсолютно вярно!
Never mistake motion for action...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

Мнение от alekangg » 23 Апр 2024, 5:59

Абе само аз ли забелязвам някакъв бум на всякакви измислени инструктори.
Във всеки фитнес по всяко време има поне 3-4, дори 5.
Повечето рядко се движат с един ученик, по-често с 1-2.
Учениците са от всякакъв пол между 15 и 55 години и общо взето си говорят едно и също.
Сега направи 10 повторения ей тука, браво, сега тук и това върви е месеци и години.

50% от хората ми се струват, че са с инструктори.

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

Мнение от Spit-Fire » 23 Апр 2024, 7:00

Не, сега е модерно да си фит енд хелти. Ставите и другото след 10 години, еви им майката. Другото което забелязваш, но не осъзнаваш, е колко популярно, явно и модерно е в момента всеки да е на "цикли" и колко лесно можеш да се снабдиш със стероиди. Преди барем се криеха, сега ако НЕ взимаш - си смотан.
Кажи-речи тренирам от 14 години без големи почивки и такива са ми наблюденията на мен. А да, пълно е с """"атлети"""".

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 236
Регистриран на: 14.01.2022
Местоположение: Шумен
Пол: Мъж
Кара: Сеат Толедо 1.8 20V AGN
Мечтае да кара: Елинор :)

Re: Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

Мнение от Ивайло Димов » 23 Апр 2024, 8:20

Мода -епилирани "батки" ,повечето приличат на Джони Браво :ok: крачета като солети а горе нацепени.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

Мнение от TNT » 23 Апр 2024, 8:24

За ~10 години приказките в залата се промениха от "ебах тая, сбих се там, на 3 зоба съм" на "там е най-евтина козметичката" :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook