Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Мнение от sambeto » 16 Авг 2009, 23:09

cable написа:Но мой съвет е колега щом си начинаещ и искаш да качиш маса - вземи някой гейнер с 70/30 въглехидрати и протеин......


Ей верно и това е добро за качване на мускул,съвсем го забравих гейнерчето :mhihi:
Обаче аз продължавам да си държа за марката Biotech :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мнение от steeN » 16 Авг 2009, 23:26

за аминокиселините има и вариант да са на прах в желатинови капсули (как се казваха, не знам... ама същите тъпотии както антибиотиците) и да не носиш прахчета ;). а и някой хора предпочитат да не взимат консерванти и оцветители излишно. пример - http://www.dymatize.com/mivastore/merch ... y_Code=1aa ... като видя такова нещо и директно го отписвам. всеки луд с номера си, както се казва.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 17 Авг 2009, 0:57

Пфууу,хубава темичка се заформи :) Я да не отварям нова,а да ползвам на колегата,ако ме извини.. :uups:
Година трнировки направих,ама май ударих стената на застоя-най вече по обиколката на ръкътъ си праа извод и силовите постижения.Не съм наблягал на никакви добавки,1-2 кутии(по 400 гр.) Нутрим Хай фит -което си е меко казано смешно-ако не се лъжа е нормална доза за около месец,че и по-малко..Мисълта ми е ,възможно ли е да си продължа растежа ,без да скачам в менделеевата таблица :mhihi:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

Олдскул фен
Аватар
Мнения: 1142
Регистриран на: 15.04.2008
Местоположение: Техеран
Пол: Мъж
Кара: Строявайки пешеходците по тротоарит
Мечтае да кара: E34 + s62 ]:)

Мнение от justboy » 17 Авг 2009, 1:36

Според мен ако са налице добра храна и още средства, можеш да се засилиш с малко креатин/глутамин/протеинче колкото за след тренировка. И нещо много важно, което доста хора пренебрегват са витамините. А от гледна точка на застоя, смени тренировките, дните, упражненията. И посети форума на бб-теам.орг смятам, че ще научиш повече. А след 2 години като питаш пак, ще те препратим към гохард.орг :mhihi: Там са с менделеевата таблица :mhihi:
Изображение
E34, E38

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 13.07.2007
Местоположение: Софийските кафета
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Сувалка

Мнение от Бай Митьо » 17 Авг 2009, 8:46

Bogat-Beden написа:Пфууу,хубава темичка се заформи :) Я да не отварям нова,а да ползвам на колегата,ако ме извини.. :uups:
Година трнировки направих,ама май ударих стената на застоя-най вече по обиколката на ръкътъ си праа извод и силовите постижения.Не съм наблягал на никакви добавки,1-2 кутии(по 400 гр.) Нутрим Хай фит -което си е меко казано смешно-ако не се лъжа е нормална доза за около месец,че и по-малко..Мисълта ми е ,възможно ли е да си продължа растежа ,без да скачам в менделеевата таблица :mhihi:


Колега виж justboy е прав смени тренировките. Също така не тренирай повече от 3 пъти седмично, е макс 1ч и 30мин, защото иначе тялото ти няма да може да се възстанови, тъй като не взимаш както ти казваш менделей :)
Не ти знам нито височина, кг и тн, защото това е важно, но може да пробваш с Креатин, глутамин и таурин - дори го има в смесен вариант и малко въглехидрати. Или пък може и креатин компрекс на Met-Rx - той е смесен креатин с въглидрати - тогава най-добре се обработва креатини и протеин и по-малко то 2кг на месец не. Не си мисли, че 2кг са 150лв е на Оптимум е толкова, ама има доста по 80-100лв.
Абе чакай да спра, че мога да пиша да утре :)
Не е важно да блъскаш във фитнеса, важно е как и с какво!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 17 Авг 2009, 9:45

Благодаря ви justboy и cable,мисля да послушам съветите ви.Май наистина претренирам,защото правя 2 дни тренировка-1 почивам и после пак...явно наистина идва много,въпреки,че повече от 45-50 мин не правя,макс 1 час... :roll: Относно смяната на упражнения-за гърди и гръб не правя нищо в зала в момента-само на лостове и определено има ефект,за мое голямо учудване :shock: Значи като технически данни съм (ще помоля да няма смях в залата Изображение) 92 кг,182 см,ръкъ-39 студена (знам,че трябва да е чувствително повече на тоя ръст и кг,ама :confused: ),имам и не малко за чистене-ма тфа не ме тормози чак толкос :mhihi: Благодарско още веднъж за съветите,мисля да се вслушам :)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Мнение от sambeto » 17 Авг 2009, 10:38

cable написа:
Колега виж justboy е прав смени тренировките. Също така не тренирай повече от 3 пъти седмично....


С три пъти седмично тренировки,ще остарее с тия постижения и няма да мръдне на никъде.
Спокойно се прави ръка 45-46 см без химични елементи.
С тия данни 92 кг и 182 см имаш възможност да растеш много.
Наблягай на папкане,почивка и тернировки :)

оптимист-неверник
Аватар
Мнения: 2330
Регистриран на: 23.06.2004
Местоположение: без значение
Пол: Мъж
Кара: старо Е 34
Мечтае да кара: ново Е 34
Детайли за колата: най- добрата

Мнение от ktv » 17 Авг 2009, 10:43

Bogat-Beden написа:Благодаря ви justboy и cable,мисля да послушам съветите ви.Май наистина претренирам,защото правя 2 дни тренировка-1 почивам и после пак...явно наистина идва много,въпреки,че повече от 45-50 мин не правя,макс 1 час... :roll: Относно смяната на упражнения-за гърди и гръб не правя нищо в зала в момента-само на лостове и определено има ефект,за мое голямо учудване :shock: Значи като технически данни съм (ще помоля да няма смях в залата Изображение) 92 кг,182 см,ръкъ-39 студена (знам,че трябва да е чувствително повече на тоя ръст и кг,ама :confused: ),имам и не малко за чистене-ма тфа не ме тормози чак толкос :mhihi: Благодарско още веднъж за съветите,мисля да се вслушам :)

Може и да не претренираш от 2+1 схемата. Аз съм на такава схема и съм много добре за годините си :winky: Важни са още почивките м/у сериите, броя на сариите, брой на повторенията в сериите, подреждането на групите в тренировката, комбинацията на групите в тренировката, упражнетията и т.н. И това е само за тренировката. Ще спра, че иначе...... Но това са съществени неща и оказват влияние.
Едно е да искаш, второ е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш!

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Мнение от Zagy » 17 Авг 2009, 11:10

Брей, много разбирачи имало тук във форума... ако можете дайте някаква примерна програмка за трениране (3 дни в седмицата), че май мойта вече трябва да я сменям.
Si non confectus, non reficiat.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 17 Авг 2009, 11:29

sambeto написа:
С три пъти седмично тренировки,ще остарее с тия постижения и няма да мръдне на никъде.


Зависи.. ако тренира 2-1 схема.... т.е. едната седмица прави съответната мускулна група два пъти, другата - веднъж... и така 2-1-2-1-2-1-2-1-..... определено при много хора е по-добре от колкото четиридневният сплит... 2-2 пон.вт-четв.пет.... и по-добре е от колкото да прави всяка мускулна група веднъж седмично (трите дни, разделени мускулни групи по веднъж).

Ако си раздели всички мускулни групи на две части (съобразено според възможностите му и това кой мускул как се натоварва и почива след това) ще може да ги "върти" съвсем спокойно.... и времето за почивка няма да е малко, и натоварването няма да е "ежеседмично". :)


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 17 Авг 2009, 12:21

sambeto написа:.
Спокойно се прави ръка 45-46 см без химични елементи.
:shock: :shock: ,тъкмо това мислех да попитам...
Мойта заветна цел е макс. 42,преко сили 43,искрено се надявам да успея до 1 -2 години ако продължа редовно да тренирам :roll:
Мерси на всички още веднъж :D
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 17 Авг 2009, 12:24

Mollov написа:Ако си раздели всички мускулни групи на две части (съобразено според възможностите му и това кой мускул как се натоварва и почива след това) ще може да ги "върти" съвсем спокойно.... и времето за почивка няма да е малко, и натоварването няма да е "ежеседмично". :)
Аз лично,като типичен селски ерген :mhihi: ,крака не тренирам-засега нямам диспропорция в полза на горна част тяло -тип картоф с клечки за зъби :mhihi: ,но иначе ако ти разбирам идеята е да се експериментира с режимите ,докато си намери всеки най-успешното за себе си? :roll:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 17 Авг 2009, 12:49

Bogat-Beden написа:
Mollov написа:Ако си раздели всички мускулни групи на две части (съобразено според възможностите му и това кой мускул как се натоварва и почива след това) ще може да ги "върти" съвсем спокойно.... и времето за почивка няма да е малко, и натоварването няма да е "ежеседмично". :)
Аз лично,като типичен селски ерген :mhihi: ,крака не тренирам-засега нямам диспропорция в полза на горна част тяло -тип картоф с клечки за зъби :mhihi: ,но иначе ако ти разбирам идеята е да се експериментира с режимите ,докато си намери всеки най-успешното за себе си? :roll:


Пробвай да ходиш през ден, като тренираш 3-4 мускулни групи на тренировка, като ги разделиш на 2, аз сега например съм на:

Тренировка 1:
Гърди, Гръб, Рамене, Кардио

Тренировка 2:
Бицепс, Трицепс, Крака, Кардио

Всичко е супер серии и се чувствам много добре, като за след завръщане от дълга и МАЗНА почивка :D Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 17 Авг 2009, 12:54

При всички случаи ще сменям режима,аз правя почти като твойто разделение на групи,само без да пипам краката :)
Мноо маняци имало у форума бре 8)
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 17 Авг 2009, 12:55

Bogat-Beden написа:При всички случаи ще сменям режима,аз правя почти като твойто разделение на групи,само без да пипам краката :)
Мноо маняци имало у форума бре 8)


А ранътЪ как е?

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook