Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Мнение от Jim Beam » 17 Авг 2009, 20:42

Аз мога да ходя 7 пъти в седмицата във фитнеса, защото ми е в мазето на общежитието. Но не разбрах - супер серия, не е ли серия без почивка? Ти искаш да кажеш, че е добре да редувам упражнение за бицепс с упражнение за трицепс, после пак бицепс после пак трицепс? Така няма ли много да изморявам ръката?
Изображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 17 Авг 2009, 20:49

Супер серията е да направиш едно упражнение (серия) за бицепс, след което хващаш веднага и правиш упражнение за трицепс... почиваш малко и пак...

Супер-сериите не са за всеки, така е... но без да опиташ няма как да разбереш ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1422
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: Варна/Враца/Селановци
Пол: Мъж
Кара: Е65 745d
Мечтае да кара: Мотор с Кош!
Детайли за колата: Огин!

Мнение от sambeto » 17 Авг 2009, 21:08

ktv написа:Мноооооого обширна тема се отвори :D Радвам се, че тук има хора, които наистина разбират материята!


Краси,можеш да се включиш и ти малко,понеже си с може би най много опит и знания,а не да скромничиш само ;)



eraziel написа: И да оставим настрана диспропорцията при нетрениране на краката... Клека, пресата, т'ва са тежки упражнения, именно при такива упражнения с висока работна тежест, с участие на повече мускулни групи се стимулира секрецията на тестостерон, хормон на растежа, IGF-1 също, така че, при положение че пренебрегвате едно от трите най-тежки упражнения, как искате да стигнете далече Smile)

И тука много взе да се говори за лимитите при натурално трениране, чак смешно ми става


Колегата е прав,без нито едно от тия упражнения няма вариант за големи мускули.
За лимитите на размерите без химикали казах по нагоре,ама някой не слушат. :mhihi:


Иначе аз тренирам така:

Понеделник: Крака и Рамена
Сряда:Гърди и Корем
Четвъртък:Ръце
Събота:Гръб и Корем

Сега не взимам нищо,гледам да поизчистя малко и да се метна сериозно есента с добавките.
Иначе вземам суроватъчен протеин,аминокиселини и трибестан.
За сега съм доволен ръчицата е 47-47.5 см,и живот и здраве сме по пътя на 50-я сантиметър на пролет.
Вземал съм и друго,ама сега не ми се говори за това :mhihi:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 17 Авг 2009, 21:40

мамка му,и аз съм го чел това за клека и цялостния му ефект... :roll: Но там ме притесняват травмите,а и нали злобни усти мълвят,че растял и глутеусът :mhihi: ,па моя си е достатъчно голям, като Джей Ло у мъжки вариант съм :mhihi: (е,не чак де :mhihi: )...Инак последно наистина ако може накакъв консенсус за тия генетични лимити и чистото трениране къде е таванът ? :roll: Реално ли е в моя случай да се надявам от 39 да стане на 42 след още 1 година :?: Знам,че е твърде относително,но при равни други условия...Какво ще кажете за кардиото-до 20 или до 30 минути?А ходенето пеша-за и против? :roll:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 780
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: конджул

Мнение от Jim Beam » 17 Авг 2009, 22:09

Според вас по-добре е първо да изчистя и да трупам маса след това или да трупам маса, без геймер и да се надявам, че няма да натрупам още мазнини?

Мисля за трупането да си взема Анимал Пак и някакъв горе доло добър протейн
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 879
Регистриран на: 6.05.2008
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е39 М57Д30
Мечтае да кара: Е65

Мнение от pantzer3 » 17 Авг 2009, 22:33

LUCIFER'S написа:За кур няма ли треноровки? Искам кат детско краче да ми стане... :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Или кат на малко циганче рЪкЪтЪ :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1504
Регистриран на: 10.05.2005

Мнение от eraziel » 17 Авг 2009, 22:37

Bogat-Beden написа:мамка му,и аз съм го чел това за клека и цялостния му ефект... :roll: Но там ме притесняват травмите,а и нали злобни усти мълвят,че растял и глутеусът :mhihi: ,па моя си е достатъчно голям, като Джей Ло у мъжки вариант съм :mhihi: (е,не чак де :mhihi: )...Инак последно наистина ако може накакъв консенсус за тия генетични лимити и чистото трениране къде е таванът ? :roll: Реално ли е в моя случай да се надявам от 39 да стане на 42 след още 1 година :?: Знам,че е твърде относително,но при равни други условия...Какво ще кажете за кардиото-до 20 или до 30 минути?А ходенето пеша-за и против? :roll:


Със сигурност, при подходящи тренировки и правилно хранене в продължение на тази една година, за която говориш, ще се изненадаш неочаквано приятно от резултата накрая :)
In Ban We Trust!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 13.07.2007
Местоположение: Софийските кафета
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Сувалка

Мнение от Бай Митьо » 18 Авг 2009, 9:11

eraziel написа:
Bogat-Beden написа:мамка му,и аз съм го чел това за клека и цялостния му ефект... :roll: Но там ме притесняват травмите,а и нали злобни усти мълвят,че растял и глутеусът :mhihi: ,па моя си е достатъчно голям, като Джей Ло у мъжки вариант съм :mhihi: (е,не чак де :mhihi: )...Инак последно наистина ако може накакъв консенсус за тия генетични лимити и чистото трениране къде е таванът ? :roll: Реално ли е в моя случай да се надявам от 39 да стане на 42 след още 1 година :?: Знам,че е твърде относително,но при равни други условия...Какво ще кажете за кардиото-до 20 или до 30 минути?А ходенето пеша-за и против? :roll:


Със сигурност, при подходящи тренировки и правилно хранене в продължение на тази една година, за която говориш, ще се изненадаш неочаквано приятно от резултата накрая :)


Колегата е прав ще имаш резултат, аз дори съм почти 100% убеден, че ще стане, но ако правиш правилните неща и ако си решил да взимаш добавки, да знаеш как да ги комбинираш, а не просто да взимаш нещо, което си подочул в залата.

А това за клека че ще ти порасне гъза или ще станеш по-нисък - стига с тези глупости.
Не е важно да блъскаш във фитнеса, важно е как и с какво!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 18 Авг 2009, 9:13

cable написа:
eraziel написа:
Bogat-Beden написа:мамка му,и аз съм го чел това за клека и цялостния му ефект... :roll: Но там ме притесняват травмите,а и нали злобни усти мълвят,че растял и глутеусът :mhihi: ,па моя си е достатъчно голям, като Джей Ло у мъжки вариант съм :mhihi: (е,не чак де :mhihi: )...Инак последно наистина ако може накакъв консенсус за тия генетични лимити и чистото трениране къде е таванът ? :roll: Реално ли е в моя случай да се надявам от 39 да стане на 42 след още 1 година :?: Знам,че е твърде относително,но при равни други условия...Какво ще кажете за кардиото-до 20 или до 30 минути?А ходенето пеша-за и против? :roll:


Със сигурност, при подходящи тренировки и правилно хранене в продължение на тази една година, за която говориш, ще се изненадаш неочаквано приятно от резултата накрая :)


Колегата е прав ще имаш резултат, аз дори съм почти 100% убеден, че ще стане, но ако правиш правилните неща и ако си решил да взимаш добавки, да знаеш как да ги комбинираш, а не просто да взимаш нещо, което си подочул в залата.

А това за клека че ще ти порасне гъза или ще станеш по-нисък - стига с тези глупости.
Аз по-нисък ше стана,ама живот и здраве ако живея още 50 -60.. :mhihi: ,инак просто казвам кфот съм чел...Ама най накрай ше взема да го пробвам това клякане ей така,за единия куриоз :roll:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 18 Авг 2009, 9:30

Само внимавай, че на повечко кила се цепат директно гащите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Мнение от driver69 » 18 Авг 2009, 10:03

Според мн това нещо като генетични възможности на организма не е вярно. Направете 50 см ръка и тогава вече можем да говорим за края на генетично залоеното ви развитие. http://vbox7.com/play:a443dbda А този е луд 8) . За колегата по-нагоре, с опасенията за големия глутеус - жените го харесват, това, което не харесват е отпуснатия задник :help: .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 18 Авг 2009, 10:30

Винаги ми е бил много чуден тоя страх "дали няма да ми порасне задника от клекове"..
Тлъст сланинест гъз и седалищен мускул развит от тренировни са 2 съвсем различни неща.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 18 Авг 2009, 12:44

///peter написа:Само внимавай, че на повечко кила се цепат директно гащите :mhihi:
ако е само това ,добре Изображение
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 18 Авг 2009, 13:20

Запалихте ме с тия добавки и си заръчах едно кило от тия БЦАА да видим дали ше стана як :mrgreen:
Изображение

клавиатурен мунингист
Аватар
Мнения: 4174
Регистриран на: 22.05.2004
Местоположение: Видин
Пол: Мъж
Кара: E39 520i 1997
Мечтае да кара: E36 323ti

Мнение от amd » 18 Авг 2009, 13:26

Хахаха нали! Аз колко съм се канил, че няма да пия, като почнах да чета насам-натам, първо си купих гейнър Нутрим, после Weider, след него ме е страх да си помисля накъде ще се насоча :)
BMW only!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook