Риболов!??

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3390
Регистриран на: 15.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 328i Turbo
Мечтае да кара: BMW F10 M5

Риболов!??

Мнение от ///Ivan » 26 Май 2009, 18:45

Днес си взех въдица че отдавна ми е мерак да ходя за риба,до сега никога не съм ходил. :confused:
Някой знае ли къде около София може да отида да се понауча спокойно (за предпочитане да не е платено),язовир,река,езеро....каквото и да е.
Мислил съм за Панчарево или язовир Искър но незнам дали там се плаща!? :roll:
Който е ходил нека да каже. ;)
Изображение

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Мнение от Bavarcho » 26 Май 2009, 18:54

Еми тези неплатените са с билети, но ако искаш да уловиш нещо отиди на платено. Панчерево е добър избор точно, до язовира има платен рибарник. Много хубав, особенно за по-голяма компания, има бесетки на метър от брега хвърляш въдицата и си пиеш бирата...

Все пак от кой край на София си?
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 956
Регистриран на: 17.11.2007
Местоположение: Pyce
Пол: Мъж
Кара: 97' E36 m43b18 sedan
Мечтае да кара: E34

Мнение от svilgg » 26 Май 2009, 18:55

да ве то сичку мноо хубаво ама до 5 юни хората викат "ниц риба" щот са плодяла
демек засега е забранено , пробвай на някой частен гьол де има каракудки и бабушки и некой друг надрусан шаран де не се лови
за сметка на тва жаби и охлюви ша има безброй на тях им мина плодния период вснимавай че нали знаеш то сега и змии смоци и всекви пълзяща гад е наизкачала и гладна апи наред !

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 308
Регистриран на: 31.10.2005
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW f10/3.0D

Мнение от Venkata » 26 Май 2009, 18:59

Колега, в момента риболова е забранен. Забраната важи от 25.04. - 05.06.2009 г. Препоръчвам ти през този период, да си пазиш въдиците в къщи. ;) ;) ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3390
Регистриран на: 15.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 328i Turbo
Мечтае да кара: BMW F10 M5

Мнение от ///Ivan » 26 Май 2009, 19:01

Bavarcho написа:
Все пак от кой край на София си?


Младост 1 ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 308
Регистриран на: 31.10.2005
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW f10/3.0D

Мнение от Venkata » 26 Май 2009, 19:02

Bavarcho написа:Еми тези неплатените са с билети, но ако искаш да уловиш нещо отиди на платено. Панчерево е добър избор точно, до язовира има платен рибарник. Много хубав, особенно за по-голяма компания, има бесетки на метър от брега хвърляш въдицата и си пиеш бирата...

Все пак от кой край на София си?


Ако искаш да станеш рибар, предложението на колегата е много добро
ако искаш да си риболовец - скучна работа
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 956
Регистриран на: 17.11.2007
Местоположение: Pyce
Пол: Мъж
Кара: 97' E36 m43b18 sedan
Мечтае да кара: E34

Мнение от svilgg » 26 Май 2009, 19:06

Venkata написа:
Bavarcho написа:Еми тези неплатените са с билети, но ако искаш да уловиш нещо отиди на платено. Панчерево е добър избор точно, до язовира има платен рибарник. Много хубав, особенно за по-голяма компания, има бесетки на метър от брега хвърляш въдицата и си пиеш бирата...

Все пак от кой край на София си?


Ако искаш да станеш рибар, предложението на колегата е много добро
ако искаш да си риболовец - скучна работа

по точно той иска да стане въдичар
щото те рибарите си имат лодка , мрежа и билета им струва една наистина сериозна сума ;)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3390
Регистриран на: 15.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 328i Turbo
Мечтае да кара: BMW F10 M5

Мнение от ///Ivan » 26 Май 2009, 19:07

Неискам да ставам рибар,риба мога и от магазина да си купя.Просто никога не съм ходим и сега ми е мерак а и има с мен още много такива и искаме да направим сефтето някъде. :mhihi: ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 308
Регистриран на: 31.10.2005
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: BMW f10/3.0D

Мнение от Venkata » 26 Май 2009, 19:23

///Ivan написа:Неискам да ставам рибар,риба мога и от магазина да си купя.Просто никога не съм ходим и сега ми е мерак а и има с мен още много такива и искаме да направим сефтето някъде. :mhihi: ;)


Тогаво определено някое частно водоемче ;)
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 25.05.2009
Местоположение: Заралйско

Мнение от Bmw Bulgaria » 26 Май 2009, 20:10

Казичене има добри риби вътре ----> Изображение


Изображение

има и място за шатричка маса и т.н

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 26 Май 2009, 21:18

И при нас има :twisted:
Изображение
Изображение

:winky:
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 4.03.2009

Мнение от Memphis » 26 Май 2009, 21:41

///Ivan, Колега ако искаш може не тая събота и неделя, но другата да се разберем да идем на едно язовирче... Малко след Алдомировци! Има некъв дето кога мине взима по 5 лева... Ама не минава всеки ден! Може да идем да захвърлиме малко въдичките, но като за начало имам чувството, че ще хващаш каракудки :P

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3390
Регистриран на: 15.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 328i Turbo
Мечтае да кара: BMW F10 M5

Мнение от ///Ivan » 26 Май 2009, 21:43

Memphis написа:///Ivan, Колега ако искаш може не тая събота и неделя, но другата да се разберем да идем на едно язовирче... Малко след Алдомировци! Има некъв дето кога мине взима по 5 лева... Ама не минава всеки ден! Може да идем да захвърлиме малко въдичките, но като за начало имам чувството, че ще хващаш каракудки :P

Може. ;)
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 21
Регистриран на: 4.03.2009

Мнение от Memphis » 26 Май 2009, 21:48

///Ivan написа:
Memphis написа:///Ivan, Колега ако искаш може не тая събота и неделя, но другата да се разберем да идем на едно язовирче... Малко след Алдомировци! Има некъв дето кога мине взима по 5 лева... Ама не минава всеки ден! Може да идем да захвърлиме малко въдичките, но като за начало имам чувството, че ще хващаш каракудки :P

Може. ;)


Еми хайде ще се разберем допълнително! И такам пък, ако имаш и некой познат който не пие после може да отскочим да изпием по някоя друга бира... :D Има една кръчма в Алдомировци дет може също да я посетим след риболова :) Тва допълнително!

Ако мислиш да се палиш http://www.nalov.com/ във форума им може да си направиш една регистрация и да почнеш да четеш ;)
Ще намериш много полезна информация!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Мнение от (bubsa) » 26 Май 2009, 23:40

Memphis написа:///Ivan, Колега ако искаш може не тая събота и неделя, но другата да се разберем да идем на едно язовирче... Малко след Алдомировци! Има некъв дето кога мине взима по 5 лева... Ама не минава всеки ден! Може да идем да захвърлиме малко въдичките, но като за начало имам чувството, че ще хващаш каракудки :P


Братушково се казва това след Алдомировци ;) (но няма риба вече там) :idea:
Колега ходи на Пожарево или на Мало Бучино ако искаш да си прекараш проятно и да уловош някоя риба,аз 4-5 дни не съм пропускал :D

Ако искате тази тема може да бъде за споделяне на места където кълве,а?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook