ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2024г.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от (bubsa) » 04 Сеп 2021, 21:53

Don_Diego написа:Километрични защото тия дето ръководят ремонта и затварянията са идиоти. Аз сравнително бързо минах в 18 часа, около 20 минути ме забави
Спокойно можеха да отклоняват всичко над 12т по старата Витиня и в тунела да са 2 ленти, като едната е малко по-тясна с идеята да не спират камионите и от другата страна :banghead:

Викаш тея с камионите които са на работа да се оправят,защото някой си си отива на село :dunno: :clap: Просто ми е интересно сериозно ли мислите,че камионите са проблема?Само да ви светна,че вие и 1 час да висите там пак ще стигнете където сте тръгнали,а досадника с камиона може да спи на пътя заради този 1 час забавяне...
Те ги отколоняват вече в петък и събота до 14ч.После в неделя и понеделник до обяд.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от Don_Diego » 04 Сеп 2021, 22:16

Аз против камионите нямам, но нали те са основното извинение на всички за тежкия трафик, пък и без да им казвам ги спираха вчера преди Витиня :dunno:
Предвид, че стеснението е в тунела, а камионите са високи и може да им е проблем минаването в дясната лента и затова писах да се отбиват през стария път :idea:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от (bubsa) » 04 Сеп 2021, 22:50

Отбиват ги по стария път преди първия и в последния почивен ден.Също и в събота до 14ч и в понеделник до 14ч(в случая ще е вторник)
Пак добре,че го преасфалтираха та е малко-подобре,но определено пак не става :(
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от barty » 09 Сеп 2021, 6:55

Трябва да пътувам София - Видин ( с. Кошава ), като ще мина през Петрохан но въпросът ми е:
Според Гугъл мапс трябва да мина през Брусарци а преди съм минавал през Белотинци, Руженци... Та пътя в ремонт ли е и защо ме пренасочва?
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1528
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от ildivvy » 09 Сеп 2021, 9:45

Лятото, когато щяхме да пътуваме през Дунав-мост 2, колегите, които са от района също ни препоръчаха минаване през Брусарци. Другия път бил кофти и май се прави и ремонт...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 106
Регистриран на: 8.07.2021
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е83 05, К25 06

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от NiksGS » 09 Сеп 2021, 16:24

В участъка Монтана - Ерден - Владимирово - Лехчево се прави ремонт. За останалите не мога да кажа. Иначе пътя Монтана - Ружинци е основния.

Най-добрия и най - не натоварен е София - Петрохан - (има едно отклонение с ляв завой, прелез, ляв завой) Гаганица - Превала - Ружинци - Димово - Дунавци - Кошава. Има малък участък, който е стар и не ремонтиран от разклона с прелеза до Митровци. Останалото е ОК.
Ultimate Riding Machine

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 10.09.2021

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от TimTaylor » 10 Сеп 2021, 10:03

Добър ден, можете ли да ми кажете какви навигатори можете да ми препоръчате за пътуване из България ? Съжалявам, ако съм поставил въпроса си в грешната тема...
Благодаря предварително :D
Последна промяна TimTaylor на 11 Сеп 2021, 16:07, променена общо 1 път

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 703
Регистриран на: 7.10.2012
Пол: Мъж
Кара: E90 LCI 320D xDrive
Детайли за колата: N47/184 Hp

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от nikola59 » 10 Сеп 2021, 12:28

TimTaylor написа:Добър ден, можете ли да ми кажете какви навигатори можете да ми препоръчате за пътуване из България ? Съжалявам, ако съм поставил въпроса си в грешната тема...
Благодаря предварително

- https://play.google.com/store/apps/deta ... l=bg&gl=US
- https://apps.apple.com/us/app/waze-navi ... d323229106


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от Bogat-Beden » 10 Сеп 2021, 13:03

НЕ препоръчвам Гугъл, аз ползвам Here maps, работи и офлайн :bchug:
Waze го имам смъкнат на тела и така не съм го ползвал още :oops: , а всички го хвалят
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 724
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от Don_Diego » 10 Сеп 2021, 15:03

Bogat-Beden написа:Waze го имам смъкнат на тела и така не съм го ползвал още :oops: , а всички го хвалят


Хвалят го защото в реално време получаваш информация за задръствания, полиция, инциденти и опасности по пътя.
Като избор на маршрут обаче има какво да се желае :idea:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от madafaka_donkele » 10 Сеп 2021, 16:24

Утре ще пътувам София-Шумен-София и се чудя по кой път да мина и по-скоро къде настилката ще е по-добра :dunno: Април месец минах през "горния" път през В. Търново, но беше много зле пътя, с дупки и пропадания, а в един участък мисля след В. Търново направо си беше в ремонт пътя, но нямаше отбиване на трафика и всички коли си нагазихме в смолата и чакъла. На връщане минах по "долния" път, през ришки проход и тракия, ама и там някакви брутални внезапни пропадания и неравности особено от ришки проход до карнобат, дори и със 70 подскачах зверски. Та се чудя откъде да се набутам този път :dunno:


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от Bogat-Beden » 10 Сеп 2021, 17:25

Бате, мИни през Румъния..
Не знам какво очакваш..
По-хубав е Тракия-Ришки.
По-къс е през Хемус - Търново.
За хотел в наше село за средни пари виж Acktion, ама тоя в града, не до езерото..
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от ///M Power » 10 Сеп 2021, 20:07

madafaka_donkele написа:Утре ще пътувам София-Шумен-София и се чудя по кой път да мина и по-скоро къде настилката ще е по-добра :dunno: Април месец минах през "горния" път през В. Търново, но беше много зле пътя, с дупки и пропадания, а в един участък мисля след В. Търново направо си беше в ремонт пътя, но нямаше отбиване на трафика и всички коли си нагазихме в смолата и чакъла. На връщане минах по "долния" път, през ришки проход и тракия, ама и там някакви брутални внезапни пропадания и неравности особено от ришки проход до карнобат, дори и със 70 подскачах зверски. Та се чудя откъде да се набутам този път :dunno:


До ВТ пътя е добре, после има по-кофти настилка, но 100% е добре отколкото да минаваш проходи (там настилката също не е идеална)
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от vvasilev1 » 10 Сеп 2021, 20:47

Преди Търговище пътя е в ремонт.

Изпратено от моят SM-A405FN с помощта на Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: ПЪТНАТА ОБСТАНОВКА 2021г.

Мнение от barty » 10 Сеп 2021, 21:18

В рамките на един месец минах София-Варна 4 пъти, предстои ми още веднъж.
Пътя става, като ВТ - Антоново има малко неравности.
Не мисля че има по-подходящ маршрут.

В Шумен съм спал в хотели Актион и Отантик, и двата стават: добра локация, чисти, бърз Интернет, паркинг...виж закуска не знам дали имат :dunno:
:yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook