Айде на ски-зима е....!?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Какво караме?

Ски
214
62%
Борд
132
38%
 
Общо гласове : 346
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от mr_petroff » 31 Дек 2022, 13:57

Ти тука ако знаеш какво е :banghead: . Сигурно за пръв път от 15 години не съм карал нито ден декември месец в БГ. Предната седмица един приятел дето караме заедно понякога се върна от Австрия и каза ,че доволно имало сняг :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от b_u_b_o » 31 Дек 2022, 14:47

За сега това се очертава най-слабата зима която помня от както карам което е около 17-18 години. Ама аз лично го очаквах, след като предните бяха доста силни. На 14ти летя за Вал Торенс и май за пръв път ще откривам сезона в Алпите без преди това да съм загрял няколко карания тук. Ама и без това като се сетя какви са цените и условията тук и ми се откарва.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от mr_petroff » 12 Яну 2023, 13:27

Някой с инфо от извора за Пампорово ,става ли за каране , ще пускат ли други писти тези дни .Че са ми 330 км. и не ми се разхожда да карам водни ски и да чакам по опашки за две три пистички , то от това което работи само 11 и 1 стават ама навалицата сигурно е голяма . :dunno:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от ivanski_2 » 12 Яну 2023, 13:34

mr_petroff написа:Някой с инфо от извора за Пампорово ,става ли за каране , ще пускат ли други писти тези дни .Че са ми 330 км. и не ми се разхожда да карам водни ски и да чакам по опашки за две три пистички , то от това което работи само 11 и 1 стават ама навалицата сигурно е голяма . :dunno:


Става за каране в момента продължава да вали, утре всички писти трябва да са отворени вече , този уикенд ще става за каране, но за другия имам силни съмнения понеже го дават 6 градуса през деня ....
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от mr_petroff » 12 Яну 2023, 13:56

ivanski_2 написа:
mr_petroff написа:Някой с инфо от извора за Пампорово ,става ли за каране , ще пускат ли други писти тези дни .Че са ми 330 км. и не ми се разхожда да карам водни ски и да чакам по опашки за две три пистички , то от това което работи само 11 и 1 стават ама навалицата сигурно е голяма . :dunno:


Става за каране в момента продължава да вали, утре всички писти трябва да са отворени вече , този уикенд ще става за каране, но за другия имам силни съмнения понеже го дават 6 градуса през деня ....

Май ще паля :D ,че този сезон нямам сефте .

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 645
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от ivanski_2 » 12 Яну 2023, 14:07

Погледни преди да тръгнеш тук
https://pamporovo.me/slope/slope/index/lang/2
и им звънни ги питай дали са отоворили другите, защото м/у трябва и ще има малко разллика, да не ме псуваш после :mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от mr_petroff » 12 Яну 2023, 14:19

ivanski_2 написа:Погледни преди да тръгнеш тук
https://pamporovo.me/slope/slope/index/lang/2
и им звънни ги питай дали са отоворили другите, защото м/у трябва и ще има малко разллика, да не ме псуваш после :mhihi:

Гледам ги сутрин , обед и вечер , Банско и Боровец също . Засега на Пампорово е най-добре ,само че от камерите трудно се разбира състоянието на пистите .Пък и то гаранция няма - днес пистите са супер , утре леш ... :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от don_gori » 12 Яну 2023, 16:24

Хубавото на Пампорово е че пистите се обработват всяка вечер и за утрешния ден си гарантираш кеф поне първите 3-4 спускания, и аз се бях навил да ходя за уикенда но един познат от Смолян каза че е валнало 1-20см сняг което е нищо :dunno: Поне пейзажа се е сменил малко, а не да гледаш изсъхнали треви на 5м от теб, но като гледам времето май сега е супер за каране предвид че идната седмица ще имаме пак температури от сорта на +10-15гр с минимални за деня от +5 и нагоре :|

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от b_u_b_o » 12 Яну 2023, 16:38

Че в кой курорт не обработват всяка вечер пистите? :shock:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 601
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от don_gori » 12 Яну 2023, 18:13

На Боровец съм ходил и сутрин съм карал по необработени писти ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от b_u_b_o » 12 Яну 2023, 18:50

На кои конкретни писти това И под необработени имаш предвид изорани на бабуни от предния ден или с навалял през нощта нов сняг? За последните 15 години имам над 100 да не кажа 150 карания там и не съм видял такова нещо. А почти винаги съм там с отварянето на лифта. То и като цяло ако не се обработи вечер пистата, значи изобщо няма да се обработи, щото отвори ли лифта рактрак няма работа там. Та ми е трудно да повярвам, че обработват през ден. Да не би да си карал по ястребец 1 която през повечето време е затворена и респективно не се обработва?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от mr_petroff » 14 Яну 2023, 8:58

Боровец пак ги удари - с най малко сняг отвори най много писти , евала :bowdown: . На Банско е мъка - един лифт , 30 мин. чакане за една писта и един ски път .Пампорово нещо се мотат , нищо ново не отварят :dunno: . Към Боровец :driving:

Ааа ,и на Шилигарника пуснаха една писта ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от drago_pavlov » 15 Яну 2023, 17:05

Не знам кой е ударил обаче :mhihi:
Май по-скоро скиорите...
Тоя уикенд качвах Мусала и на касата чух 85 лв за дневна карта :shock:
И това за 5-6 писти...
А от кабинката като гледах по пистите се виждаше тревата отдолу...
Тоя месец съм го отписал за ски аз...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от TNT » 15 Яну 2023, 17:10

Еми тази година сезон ще има 34 дена и трябва да избиват :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Айде на ски-зима е....!?

Мнение от b_u_b_o » 15 Яну 2023, 17:12

Във Франция цял ден вали, и утре и други ден ще е така. Като изключим ужасната видимост условията са топ. За пръв път първото ми каране за сезона е тук, обикновено успявам да направя откриване в бг. Сега хем съм в доста добра форма хем пак ми беше зор като за първи ден. Просто си е различно натоварване от това във фитнеса. Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook