Питанка за филм
Модератор: Общи модератори
5 мнения
• Страница 1 от 1
- Владо
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2382
- Регистриран на: 24.07.2006
- Местоположение: 02..., +3592...
- Пол: Мъж
- Кара: myCar 5.3
- Мечтае да кара: още по-бавно
- Детайли за колата: 04" X5 m57
Питанка за филм
айде, че ще полудея от седмица вече...
накратко, във филма се разказва за обир на залозите от конни надбягвания... самия обир е и облог между главния герой и собственика на хиподрума... накрая парите се измъкнаха с една линейка точно преди полицията да блокира всички изходи...
характерен момент е придвижването на хероят с риза хавайка в автобус, като през това време беше следен от 2 горилки, които смятаха че работата е фасулска... само че тя стана сруга, след като още 10-ина души от автобуса облякоха същите ризи на промоция
...
втълпил съм си , че главния герой е пиърс броснан, обаче му премятам целия плей лист, и няма такъв филм
... което значи, че може и да не е той 
накратко, във филма се разказва за обир на залозите от конни надбягвания... самия обир е и облог между главния герой и собственика на хиподрума... накрая парите се измъкнаха с една линейка точно преди полицията да блокира всички изходи...
характерен момент е придвижването на хероят с риза хавайка в автобус, като през това време беше следен от 2 горилки, които смятаха че работата е фасулска... само че тя стана сруга, след като още 10-ина души от автобуса облякоха същите ризи на промоция
втълпил съм си , че главния герой е пиърс броснан, обаче му премятам целия плей лист, и няма такъв филм
... което значи, че може и да не е той - Vlados
- с две лица
-
- Мнения: 2149
- Регистриран на: 16.02.2008
- Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
- Пол: Мъж
- Кара: на задно предаване
Сега и аз ще полудея... вкара ме в мисли... Филма съм го гледал на 1000%, но не мога да се сетя и аз как се казва. Почвам и аз да мисля, дано да се сетя тази седмица.
- Bogat-Beden
-
-
- Мнения: 2738
- Регистриран на: 13.06.2004
- Пол: Мъж
- Кара: много бавно бенве
- Мечтае да кара: Порше
- Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!
Да не е "Ужилването" 
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"
- Владо
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2382
- Регистриран на: 24.07.2006
- Местоположение: 02..., +3592...
- Пол: Мъж
- Кара: myCar 5.3
- Мечтае да кара: още по-бавно
- Детайли за колата: 04" X5 m57
мерси, но не е този със сигурност... търся по-стар филм...
айде да го заключва некой, аз ще продължа си почесвам мозъка, и ако стигна до резултат, ше пусна пак тема
айде да го заключва некой, аз ще продължа си почесвам мозъка, и ако стигна до резултат, ше пусна пак тема
5 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: kiko