Правата на детето

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Правата на детето

Мнение от drifty » 12 Юни 2023, 22:25

Скоро си купувах парфюм от Нотино.

Сега е нали седмицата там на пеерасите. Познайте кви неща ми излизат на рекламите из браузъра - пак от нотино - ма не се парфюми..

Иначе имам колежка, дето е на другия бряг - супер точна и много се имаме. Мисля и бум бум беше споменал, че има обратни има и пълни пеераси. Мен не ми пречат обратните, стига да си карат тяхната работа, няма нужда по всякакъв начин да се натрапват.

Горко им на сегашните деца с тая пропаганда..
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Правата на детето

Мнение от BMW_POWER » 12 Юни 2023, 23:22

Аз не се интересувам, кой какво прави в спалнята си. Но не искам да ми го намира в лицето и да не атакува децата ми с пропаганда.
Ето днешна снимка от основно училище.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Правата на детето

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Юни 2023, 0:28

b_u_b_o написа:[
Тва малко не го разбирам. Ако бяха 13 годишни момче и момиче щеше ли да е ок? Щото аз до колкото помня на 13 вече си ме друсаше яко хормона и гонех яко момичетата(колко ги стигах е друг въпрос :mhihi:). Та сигурно и тия дето ги влече същия пол и тях ги тресва хормона на 13 и почват да се оглеждат в другите като тях. Или според вас педерас се става на 18?

Ами как да го разбираш след като в случая винаги си гледал нещата от твоя начин на мислене - човек се ражда педал и няма начин някой да му повлияе каквото и да прави. От там насетне ти е грешна хипотезата и всички произлизащи неща няма как да ги разбереш. Та да, някои ги друса хормона да дърпат поли, ама други ги друса просто хормона и вече те накъде ще го насочат е съвсем друга работа. Някои се раждат педали, ама други си стават такива съвсем късно, колкото и да не ти се вярва част от тях пък точно заради влиянието на външни фактори. Когато нещо не им е наред с акъла съвсем спокойно могат да решат, че е нещо такова и да пробват. Все пак затова гейовете пропагандират как нямало да как да знаеш хубаво ли е или не...докато не пробваш. Какво ще пробваш, нали според теб всеки педал е роден такъв и т.н.
Та няма как да си за тази идея след като първоначално държиш на твоето и не допускаш другия вариант. Според мен някои се раждат такива, но някои мноооого късно стават такива.
In God we trust, all others we track.
https://www.facebook.com/share/v/MFFox7BBK7fXcYKu/
I feel the need, the need for speed.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Правата на детето

Мнение от Jordana » 13 Юни 2023, 7:25

Еднополовия секс с деца на 13 е противозаконен , и противоестествен . Геювете педофили още не го знаят явно , че дори филм направили от грижа за децата :mhihi: А нашите малоумни институции вместо да го махнат тоя филм в който се демонстрират блудствени действия с непълнолетни лица тръгнали да бранят правата на геювете ???!!! :banghead:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 380
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Правата на детето

Мнение от pampo » 13 Юни 2023, 9:34

Top Gun Maverick написа:
b_u_b_o написа:[
Ами как да го разбираш след като в случая винаги си гледал нещата от твоя начин на мислене - човек се ражда педал и няма начин някой да му повлияе каквото и да прави. От там насетне ти е грешна хипотезата и всички произлизащи неща няма как да ги разбереш. Та да, някои ги друса хормона да дърпат поли, ама други ги друса просто хормона и вече те накъде ще го насочат е съвсем друга работа. Някои се раждат педали, ама други си стават такива съвсем късно, колкото и да не ти се вярва част от тях пък точно заради влиянието на външни фактори. Когато нещо не им е наред с акъла съвсем спокойно могат да решат, че е нещо такова и да пробват. Все пак затова гейовете пропагандират как нямало да как да знаеш хубаво ли е или не...докато не пробваш. Какво ще пробваш, нали според теб всеки педал е роден такъв и т.н.
Та няма как да си за тази идея след като първоначално държиш на твоето и не допускаш другия вариант. Според мен някои се раждат такива, но някои мноооого късно стават такива.

Твоята хипотеза е грешна, защото това не е начин на мислене, или се раждаш педал, или не. Има и асексуални, дето не искат да ги бара никой, има всякакви. Но това се оформя чрез хормоните и не е целенасочено решение, каквото например е решението да започнеш да пушиш, пиеш, и да цъкаш ефбет примерно.
Познавам няколко гея, или педала, ако щете, които са ми казвали, че от 1ви клас знаят, че не са в мачо играта. Един от тях емигрира в щатите още на 18, сега е на 40+ и съвсем скоро сподели, че е на другия бряг. Виждал съм го с момиче като малък, мъчил се е да е "нормален", но не става. Познавам и приятел на родителите ми, който е на 55+ вече. Има жена, осиновено дете (защото не прави секс с жени) и всичко пълно с неудовлетвореност и нещастие, защото го е правил само да угоди на обществото и да не го мачкат жестоко. Като цяло и аз дълго време бях на популярното мнение - педалите да си правят квото искат в тях, ма да не ми го навират в носа. Но това си е скрита хомофобия, и след като се запознах с някоя друга лична история, след като знам как се отнасяше обществото в детството ми, разбирайте брутално мачкане, и вече малко си промених отношението.
Ето и мнение, на което попаднах във ФБ, което много добре кореспондира с това на b_u_b_o и реално дава яснота, защо по дяволите са излязли тея педераси да ми веят хуйовете си в носа. И да, трябва да притежава човек поне малко емпатия, за да си представи мъчението, на което са подложени педалите, особено ако са се родили в хомофобско семейство. Малко е дълго, но все едно Маверика е написал 2 поста 1 след друг...


Galya Petkova
7 June 2022
·
ще ви отнеме 2 : 22 сек да прочетете това, което на мен ми отне половин живот да осъзная. всяка година по това време се опитвам да ви дам различна перспектива за едно и също нещо.
не го правя за да ме харесате, нямам нужда от това, една част от вас не харесват дори себе си.
правя го за да ви предпазя от шока, който би могъл да настъпи, ако се окаже, че в семейството ви има гей. или недай Боже детето ви е гей.
написах този текст за блогът на една мацка. Elena Sauvage Dimova, която много харесвам, защото назовава нещата с истинските им имена.
п.с дайте си минута-две за да почувствате, и ако все пак решите да коментирате, знайте, че нямам никаква търпимост към тъпотия и грубо отношение
приятно четене
ПАРАДЪТ НА ПРАЙДОВЕТЕ
Преди време, поиска да напиша какво мисля за Прайд. И тъй като наближава, реших да напиша два реда.
Често, за да не кажа през цялото време, хората които не подкрепят Прайда, го наричат парад. Подозирам, че не могат да си представят, че пъстри хора, излезли на улицата – усмихнати, всъщност протестират. Не разбират, че Прайд е протест. Протест срещу отхвърлянето. Протест срещу неприемането. Протест срещу отричането.
Да, мили хора, ние сме тук. Съществуваме. Съществуваме не само около Прайд. Тук сме през цялото време. Колкото и да е трудно да го приемете. Ако само за миг си дадете сметка, че ние не правим избор, може би ще ви стане по-лесно да осъзнаете наличието на гей хора на тази планета. Аз не съм избрала да бъде гей, както ти не си избрал да бъдеш хетеро. Така сме родени. С конкретни нужди и предпочитания. Ти ще започнеш ли да харесваш същия пол, защото на мен не ми харесва? Не. Защо тогава очакваш от мен да го правя?
През цялото време си задавах въпроса, кое ни прави толкова различни, след като изначално сме еднакви. И знаете ли до какъв извод стигнах?
Основната разлика е в чувството за принадлежност.
Когато в едно семейство се роди гей човек, се случва следното. Ражда се бебе. Не се ражда гей бебе. Бебето започва да расте и се превръща в дете. Не гей дете, а просто дете. В момента, в който детето осъзнае, че е различно, губи чувството си за принадлежност. Най-важното условие едно дете да расте здраво и щастливо е нуждата му да принадлежи. Защото принадлежността дава сигурност. Когато загубиш чувството си за принадлежност, губиш почва под краката си. Губиш основата. Започваш да живееш в плаващи пясъци. Лошото е, че на тази възраст не знаем какво се случва. Знаем само, че нещо не е наред, но не знаем какво. И докато се усетим, започваме да компенсираме по най-различни начини. Някои стават агресивни, други затворени, трети се самоубиват. Всеки, поединично, намира начин да се справи…или не. Усещането за несигурност е най-непосилното чувство, през което едно дете може да мине. Знаеш ли защо? Защото то не просто минава, то остава там. Заклещено между себе си. Между онова, което се иска от него и това, което всъщност е. И не разбира защо? Защо трябва да прави противоестествени за него неща? Защо трябва да се крие?
По дяволите, ние дори не осъзнаваме, че започваме да се срамуваме. Без повод. Без причина. Просто срам. Дълбок, унищожителен срам. Знаете ли, че още с раждането си един гей човек активира четири от петте травми? Четири. От раз.
Отличници! Травмите са пет, ние се раждаме с четири. Нещо като шестица от тотото, ама не точно. Не получаваш голямата награда в началото на живота си….или получаваш, зависи от гледната точка. Плащаме висока цена за всеки миг от съществуването си. Цена, която си струва, поне за мен.
А наградата, която получаваме се нарича СВОБОДА. Свободата да бъдеш себе си. Такъв, какъвто си. Без драма, без суета. В същността си сме еднакви. Ние наистина не искаме много. Искаме да принадлежим. Това, което ни дава Прайд, е усещането за принадлежност. Чувството, че и ние като вас, имаме място на този свят. Не ни го отнемайте. Ние не сме по-добри от вас. И вие не сте по-добри от нас. Просто сте повече.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Правата на детето

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Юни 2023, 21:10

Брей, ако аз излезна на парад на ебачите, държа си члена в ерекция и викам из цяла София, че съм горд с това как мога да плющя мацки, за нормално ли ще се приеме? Мили хора гейове, това, че доста от вас според вас са родени гейове съвсем не изключва възможността други хора родени хетеро да объркат нещата някъде по пътя. Едно дете ако си мисли, че нещо не му е наред и почне да го търси, то е напълно възможно да го намери. Давам един много тъп пример. Момче, което го пердаши хормона и му се чука нещо, ама е срамежливо или не чак толкова привлекателно, или някаква комбинация от тези се уморява да си гали меча само и иска да усети една свирка, ама пак се срамува да си поиска от някоя мома или момите си падат по по-големи батковци, а нашия герой е на 14 да речем. Та вижда той негов съученик или приятел, за които всички знаят, че е гей и реално е и негов приятел. Дружат заедно това онова и изведнъж гея решава да попита нашия герой дали не иска да му направи една свирка. Нашият герой понеже му се ебе две не вижда си казва какво пък, дай да усетя какво е. На 13-14 пишката ще му стане и от коза. Та налапват му онази работа и той свършва. Досега не го е правилна момиче и му харесва. И започва редовно да го прави с тоя гей. Айде сега ми кажете колко невъзможно ви се вижда това? И това не дава ли дори минимален шанс да се обърка нашия герой и каква е гаранцията, че пак ще влезе в дясната лента? Достатъчно познати имах като малък, които ходиха да плющят гейове защото няма какво да таковат в някакъв момент. Не знам те за вас гейове ли се явяват така или не. Ще ме извинявате, ама видиш ли защото не съм искал да ги гледам пред вратата ми да подскачат и да викат аз съм гей, аз съм гей, това значело, че съм хомофоб. :kuku: Абе не ме ебе с кой си го слагате, как не разбрахте вече? Приемам ви, мога да работя с вас, да говоря и всичко останало каквито се сетите без да се чукам с вас. Къде е отхвърлянето и дискриминацията? Трябва ли да ми казвате, че сте гейове въобще след като се борите за равноправие? :shock: Аз не ви деля, вие се делите и продавате някаква важност на това дали искате да се чукате с такива от вашия пол, с животни или с каквото се сетите там. Толкова е просто, но явно е трудно да се разбере.
Тая вечер Пламен пусна в стрийма как в Шотландия искали да приемат закон според който детето на 4(ЧЕТИРИ)годишна възраст, да има право в училище или детска градина или ясла каквото се води там, да се самоопредели какъв пол е и да се подложи на операция за смяна на пола БЕЗ ДА УВЕДОМЯВА РОДИТЕЛИТЕ СИ! Вие разбирате ли що за толерантност е това? Детето не знае още кога му се пикае, но видиш ли с помощта на учителя ще реши тая пишка между краката му сега пиша ли е или нещо друго. Точно като тая от статията щото да не било объркано в утробата. :kuku:
https://www.youtube.com/live/iw-E0GJCQ9w?feature=share
Започва от втория час и седемнадесетата минута 2:17:10 на който му е интересно, до 2:26:00 продължава.

От 1:42:00 до 1:52:30 пък може да се види какво правят тези със сменнения пол с Байдън пред белия дом... :ok:
In God we trust, all others we track.
https://www.facebook.com/share/v/MFFox7BBK7fXcYKu/
I feel the need, the need for speed.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 380
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Правата на детето

Мнение от pampo » 13 Юни 2023, 22:00

За глупостите със самоопределяне на пола по желание на клиента съм твърдо анти-, между другото. Само за казуса с острата хомофобия писах по-горе.
Това не знам колко е вярно за 4 годишните, но колкото и паради да има в БГ, няма как да се случи. Освен ако наистина не станем 50+% мангусти след 50г и няма някаква финансова изгода в тоя акт...

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Правата на детето

Мнение от Jordana » 14 Юни 2023, 8:04

Водете си децата на детски прайд , запознайте ги с педофили извратеняци . Иначе те ще бъдат нещастни а правата им нарушени .
https://wow-media.bg/2022/05/26/%D0%BF% ... %80%D0%B0/
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Правата на детето

Мнение от bum_bum » 14 Юни 2023, 8:49

pampo написа:Като цяло и аз дълго време бях на популярното мнение - педалите да си правят квото искат в тях, ма да не ми го навират в носа. Но това си е скрита хомофобия, и след като се запознах с някоя друга лична история, след като знам как се отнасяше обществото в детството ми, разбирайте брутално мачкане, и вече малко си промених отношението.
.


Хомофобия ли е, че не искам първото нещо, което да излезе в програмата за английски на детето е друго дете, което щяло да си прави операция за смяна на пола. Или че искам да изгледаме един нов детски филм в който няма педераси?

b_u_b_o написа:Просто си разсъждавам и разбирам всички които се дразнят на пропагандата, ама не влизайте в другата крайност, въпреки че е лесно. Ето примерно Бум бум(сори, че те ползвам за пример, ама си човек който уважавам и смятам ще се замислиш над критиката ми) казва, че децата му знаят, че ония не били гейове, а педераси и тн. Знам, че никой родител не иска да си го представя това, ама само за секунда допусни, че тва дете стане на 13 години и усети, че не го влекат момичета, а момчетата. Представяш ли си какво ще се случва в главата му, като цял живот до тука е учено, че това е "ненормално" в най-добрия случай. Не знам дали можете да си представите какво психични проблеми може докара на едно дете това. Или дори да не е той, представи си най-добрия му приятел се окаже такъв, как ще го приеме това дете, това сега "изрод" ли е както са ме учили наш'те или си е същия човек който ми е адски близък и с който съм израстнал? Нещата не са черни и бели колкото и да ни се иска да бъдат и да можем лесно да отсичаме ти добър, ти лош. :bchug:


Мислил съм го като вариант и проблем и решение не намирам. От една страна се стремя да предпазя децата си от цялата тази пропаганда и понеже нямам никакво друго оръжие в борбата го правя по най-чобанския начин. От друга ако точно моите вземат, че се окажат обратни не знам какво бих направил. Разбира се, че бих го приел. Все пак са ми деца и са такива, каквито са, но не знам как да се боря с това, което ги залива отвсякъде колко нормална е педерастията. Освен това, вие сте по-малки и малко или много сте пораснали във времена, когато тези неща са вече приети и за тях се говори. Я си престави по мое време през 90-те да говориш свободно за тези неща. Искам или не съм с малко по-закостеняло мислене по въпроса.

Иначе за протокола - бащата на най-добрата приятелка на голямата ми дъщеря живее с мъж. Травестит такъв, с цици и пишка. Иначе пича е свестен, говорим си, бъзикам го за размера на пишката на жена му. Но и никога не е дошъл да парадира с наклонностите си пред децата или да демонстрира с кого съжителства. Всички останали родители са в потрес. Аз го приемам, негова си работа. И ако не виждах как нон-стоп тия наклонности се завират показно в носовете на децата нямаше да взема никакво отношение. Предполагам, че просто на агресията отговарям с агресия.
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Правата на детето

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Юни 2023, 9:07

Jordana написа:Водете си децата на детски прайд , запознайте ги с педофили извратеняци . Иначе те ще бъдат нещастни а правата им нарушени .
https://wow-media.bg/2022/05/26/%D0%BF% ... %80%D0%B0/

После що Възраждане имали гласове. Понеже само те като гледам се противопоставят на такива тъпотии, напълно си заслужават вота. Желая на Петков на другите избори Възраждане да имат 30% и да го видя тогава след като всички сме заспали охлюви и вместо да се изсипем в София на 18-ти, ние ще бездействаме докато се чудим какво да правим. Като ми остане време за мен самия мисля да присъствам на подобни мероприятия ако има анти-протести поне що се касае за деца.
Каква им е целта на тези, да вкарат деца в своя лагер, че да има какво да плющят ли? :censored:
In God we trust, all others we track.
https://www.facebook.com/share/v/MFFox7BBK7fXcYKu/
I feel the need, the need for speed.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8339
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Правата на детето

Мнение от vicho » 14 Юни 2023, 12:10

е па явно и децата са се "осъзнали"
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Правата на детето

Мнение от немо » 14 Юни 2023, 12:10

bum_bum написа:Руснаците могат да имат много кусури, но поне в това отношение са железни.


В Русия не тероризираме гейовете, просто не им позволяваме те да ни тероризират. Политиката на Русия не е хомофобска. Ние не репресираме гейовете. Просто не ги превръщаме в норма, а съхраняваме нормалния балансиран морал. Ясно е, че винаги в историята е имало гейове. Няма защо да го отричаме. Няма и смисъл да ги преследваме, както правеха на запад само допреди половин век. Вкарваха ги в затвора. Един от най-големите умове на човечеството - Алан Тюринг (един от бащите на компютърната техника ) се е самоубил, заради терора спрямо него в Англия. Защото е бил гей. Това в Русия не го е имало и никога няма да го има. Хомосексуалните ги има, но мястото им просто не е в центъра на вниманието и не е да определят те ценностите ни. Мисля, че това е разумната политика, и е очевидно, че като я следваме, сме в много по-стабилна ситуация от Европа например. ЕС трябва да направи крачка назад от тази крайност, в която се е хвърлил. Европейците обичат крайностите - преди горяха на клади вещици и вкарваха в затвора хомосексуалните. Сега отидоха в другия край - всяка луда жена се превръща в идеолог на ново мислене, а хомосексуалните получиха повече права от нормалните. Ако ЕС не направи корекция в това отношение, той просто ще се разцепи. И то не само между Източна и Западна Европа, а и вътре в самите страни от Запада. Има милиони французи и германци, които се доста раздразнени от насилственото налагане на извратени ценности. Сега потискат всичко, но накрая то ще изригне."
Владимир Путин - Президент на Руската Федерация
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 11.04.2008
Пол: Мъж

Re: Правата на детето

Мнение от integral » 14 Юни 2023, 22:50

Няма конституция няма монституция, или се ''цивилизоваме'' или бой /еб@не/:
Санкции очакват страната ни, ако откаже да приложи Истанбулската конвенция. Това предупредиха от Европейския парламент.

https://www.vesti.bg/bulgaria/ako-ne-prieme-istanbulskata-konvenciia-bylgariia-e-zaplashena-ot-sankcii-6169677

ама само за секунда допусни, че тва дете стане на 13 години и усети, че не го влекат момичета, а момчетата. Представяш ли си какво ще се случва в главата му, като цял живот до тука е учено, че това е "ненормално" в най-добрия случай. Не знам дали можете да си представите какво психични проблеми може докара на едно дете това.


Това въпросното дете на 13 години за да ''усети'' нещо подобно това практически означава, че то вече има психични проблеми.
Може би ако лгбт и разната друга сволоч и миризливата им пропаганда се заменят с адекватни училищни психолози специализиращи именно в областта на педагогиката, то и децата ''усещащи'' подобни неща ще намалеят драстично, а заедно с това разбитите семейства и попилените мечти на родителите им..................... :dunno:
- Татко, това е новият ми приятел. Той е влогър, трейдър, маркетинг гуру и инфлуенсър...
- Абе дъще, абе дали няма как да се съберете пак с онзи циганин? :mhihi:

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 653
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Правата на детето

Мнение от ivanski_2 » 14 Юни 2023, 22:58

bum_bum написа:
Иначе за протокола - бащата на най-добрата приятелка на голямата ми дъщеря живее с мъж. Травестит такъв, с цици и пишка. Иначе пича е свестен, говорим си, бъзикам го за размера на пишката на жена му. Но и никога не е дошъл да парадира с наклонностите си пред децата или да демонстрира с кого съжителства. Всички останали родители са в потрес. Аз го приемам, негова си работа. И ако не виждах как нон-стоп тия наклонности се завират показно в носовете на децата нямаше да взема никакво отношение. Предполагам, че просто на агресията отговарям с агресия.

:mhihi:

Прекалено широкоскроен си според мен.
Toва е въпрос на избор от негова страна, и много се радвам че другите са в потрес и се надявам да го потискат кой както може.
Съжалявам но това е позицията ми, която заемам след доста проучване четене и лични познанства.
Както казваше един приятел, всички проблеми започнаха от как затвориха завода за керамиди или тухли беше в Кремиковци, тогава тагива ги пращаха там и нямаше такива неща.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: Правата на детето

Мнение от STEVAL » 15 Юни 2023, 0:22

Син да имаш, зет да ти доведе.

Не знам тук няколко човека, които са толкова толерантни, дали изобщо имат деца. И как ще обясните на децата си, че това едва ли не е нещо нормално.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook