Айде на ски-зима е....!?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Какво караме?

Ски
214
62%
Борд
132
38%
 
Общо гласове : 346
Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 28 Окт 2008, 19:56

Наистина доста добре си изкарахме тогава , тази даже по-голяма група трябва да се съберем ,така ще е по-весело и готино :D

Аз така съм се наострил за ски ,че първото спускане за сезона ще натоваря колената и прасците така както брат ми товари бутало-мотовилковия си механизъм + главата на мотора си със зверщините си :mhihi:


Георги Пенчев
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 29 Окт 2008, 7:50

ти,вальо мое и на скачачески ски да се качваш...!! :mhihi: мани тая работа-тука говориме за се пак нещо да става за доста варианти! и аз си пазя един максел 2,05 и мога да го сурна,ма ше помета сичко живо по пистата-къде ти спускане ,бате на тия писти! аз вече реших за ската и си зимам един радикал-мутекс и ше видим. за съжаление не може човек да си качи колата до самата писта ,иначе бих си взел два чифта-едни лопати за пудра и едни слаломни за писта и ше си ги менкам ,квот ми се кара в момента ,ма тая магия явно нема да стане скоро....!!
нощното лале е много приятно-требва задължително да се съберем.
жорката у другата тема скача мноо високо ,ма на ските има шанс кат се засила да го надскоча.... :lol:
и в тая тема може да си правиме съботна или неделна сбирка по пистите като предлагаме и който няма превоз да се кооперира с други....!
имам едни спомени от време оно ,когато от киселия и вече немане какво да правим и пренасищане от каране си забивахме левата ска долу на влека и цел следобед карахме само с една....!!и са бих го направил ,ма ако има кой да ми пази левата..... :P

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 29 Окт 2008, 8:47

^ Иво , незабравяй ,че с моите 65 кг необорудван съм абсолютен аналог на това сивото :mhihi: :arrow:

Изображение

Мощност нямам кой знае колко но работя на високи обороти :twisted:
Теб те виждам като ето това :mhihi: :mhihi: :mhihi: :arrow:

Изображение


Георги Пенчев
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 29 Окт 2008, 9:14

с тоя ЦЛ как ме виждаш да праим три завоя на 5м разстояние не нам! как можа да си такъв да ме туриш у мерцовете-ебати приятеля :mhihi: !!
мое ако намериме некъде врати да пробаме и некое състезание!! пеев ,настоящите състезатели им се отнема 0,4 сек от времето ,щото иначе не е честно!!!
аз с мойто каране съм си баш ,бате едно М5-комби!голема маса и мноо тяга...!!! и като потренирам още малко с колилото и гирите мое да се ъпгрейднем и на едно Хърикейнче 5чка да видим младежта през ауспуховите тръби назад...!!! :twisted:
жорка,особено на гигантски и на спускане ти треа маса,щото иначе не вървиш...!! въпреки ,че бате томба беше 90кила и ги праеше на слалома смешни! просто гази вратите и минава на преко надоле...!!
тебе ,жорка съм те видел как караш и ти предлагам задължително тоя сезон да се оборудваш с каска и нещо на гърба,щото караш с акъла на брат ти на шосе!! малко по-бързо даже! земи нещо тури на тиквата ,че с твойте възможности за скокове треа те сваляме от върха на некой бор ако не ти тежи поне каската да те сваля на снега....ако искаш мое да ти услужим с абрихта у тая тема,не у другата да си го туриш у джоба за баласт! ;)

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 29 Окт 2008, 10:35

Не ,аз се пошегувах съвсем добронамерено :D
Нямам претенции за възможности , вие с Пеев карате от два пъти повече години ,та просто съм след вас - имате и състезания ,предполагам и някакви призове говорещи за висока класа :D
Колегата alx знам от писано по тази тема ,че е терминатор на Щатските писти :twisted:

Тази зима с нов екип ще си купя и каска ,защото като се сетя как ми е дрънчала на моменти главата ,просто се чудя как мога да смятам на ум - ти си много прав :roll:


Георги Пенчев
Последна промяна Penchev на 29 Окт 2008, 10:39, променена общо 1 път
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 29 Окт 2008, 10:36

ясно де -ти па са....
и ние сме чували за чуство за хумор! ;)


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 29 Окт 2008, 19:43

ясно де-ти па са !!
и ние сме чували за чуство за хумор!!

а за феновете ,които редко влизат у страхотни-нещо .... скиорско!!!
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=115113


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 02 Ное 2008, 14:17

днес само фанфари ми звучат в главата.....:
не стига ,че бях на мини-събор на витоша с колегите от групата на е46,е90,е60 ми си взех прекрасни ски и патъци!!
вече подпрени на стената светят радикал11-мутикс,радикал-сензор110 и едни инсулейтки ръкавички.
освен прекрасните ски цената също е прекрасна/без кавички/ и са почвам да точа зъби за сняг...! пътъците са ми на краката и ше ги понося поне три вечери да видя дали нещо няма да са ми кофти,но вече след 2ч седене нямам никакви неудобства,а очаквах много да ми убиват заради твърдостта и теснотата на основата....!
просто прелест.... :lol:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 04 Ное 2008, 11:33

поддържам огъня в темата с едни.......оранжеви пламъчета!!
Изображение
за пръв път такъв тесен патък да ми пасне като....свиня у гьол!! :mhihi: са си ги носа като пантофки дома ,за да видя дали нема да са ми нещо неудобни...! засега не са....
отново предлагам на мераклии-колеги от софия ако искат да ползват моята отстъпка да пишат и ше отидем заедно в роси и ще спестят много пари....!в замяна ше искам половин чай като се видим горе... :lol:

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1800
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M3 E46
Мечтае да кара: M3 E46
Детайли за колата: BMW E46 M3 '03 - Carbon Black & Manual Gearbox

Мнение от Runnaway » 04 Ное 2008, 11:46

SKISA написа:поддържам огъня в темата с едни.......оранжеви пламъчета!!
Изображение
за пръв път такъв тесен патък да ми пасне като....свиня у гьол!! :mhihi: са си ги носа като пантофки дома ,за да видя дали нема да са ми нещо неудобни...! засега не са....
отново предлагам на мераклии-колеги от софия ако искат да ползват моята отстъпка да пишат и ше отидем заедно в роси и ще спестят много пари....!в замяна ше искам половин чай като се видим горе... :lol:


Много добре изглеждат :) 8)

Като каза за половината чай - рома от теб ли е ? :twisted:

Аз карам с ей тия .. ама нещо ми държат краката в напрежение и това не ми харесва ..

Изображение
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 7 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 04 Ное 2008, 11:51

Runnaway написа:
SKISA написа:поддържам огъня в темата с едни.......оранжеви пламъчета!!


Много добре изглеждат :) 8)

Като каза за половината чай - рома от теб ли е ? :twisted:

на ски и с кола - не пием, с печки и п.чки не се занимавам!принцип! ;)

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1800
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M3 E46
Мечтае да кара: M3 E46
Детайли за колата: BMW E46 M3 '03 - Carbon Black & Manual Gearbox

Мнение от Runnaway » 04 Ное 2008, 11:56

SKISA написа:
Runnaway написа:
SKISA написа:поддържам огъня в темата с едни.......оранжеви пламъчета!!


Много добре изглеждат :) 8)

Като каза за половината чай - рома от теб ли е ? :twisted:

на ски и с кола - не пием, с печки и п.чки не се занимавам!принцип! ;)


Ти като се качиш в 8:00 на Ястребец и докато се пуснеш до долу рома го няма :) И той не е за напиване, а за сгряване :)

Аз също мога и без ром, но ти каза 1/2 чай и си викам на акъла "Чакай да го видиме Скиса с какво пълни другата половина" 8)
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 7 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 3.04.2007
Пол: Мъж

Мнение от Valentin_Peev » 04 Ное 2008, 16:21

Аааа, на обед без чай с ром или топъл шоколад с бейлиз, не може :mhihi:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 04 Ное 2008, 16:30

вие сте алкохолици бе! аз и чай пием само накрая! вие докато поркате аз ше напраим 5 спускания през тва време...!!не сте фенове вие-не сте!!

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1800
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M3 E46
Мечтае да кара: M3 E46
Детайли за колата: BMW E46 M3 '03 - Carbon Black & Manual Gearbox

Мнение от Runnaway » 04 Ное 2008, 16:34

SKISA написа:вие сте алкохолици бе! аз и чай пием само накрая! вие докато поркате аз ше напраим 5 спускания през тва време...!!не сте фенове вие-не сте!!


Качваме се и се пускаме до долу .. с нормално каране .. да видиш на младите темпото :twisted:
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 7 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook