Икономическа тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от zAcK » 24 Ное 2022, 20:40

Не знах, че и молдовците се кефят на Пудинг и искат да ги анексира :shock: :shock: :shock:

Пауър, кой ти я спуска тая информация? :dunno: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от Моджо » 24 Ное 2022, 20:45

За мен нищо не можеш да направиш, за щастие, г-н Канада. То и не можеш даже да искаш.
Виж, за себе си, можеш да направиш много неща. За някои е много късно, но все пак има.
Хм,хм...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от BMW_POWER » 24 Ное 2022, 20:50

Ще си ядат яко задниците някои. Търговски връзки се създават трудно и отнема години. Сега малоумниците закопаха Европа за пореден път. Един път Меркел с мигрантите (аз не съм чувал за по-работни хора от арабите, дето напълниха континента), втори път с прекъсване на всякакви икономически връзки с Русия. До вчера водата ти течеше от чешмата, от днес ще ходиш да я караш от 5-8-10 000км и това било "освобождение"?

Китайците отиват на мястото на избягалите. Заводите си работят, кой губи в случая? Ма било Москвич, ма не знам си какво. Пазар от над 3 милиарда човека. Кой го напуска?

zAcK написа:Не знах, че и молдовците се кефят на Пудинг и искат да ги анексира :shock: :shock: :shock:

Пауър, кой ти я спуска тая информация? :dunno: :mhihi:


Заки, просто давам на Моджо това, които иска да види. Вместо да влизам в безмислени спорове, ето ти го.


Молдова са много зле. Не знам, дали им се размина и режима на тока. Едно приятелче тук е женен за молдовка (тя е изкарала дълго време в бг-то) и понякога казват разни работи. Вчера четох за точните количества газ, които украинците са откраднали. Но си пускам цифрите покрай ушите. Руснаците само пишеха, че заради това ще намалят доставките.

Довечера ще го потърся и ако излезе, ще ти го изпратя.

Това последното не е за Моджо :OT:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1535
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от ildivvy » 24 Ное 2022, 21:06

Jordana написа:
ildivvy написа:Пиша тук, макар, че не съм сигурен за къде е 'новината'... Преотсъпения завод на 'Рено' в Русия започва да произвежда 'Москвич'-и : https://www.dnes.bg/rusia/2022/11/24/ed ... h-3.551642 .

Това са китайски москвичи , не рено . Нищо общо с москвич или рено :dunno:


Идеята ми беше, че заводите ще подновят работа! Защо просто не ги разпродадат за без пари или да ги нарежат :dunno: ?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от Jordana » 24 Ное 2022, 21:14

Щото това е ембарго , не са спрели работа заради свиване на пазара а заради не икономически причини . Този който го боли чепа за европейското ембарго сега ще реализира печалби . Сърдитко Петко празна му торбичката - основен принцип на капитализма :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от Моджо » 24 Ное 2022, 21:20

Първо да почнат да ги правят, после да ги продават ку има купувачи и пак ще говорим. И пак нищо не можаха да измислят свое ми пак наготово. Мога да се обзаложа че нещото ще се одриска в рамките на 2 години. А електрическо изобщо нема да има освен 1-2 за показване.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от Jordana » 24 Ное 2022, 21:27

Сърдитко Петко празна му торбичката , казах го вече и народа го е казал :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от ///M Power » 24 Ное 2022, 22:33

BMW_POWER написа:Китайците отиват на мястото на избягалите. Заводите си работят, кой губи в случая? Ма било Москвич, ма не знам си какво. Пазар от над 3 милиарда човека. Кой го напуска?

Не разбрах кой е напуснал пазар за 3 милиарда човека? Щото Русия е далече от тази цифра. А за Китай го казах, скоро ще водят сериозно на братушките, и вторите ще трябва да почнат да им дават дупе.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от Petrolhead » 24 Ное 2022, 22:39

Редовия руснак все така няма да може да си позволи собствен автомобил.
Московския руснак, ще слезе от новото си БМВ/Мерцедес/Порше и ще се качи на китайски Москвич, сглобяван от немобилизирани мужици, разбирай пенсионери, слепи с едното око, слепи с двете очи или с психически отклонения. Такава утопия може само бате ви Данчо да я измисли


Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: Созопол

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от arnold » 24 Ное 2022, 23:36

Petrolhead написа:Редовия руснак все така няма да може да си позволи собствен автомобил.

Ма то щото като гледам редовите българи сме все с нови коли. Тук там някоя 15,20 годишна :mhihi:
Чудя се хора които живеят в държава която не може да произведе дори една прахосмукачка,как се присмиват на други такива,които произвеждат стоки от световно значение. :banghead:
Русия произвежда автомобили,на които не можем да произведем дори емблемите им без чужда помощ,обаче какви диванни експерти смеее. :dummy:

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от Petrolhead » 24 Ное 2022, 23:52

Защо сравняваш българите с руснаците?
Не забравяй, че огромна част от тяхното население не е виждало водопровод и тоалетна, която не е е дупка на двора.


Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: Созопол

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от arnold » 24 Ное 2022, 23:58

Petrolhead написа:Не забравяй, че огромна част от тяхното население не е виждало водопровод и тоалетна, която не е е дупка на двора.

Въх не думай,верно ли? Излизал ли си от София или по големите градове? Ела да те закарам на 30км от Созопол в едни села да видиш какво е мизерия и тогава ми говори.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от BMW_POWER » 25 Ное 2022, 0:13

///M Power написа:
BMW_POWER написа:Китайците отиват на мястото на избягалите. Заводите си работят, кой губи в случая? Ма било Москвич, ма не знам си какво. Пазар от над 3 милиарда човека. Кой го напуска?

Не разбрах кой е напуснал пазар за 3 милиарда човека? Щото Русия е далече от тази цифра. А за Китай го казах, скоро ще водят сериозно на братушките, и вторите ще трябва да почнат да им дават дупе.


Какво е населението на Азия само? Видя ли как Другарят Си унизи Шульц? Англия дефакто вече в колония на Индия. Събери всички парчета на пъзела.

Моджо написа:Първо да почнат да ги правят, после да ги продават ку има купувачи и пак ще говорим. И пак нищо не можаха да измислят свое ми пак наготово. Мога да се обзаложа че нещото ще се одриска в рамките на 2 години. А електрическо изобщо нема да има освен 1-2 за показване.


Сред населението на Чукотка електромобилите са най-популярният вид транспорт. Евенки, ескимоси, те не слизат от тия Тесли :ok: На изток от Урал до всяка къща има зарядни станции и оторизирани сервизи на всеки 4-500 километра :ok:

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от Petrolhead » 25 Ное 2022, 0:13

arnold написа:
Petrolhead написа:Не забравяй, че огромна част от тяхното население не е виждало водопровод и тоалетна, която не е е дупка на двора.

Въх не думай,верно ли? Излизал ли си от София или по големите градове? Ела да те закарам на 30км от Созопол в едни села да видиш какво е мизерия и тогава ми говори.

Странна причина за гордост, но пак си далеч от реалността.
Представи си още по-голяма мизерия, но на 340 километра от твоята мизерия. Това е 95% от територията на раша. И да уточним тези 340 километра са черен път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Икономическата криза 2020-2023

Мнение от ///M Power » 25 Ное 2022, 11:42

BMW_POWER написа:
///M Power написа:
BMW_POWER написа:Китайците отиват на мястото на избягалите. Заводите си работят, кой губи в случая? Ма било Москвич, ма не знам си какво. Пазар от над 3 милиарда човека. Кой го напуска?

Не разбрах кой е напуснал пазар за 3 милиарда човека? Щото Русия е далече от тази цифра. А за Китай го казах, скоро ще водят сериозно на братушките, и вторите ще трябва да почнат да им дават дупе.


Какво е населението на Азия само? Видя ли как Другарят Си унизи Шульц? Англия дефакто вече в колония на Индия. Събери всички парчета на пъзела.



Събирам и гледам, че ако го няма запада, Китай няма къде да си продаде нещата.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook