Мъжете - застрашен вид

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от alx » 10 Яну 2024, 15:10

kiko написа:
bum_bum написа:Къде ако не тук ще намерим кусури и на стилистите на хуго бос и начина по който се облича един мултимилионер и шампион във Ф1? :mhihi:

Да не се обиди някой. Естествено, че личния вкус и предпочитания не могат да бъдат универсални.

:mhihi: :mhihi: Очаквам някой да се произнесе и за часовника дали е ок..


часовника- да. каишката не се връзва с нищо обаче ако трябва да придирям :angel:

кожената каишка е много задължаваща защото трябва да я вържеш с нещо по облеклото си. металната върви на всичко.
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Е.Димитров » 10 Яну 2024, 15:12

bum_bum написа:Къде ако не тук ще намерим кусури и на стилистите на хуго бос и начина по който се облича един мултимилионер и шампион във Ф1? :mhihi:

Да не се обиди някой. Естествено, че личния вкус и предпочитания не могат да бъдат универсални.

Този не шиеше ли дрехите на немските СС?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от kiko » 10 Яну 2024, 16:57

А едно време каква мода имаше..
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от steeN » 10 Яну 2024, 17:23

Хюго Бос ви е проблема при условие, че сме членове на форум за марка, която е правила двигатели за Луфтвафе :)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 18.11.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW Compact M43B16
Детайли за колата: BMW Compact, 1994/10, автоматик, М43B16

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Vasko_G » 10 Яну 2024, 19:06

Че младежът е с Хуго Бос нищо не значи. То и Филип Киекоров се облича само при дизайнери от сой, ама едва ли някой от форума ще реши да се барне като него.

Изпратено от моят moto g(60) с помощта на Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Моджо » 10 Яну 2024, 19:49

И правете разлика между конфекцията на дизайнерите и нещо правено индивидуално за някой. Щото което си е конфекция си е конфекция..нищо че се казва Армани, Гучи или там някак си. Един по качествен плат на поръчков костюм прехвърля 1-2 бона само плата. Конфекцията не се прави от такива платове. Да, хубави са, но не са и топ-а. Ку зема ви напиша няколко марки ще се наложи да ги търсите в гугъл щото 100% не сте ги и чували. То и аз не ги бях, ама цени от 200-300 лв метъра и нагоре са нещо съвсем нормално.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от bum_bum » 10 Яну 2024, 20:04

Едва ли някой тук очаква панталон за 2-300лв и риза за толкова да са ултра топ гъзария с която ходят милиардерите по приеми. Те и на това разчитат марките, че всеки с по-скромни възможности също иска да се отърка и той в материала на богатите.

Разбира се, че е конфекция. Платовете не са лоши, но разбира се не са и нещо изключително. Плащаш за субав шев, добра кройка и логото на марката.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Моджо » 10 Яну 2024, 20:13

Чак па милиардери. Бая милиардери ще има в бг значи хаха. То и аз съм милиардер по тая логика)))
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от bum_bum » 10 Яну 2024, 20:41

Не се разбрахме нещо явно.

Говоря за наистина скъпите костюми- Бриони, Зеня и т.н., които могат да струват колкото доста прилична нова кола. Предполагам нямаш костюм за 30-40к евра. А има и такива а по 7-800k евро.(Най-скъпия костюм в света е с дизайн като за участник в чалга концерт :mhihi:)

А тук дискутираме конфекция с цена до 2к лева например, което за нас естествено е невероятен лукс, но за тия с повечко късмет къде са се родили е просто обикновена ежедневна дреха.

Шит костюм съм си правил веднъж и никога не бих повторил. Уж беше много намазана известна шивачка ама шева на машината за 2-300к евра няма нищо общо с машините и оборудването на шивачите тук. Може вече да има и читави, защото предполагам, че има и машини предназначени за скъпо бутиково производство ама едва ли тук може някой да си ги позволи, пък и да го направи то не е само да я купиш, а и да можеш.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 874
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Anthony_J » 10 Яну 2024, 21:03

Абе гледам няколко души пишат, че си носят шофьорската книжка и синия талон. Това не е ли срамно в автомобилен форум, след като синият талон отдавна замина в небитието, където му е и мястото? :)
Иначе аз от април до ноември съм обут с това долу на снимката. Идеално за hiking, колело, спорт:
Изображение

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 10 Яну 2024, 22:02

bum_bum написа:Къде ако не тук ще намерим кусури и на стилистите на хуго бос и начина по който се облича един мултимилионер и шампион във Ф1? :mhihi:

Да не се обиди някой. Естествено, че личния вкус и предпочитания не могат да бъдат универсални.

Тъкмо щях да питам това Нико Розберг ли е, ама ти си го разобличил. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 29.05.2011
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: 412 Turbo/323ti
Мечтае да кара: Mig-29
Детайли за колата: Old school!

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от r19 » 11 Яну 2024, 0:08

Аз пък си обожавам анцунга или поне долнището от него. Буквално насила нося дънки всеки ден на работа защото не върви и там да се изтипосам с анцунг. Иначе определено анцунга е най-удобното облекло за мен и си подхожда със спортния ми начин на обличане.

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 135
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от dhtj » 11 Яну 2024, 1:05

Всъщност като слезеш от компакт вече няма никакво значение с какви дрехи си облечен, щото срама е почнал още с пристигането. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от bum_bum » 11 Яну 2024, 9:01

Ами зависи от гледната точка. Не ми е особено приятно да карам подобна кола, но няма и причина поради която да се срамувам.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 650
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от ivanski_2 » 11 Яну 2024, 9:10

bum_bum написа:Ами зависи от гледната точка. Не ми е особено приятно да карам подобна кола, но няма и причина поради която да се срамувам.


Просто го казва понеже нали все пак сме бмв секта и за всеки заклет бмв-ист това е най-грозното създавано някога бмв :mhihi:
Мен ако ми се налага да карам компакт ... ще го продам и ще си купя опел корса :mhihi:
А ако съм на твое място просто няма да слизам от Х-а
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana, Maverick_VS

Последни теми
Facebook