Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от c04 » 19 Яну 2018, 12:00

K_Ilkov написа:Тая версия обсъди ли се в оная тема, да са му одраскали колата на Росен ...

:OT: Или той да е одраскал Х5-таку, и станала тя :mhihi:

В случая на Декстъра, просто е трябвало да му кажеш 2 приказки, а ако се случи някой дебил тогава изкарвай палки :mhihi:


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 19 Яну 2018, 12:36

Баси, не си представяйте сцена от Джон Уик, имам една телескопична, която дори не нося в колата, но вчера случайно беше. Не съм в разпънал и да ходя наперено с нея, просто си я носех в ръка, в случай, че потрябва, не съм имал ясното намерение да я ползвам, както казах, не съм нЕква нинджо-батка, ама си бях афектиран. Баси и безочието имат някои хора и ако не ги стреснеш по някакъв начин, от дума не разбират.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 300
Регистриран на: 20.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от koziak » 19 Яну 2018, 13:13

Затова най-добре с пистолет или друго огнестрелно оръжие и така нямаше да се налага да го гониш и да ти избяга


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от 520i » 19 Яну 2018, 13:30

:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ох, умирам си от смях от тея нинджи. Преди седмица-две, един от такъв мики маус като Декстъра, засича и излиза с една палка да бие шофьора на колата, в която се возех. А да де, ама шофьора е един от най-известни ни бойци (да не споменавам имена) прибиращ се от тренировка. Та тоя Декстър 2, като изяде един шамар, не мое го догониш му се извиниш :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от madafaka_donkele » 19 Яну 2018, 13:33

koziak написа:Затова най-добре с пистолет или друго огнестрелно оръжие и така нямаше да се налага да го гониш и да ти избяга


Sent from my iPhone using Tapatalk


Най-добре драгунов или от онези пуцалки в Wanted и си ги стрелкаш отвкъщи :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 19 Яну 2018, 13:43

520i написа::mhihi: :mhihi: :mhihi:

Ох, умирам си от смях от тея нинджи. Преди седмица-две, един от такъв мики маус като Декстъра, засича и излиза с една палка да бие шофьора на колата, в която се возех. А да де, ама шофьора е един от най-известни ни бойци (да не споменавам имена) прибиращ се от тренировка. Та тоя Декстър 2, като изяде един шамар, не мое го догониш му се извиниш :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Трябва да си доста про.. ограничен, за да правиш подобни паралели. Най-вероятно вие сте го засекли или нещо подобно, едва ли е слязал да се бие, щото няма кво да прави :kuku: Ма викаш, кат е некъв тренираш твой френд, нЕма проблем да слезе и да го бие, ама е голям проблем, че аз съм носел нещо, което дори не е пуснато в употреба. Дееба тоя двоен форумен аршин, дееба тия гръмки слова от мишок зад клавиатура, раздаващ оценка и хвалещ се с батки приятели :mhihi:
П.с: За случая с Багата да ти го припомням ли или нЕма нужда?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Последна промяна Dextuar на 19 Яну 2018, 13:47, променена общо 2 пъти

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 19 Яну 2018, 13:46

Факт е, че тия които се правят на големи мъже и слизат, доста често се оплакват, че и на тях са им слизали :lol:

На мен така един ми се прави на интересен по светофарите, докато се возех с бившата. Тъкмо бях затъмнил задните прозорци, та се наложи да ги свалям, за да види, че си имам компания доста грозни и неприятни хора. Изпълзя на червено и не го видяхме накъде избяга :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 19 Яну 2018, 13:51

Я с всички моралисти да се съберем някъде на паркинг, аз ще си изкарам яда от вчерашната случка на ваште коли, вие няма да направите нищо, щото е селяндурско, само 520i да не вика неговия батка приятел, че нали той не пускал фъндък като вас.


Sent from my iPhone using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 609
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от don_gori » 19 Яну 2018, 13:53

Нагазихме яко с двата карака в селото пълно с терорЯги :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 457
Регистриран на: 26.07.2003
Местоположение: София
Кара: ...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от 520i » 19 Яну 2018, 13:56

dextuar написа:.....


Мики Маус, няма нужда да ми филосфваш и и мен да ме нападаш.

Категорично и по никакъв начин, не одобрявам 20 годишен мишок да слиза да бие възрастни хора с бухалка, защото са го били чукнали с вратата. Няма значение бил ли си го, не си ли, самият факт, че си слязал от колата с бухалка в ръка с идеята да биеш възрастен (а и какъвто друг да е) човек, говори достатъчно.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 19 Яну 2018, 13:59

520i написа:
dextuar написа:.....


Мики Маус, няма нужда да ми филосфваш и и мен да ме нападаш.

Категорично и по никакъв начин, не одобрявам 20 годишен мишок да слиза да бие възрастни хора с бухалка, защото са го били чукнали с вратата. Няма значение бил ли си го, не си ли, самият факт, че си слязал от колата с бухалка в ръка с идеята да биеш възрастен (а и какъвто друг да е) човек, говори достатъчно.

Прочети хубаво какво съм ти написал, може и да го схванеш И по-леко с епитети, не помня да сме запознавали, много ми приличаш в момента на тоя дето ви р засичал :winky: И от кога мъж на 40г се води възрастен човек? :kuku:


Sent from my iPhone using Tapatalk

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 19 Яну 2018, 14:07

А тая велика палка, НЕ БУХАЛКА, се събира в дланта на ръката ми, така че стига с тоя форумен псевдо морал. 5 пъти написах, че идеята ми е била да го стрестна, в случай че търси няква саморазправа, щото има всякакви хора, а не да го пребивам. А Мики Маус щеше да му счупи нещо по колата и като мишка да се изниже, прави я тази не малка разлика.


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 19 Яну 2018, 14:10

Стряскаш го. И ако го извади по-голям, кво правиш?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от (bubsa) » 19 Яну 2018, 14:12

Абе какво се надъхахте от поредната идиотщина толкова?
Тоя форум си потъва и това е...

Изпратено от моят SM-G920F с помощта на Tapatalk
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook