шистов газ (анкета)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

шистов газ

да
24
15%
не
139
85%
 
Общо гласове : 163
ентусиаст
Аватар
Мнения: 1438
Регистриран на: 18.01.2007
Пол: Мъж
Кара: E39 535i '01
Мечтае да кара: Mки, Ферарита и други глупости :)

Re: шистов газ (анкета)

Мнение от Feanor » 19 Яну 2012, 13:59

P1tbuL написа:Всеки нормален би бил против. И не няма да ми е забавно водата от чешмата ми да е запалима... никак даже!

Ще разрешиш да те коригирам - всеки нормален би се поинтересувал каква е технологията, как се правят проучванията и какви реални опасности има при проучването/добива. Твърде много истерия и фанатизъм има в аргументите на противниците на проучванията, че да ги приема на доверие.
"Nothing gives one person so much advantage over another as to remain always cool and unruffled under all circumstances"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 11.04.2008
Пол: Мъж

Re: шистов газ (анкета)

Мнение от integral » 19 Яну 2012, 17:14

Не.
- Татко, това е новият ми приятел. Той е влогър, трейдър, маркетинг гуру и инфлуенсър...
- Абе дъще, абе дали няма как да се съберете пак с онзи циганин? :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 801
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2006 Е91 330xi
Мечтае да кара: E34 520i M50 non vanos

Re: шистов газ (анкета)

Мнение от P1tbuL » 19 Яну 2012, 22:18

Feanor написа:
P1tbuL написа:Всеки нормален би бил против. И не няма да ми е забавно водата от чешмата ми да е запалима... никак даже!

Ще разрешиш да те коригирам - всеки нормален би се поинтересувал каква е технологията, как се правят проучванията и какви реални опасности има при проучването/добива. Твърде много истерия и фанатизъм има в аргументите на противниците на проучванията, че да ги приема на доверие.


Съгласен! Но защо мислиш, ч след като казвам НЕ, не съм разучил за какво става на въпрос? :bchug:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: andy

Последни теми
Facebook