BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от BMW_POWER » 20 Ное 2012, 3:24

Намерих отговор на въпроса, дали има по-грозен модел на БМВ. Това е просто следващият модел. Тази грозотия е по-голяма по размер от Е12 и Е28. Ако се вгледате в цифрите, следващият модел ще е по-голям и от Е34. То вече 3-ка, 5-ца и 7-ца почти ще спрат да се различават. Отврат :ranting:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Самоков/Боровец
Пол: Мъж
Кара: ше E30 сега:E90 N52B25

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от raddy » 20 Ное 2012, 3:33

BMW_POWER написа:То вече 3-ка, 5-ца и 7-ца почти ще спрат да се различават. Отврат :ranting:


:OT:
Еми да, то като гледаш колко е голяма разликата между е28-е30-е32-е34 :winky: :yes:
Направо разделени светлинни години в дизайна :mhihi:

А пък като изкарат коренно ново купе и всички ревнат срещу него :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от steeN » 20 Ное 2012, 9:23

мда, който разправя колко са еднакви новите бмв-та изобщо виждал ли е старите :)

днес случайно видях паркирани е34 и ф30 едно до друго. размерите са идентични.
направо е невероятно колко порастнаха тия коли за 15на години.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 701
Регистриран на: 21.11.2008

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от dimodi » 20 Ное 2012, 9:52

Много грозно. С някакви доработки по външния вид позаприличва на нещо, но пак е грозновато с тоя преден капак. Дори Е90 беше по-красиво, а да не говорим за Е46 фейслифт. Специално при трета серия всеки следващ модел е все по-зле. Става дума за седана. При купетата Е92 засега е с ненадминат дизайн според мен.

ботокс ефект 
Аватар
Мнения: 882
Регистриран на: 5.12.2006
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: черна сянка
Мечтае да кара: още по-черна сянка

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от Dido_stz » 20 Ное 2012, 14:29

Vra4anin написа:Не е лоша на вид, по-красива е от Е90, почти всеки ден виждам една F30 във Враца (в модерния на последък кафяв цвят тип... да не казвам какво :mhihi: , дето го слагат и на изчадието адово daciа duster) , но откровено казано, ако видя седан Е36 с М пакет, с хубави големи джанти с борд и ниско окачване, повече би ми привлякло погледа. За мен лично от тройките седан, Е36 има най-визия. Не че имам Е36 или ми е мечта да имам Е36, че да го хваля, просто така го чувствам че тази кола (специално 4 вратата версия) имаше излъчване което нито Е46, нито Е90, нито сега F30 имат. Е36 притежава една изчистена линия, една спретната и стегната стойка, особено завършека на праговете при Е36... не мога да го обясня, красив и същевременно не лигав на вид седан.
Купетата са друга работа, там Е92 наистина е уникално красива.


ето за това Е36 седан е моята кола, много точно го описа вместо мен... Иначе следващата може и да е такава , мен ме зарибява предницата каква е навъсена
the project is ready....
ИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от Е.Димитров » 20 Ное 2012, 15:30

Малко на мицубиши прилича от пред и по скоро съчетание фарове-решетка

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от BMW_POWER » 21 Ное 2012, 5:23

Е.Димитров написа:Малко на мицубиши прилича от пред и по скоро съчетание фарове-решетка


Станахме двама.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от akula » 21 Ное 2012, 12:56

BMW_POWER написа:
Е.Димитров написа:Малко на мицубиши прилича от пред и по скоро съчетание фарове-решетка


Станахме двама.

мда, и на мен ми е правила впечатление приликата м-ду мицубиши и бмв, ама винаги съм смятал, че те копират от бмв, съзнателно или не
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 1.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2 - BMW E30 touring
Мечтае да кара: BMW E30 катафалка
Детайли за колата: Детайлите са перфектни.

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от kokala » 22 Ное 2012, 3:22

Все още не съм го виждал на живо, дано да се е получила добре.
Изображение Изображение Изображение

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от b00st » 22 Ное 2012, 3:52

крис бенгъл спаси ни :help:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2040
Регистриран на: 5.06.2003
Местоположение: Targovishte
Пол: Мъж
Кара: 1996 318i, 1987 318i M10B18
Мечтае да кара: E30 M3
Детайли за колата: 1996-та е36 318 М43В18, 2000-а Е36 компакт М43В19, 1987-ма Е30 М10В18 Л-джет

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от michev » 22 Ное 2012, 16:29

Така, както е тръгнало може и да се наложи да го търсим...........
only rear wheel drive

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от DanielzZz » 22 Ное 2012, 17:00

Явно аз съм изкривен,защото смятам,че е доста добър дизайна.Дори без м-паркет(за разлика от по-старите модели).

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 27.05.2008
Местоположение: Пазарджик/Пловдив
Кара: E36 Coupe & E46 Coupe

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от djkita » 22 Ное 2012, 17:32

Недейте сравнявайте дизайна на БМВ с М-пакет и такова без М-пакет защото разлика е огромна. F30 е може би първата тройка, която има злобно излъчване дори и в стоковият си вариант. Кусури има, но предишните имат три пъти повече !
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от ineedmoney » 22 Ное 2012, 17:47

при трета серия общо взето ситуацията е такава, че дизайна им се получава добре през поколение
Е21 не е особено красив автомобил като изключим може би само двуфаровите 320-ки. Бъбреците са невзрачно малки, а стоповете са все едно взети от москвич.
Със следващото поколение нещата са коренно различни. Е30 e стегнат и мускулест автомобил с перфектна задница, а тези с тройния стоп са просто съвършени. Бъбреците са точно толкова големи колкото е необходимо за предницата на колата. Двойния фар е убийствен.
Е36 следвайки логиката на "през 1 поколение" е най-грозната 3-ка правена някога. Прекрасния 2-ен фар от е30 е обвит в отвратителна пластмаса, по която постоянно кондензира нещо, а бъбреците са изведени напред от основната равнина на предницата и изглеждат като свинска зурла. Стоповете са във форма трапец чертан от пиян тракторист, които освен това са и малки за тази задница.
Е46 оправя вида на серията. Фарът вече е едно цяло с прилична заоблена форма, бъбреците са по-прибрани и не седят като залепени с лепило Рила, но най-хубавата на интериора са стоповете и задницата като цяло.
с направата на E90 си мислех че са счупили каръка на поколенията, но си мислех така докато не излезе F30. Определено е90 е красив автомобил след фейслифт-а, но преди това .... стоповете седят като "ококорени" а отпред всеки елемент се "врязва" и деформира капака в някакви извивки. е92 пък все едно е отделна 3-ра серия която няма нищо общо със седаните и си мисля че още тук можеха да отделят купетата в 4-та серия. Стопа е съвсем различен,а фаровете са малки за предницата и единственото нещо което я различава от тойота са бъбреците, които са много добре поставени.
F30 е дългоочакваното спасение. Първоначално като я видях си казах "как подяволите ще свържат фара и бъбреците, защо са тези гурли помежду им". След това обаче като се позагледах, осъзнах че това придава някаъв уникален хищнически поглед , който никое друго бмв няма (камо ли друга кола) Бъбреците са най-големите правени някога за 3-ка. "Нацепения" капак придава впечатлението за напонпан спортист а задницата е нещо като подобрен вариант на Е46 задницата (най-хубавата според мен от 3-ките).
F30 е най-хубавата 3-ка правена някога. Следва я E30 и E46 за бронза. Какво виждате....през поколение стават нещата. (говорейки изцяло и само за екстериор и то видян през моите очи) ;)
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 595
Регистриран на: 4.04.2010
Местоположение: Мюнхен
Пол: Мъж
Кара: 320д Е46 136к.с
Мечтае да кара: BMW F10

Re: BMW F30 - едно от най-красивите BMW ever..

Мнение от shark1986 » 22 Ное 2012, 20:01

ineedmoney написа:при трета серия общо взето ситуацията е такава, че дизайна им се получава добре през поколение
Е21 не е особено красив автомобил като изключим може би само двуфаровите 320-ки. Бъбреците са невзрачно малки, а стоповете са все едно взети от москвич.
Със следващото поколение нещата са коренно различни. Е30 e стегнат и мускулест автомобил с перфектна задница, а тези с тройния стоп са просто съвършени. Бъбреците са точно толкова големи колкото е необходимо за предницата на колата. Двойния фар е убийствен.
Е36 следвайки логиката на "през 1 поколение" е най-грозната 3-ка правена някога. Прекрасния 2-ен фар от е30 е обвит в отвратителна пластмаса, по която постоянно кондензира нещо, а бъбреците са изведени напред от основната равнина на предницата и изглеждат като свинска зурла. Стоповете са във форма трапец чертан от пиян тракторист, които освен това са и малки за тази задница.
Е46 оправя вида на серията. Фарът вече е едно цяло с прилична заоблена форма, бъбреците са по-прибрани и не седят като залепени с лепило Рила, но най-хубавата на интериора са стоповете и задницата като цяло.
с направата на E90 си мислех че са счупили каръка на поколенията, но си мислех така докато не излезе F30. Определено е90 е красив автомобил след фейслифт-а, но преди това .... стоповете седят като "ококорени" а отпред всеки елемент се "врязва" и деформира капака в някакви извивки. е92 пък все едно е отделна 3-ра серия която няма нищо общо със седаните и си мисля че още тук можеха да отделят купетата в 4-та серия. Стопа е съвсем различен,а фаровете са малки за предницата и единственото нещо което я различава от тойота са бъбреците, които са много добре поставени.
F30 е дългоочакваното спасение. Първоначално като я видях си казах "как подяволите ще свържат фара и бъбреците, защо са тези гурли помежду им". След това обаче като се позагледах, осъзнах че това придава някаъв уникален хищнически поглед , който никое друго бмв няма (камо ли друга кола) Бъбреците са най-големите правени някога за 3-ка. "Нацепения" капак придава впечатлението за напонпан спортист а задницата е нещо като подобрен вариант на Е46 задницата (най-хубавата според мен от 3-ките).
F30 е най-хубавата 3-ка правена някога. Следва я E30 и E46 за бронза. Какво виждате....през поколение стават нещата. (говорейки изцяло и само за екстериор и то видян през моите очи) ;)

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :yes:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575

Последни теми
Facebook