Кофти случка!
Модератор: Общи модератори
18 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
- P1tbuL
- ентусиаст
-
- Мнения: 801
- Регистриран на: 4.08.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 2006 Е91 330xi
- Мечтае да кара: E34 520i M50 non vanos
- dinkomg
- ентусиаст
-
- Мнения: 941
- Регистриран на: 17.11.2008
- Местоположение: Стара Загора
- Пол: Мъж
- Кара: Семейното комби
- Мечтае да кара: M5 touring
Само гипсирани да се виждат в тези огледала колега, дано да си намериш нещо изгодно. Аз ако видя ей такъв да ми сваля мойте и двете в задника ще му ги натикам
- P1tbuL
- ентусиаст
-
- Мнения: 801
- Регистриран на: 4.08.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 2006 Е91 330xi
- Мечтае да кара: E34 520i M50 non vanos
18 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: Exclusive89
