Кофти случка!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 801
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2006 Е91 330xi
Мечтае да кара: E34 520i M50 non vanos

Мнение от P1tbuL » 30 Яну 2009, 18:37

колеги оправих се ... взех си нови със стойки обаче нещо не мога да ги сложа :evil: гати чудото...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 941
Регистриран на: 17.11.2008
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: Семейното комби
Мечтае да кара: M5 touring

Мнение от dinkomg » 30 Яну 2009, 22:45

Само гипсирани да се виждат в тези огледала колега, дано да си намериш нещо изгодно. Аз ако видя ей такъв да ми сваля мойте и двете в задника ще му ги натикам
Има много коли и ....BMW
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 801
Регистриран на: 4.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 2006 Е91 330xi
Мечтае да кара: E34 520i M50 non vanos

Мнение от P1tbuL » 01 Фев 2009, 15:32

сложих си ги .. то си имало чалъм ама кой да знае :D

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Exclusive89

Последни теми
Facebook