Емиграция и имиграция

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005
Местоположение: Setec Astronomy

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от enigma » 09 Юни 2026, 18:59

alx написа:мисля, че съм го писал и преди- всеки мъж сикх във всеки един момент има две оръжия с които е учен да борави доста добре - едното е дълга игла с която си закрепва тюрбана на главата и другото е гривна която я използват като бокс с която буквално може да ти сцепи черепа...

аз лично смятам сикхизма за най- агресивната и войнствена религия от всичките... ама друга тема.


Боксовете не би ли трябвало да са забранени ?

Иначе и аз мога да кажа, че моята религия изисква да нося цилиндричен жезъл с възпламенителен механизъм, който мога да използвам като минохвъргачка ... :mrgreen:
enigma
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1623
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от Jordana » 09 Юни 2026, 19:31

Как така забранени оръжията на тези ? Нали това е идеята на демокрасито , ходиш накичен с ножове и пищови като сръбски четник и никой не те напада защото ги страхуваш другите четници ... :dunno:
Последна промяна Jordana на 09 Юни 2026, 20:21, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005
Местоположение: Setec Astronomy

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от enigma » 09 Юни 2026, 20:05

В истинското демокраси би трябвало да са забранени за носене нападателни оръжия - като ножове, боксове и бухалки. А разрешени да са защитните оръжия - ар15, минохвъргачки и т.н….
enigma
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ

master of the force
Аватар
Мнения: 5582
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от alx » 09 Юни 2026, 22:03

enigma написа:
alx написа:мисля, че съм го писал и преди- всеки мъж сикх във всеки един момент има две оръжия с които е учен да борави доста добре - едното е дълга игла с която си закрепва тюрбана на главата и другото е гривна която я използват като бокс с която буквално може да ти сцепи черепа...

аз лично смятам сикхизма за най- агресивната и войнствена религия от всичките... ама друга тема.


Боксовете не би ли трябвало да са забранени ?

Иначе и аз мога да кажа, че моята религия изисква да нося цилиндричен жезъл с възпламенителен механизъм, който мога да използвам като минохвъргачка ... :mrgreen:


Гривна бе човек- какво да й забраниш? :) Кара й викат… показвал ми е колега как цепи диня на 2 с един удар… а тир-а (teer) се носи в тюрбана… да не говориме, че повечето си носят и кирпан-а и не можеш им кажеш нищо при повечето ситуации където на тебе примерно ще ти вземат/ конфискуват ножчето за консерви :banghead:

А ако всичко друго пропадне може да ти издерат очите с дървения гребен дето е забучен в косата им на кок-а отгоре… нали се решат по два пъти всеки ден… особености баси… и като казах особености- и те като мормоните си имат специално бельо/ гащи което трябва да носят… бе… особняци :bchug:
алекс
трабант 601с
разни други возила

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1902
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Калининград
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: Волга
Детайли за колата: Лада 2105

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от Top Gun Maverick » 09 Юни 2026, 22:25

Ей сега скоро един се върна в БГ от Холандия и почна да кара такси в Пловдив, да речем е на 35-38...много било доволен, друга работа повече нямал да подхване, това била най-хубавата на света за него вече. :mhihi: Преди това работел в Холандия и повече не щял да чуе за там, откакто му трябвало лекар за дъщеря му и не можал да намери и за малко да умре. :dunno:
In God we trust, all others we track.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди! :mhihi:
I feel the need, the need for speed.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 665
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от Exclusive89 » 10 Юни 2026, 17:02

https://x.com/TheLiberal_ie/status/2064 ... 70348?s=20
Houses occupied by migrants in Belfast… torched.
Изображение

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1877
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от BMW_POWER » 10 Юни 2026, 18:34

Exclusive89 написа:https://x.com/TheLiberal_ie/status/2064516445023670348?s=20
Houses occupied by migrants in Belfast… torched.


Пусни го и в темата за Райската градина.
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от alekangg » 10 Юни 2026, 19:05

Пак присмех ли има?
Моли се да не то дойде на главата, нищо, че си мислиш, че си застрахован от дядо Господ или в твоята ейреа няма такива неща…
По-важното е, ме видеото е изтрито внимателно от всякакви сайтове, сакън да не се види и разбере..

Точно от Северна Испания и Ирландия би могло да започне нещо много сериозно, до скоро там се убиваха между тях си, ета, ира.

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от Spunky » 10 Юни 2026, 19:29

BMW_POWER написа:
Пусни го и в темата за Райската градина.


Защо? Като пример какво става, като излезеш от нея ли? :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1877
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от BMW_POWER » 10 Юни 2026, 20:02

alekangg написа:Пак присмех ли има?.


:shock:

Ти сериозно ли го написа това?
Ще ти кажа само две думи:

"Уроците на Косово".
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 322
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от TNT » 11 Юни 2026, 9:58

alekangg написа:би могло да започне нещо много сериозно.

Ако не се овладее ситуацията на европейско ниво (щото в прекалено много държави има този проблем), най-много в някоя държава пак да гласуват за ядосани художници и да си такова такова ситуацията. Ама с това темпо - след 30 години художника ще е от Судан или Сирия.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от alekangg » 11 Юни 2026, 11:23

Не знам колко заблуден трябва да е някой, за да не осъзнава какво ще последва рано или късно, 20-30-50 години, необратимо е.
След Х години, ама не повече от 50, Европа и вероятно САЩ няма да имат нищо общо със сегашните, белите, ако има ще са единици, а може и да са изтрепани.

Аз обаче друго не разбирам.
Как в най-страшните моменти и случки, все се намира някой снимащ?!?
Някой умира, колят го като кокошка, ама народа снима, та после да има кадри, ако нещо се случи на примата, е това е най-малоумното.
Вместо да снимат тея идиоти и да викат полиция, аз бих действал по съвсем друг начин.

Навсякъде в Европа е едно и също и всеки ден, наръгани, обрани, изнасилени.

Ето от днес, нелегален марокацец е пребил 88 годишен и го е ограбил, бил е задържан за 45-и път! Да няма грешка 45 пъти е бил задържано, животното.
И какво от това питам аз, утре ще има х2 маймуни и ще броят, че са задържани по 145 пъти, дори да вкарат в затвор 1-2-3 или разкарат, новодошлите са 10 пъти повече.
Та с две думи, за мен в Европа бъдеще няма или всеки ще трябва да е с частна охрана 24/7

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1623
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от Jordana » 11 Юни 2026, 14:03

Ако си в правилната ерия на Юропата , кво ти пука че наоколо е блато ? :roll:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6620
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: конете да бягат
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от steeN » 11 Юни 2026, 15:08

В Европа всички са в една ерия. От там разликата в мисленето и впечатленията :)
- Weakness only invites aggression. – Ronald Reagan
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have. – Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place. – Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005
Местоположение: Setec Astronomy

Re: Емиграция и имиграция

Мнение от enigma » 20 Юни 2026, 20:12

Една жена беше убита, а петима души бяха ранени при серия от нападения с нож в мол в южния руски град Краснодар в събота, съобщиха местните власти.

„Млад мъж, въоръжен с нещо, което изглеждаше като нож, нападна хора в търговски център в Краснодар. Една жена беше убита при инцидента“, съобщиха от руския разследващ комитет, който се занимава с тежки престъпления.



Някой да познае етническата принадлежност на извършителя ?

Ето го - https://t.co/OXCofqOnLB
enigma
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Kroki

Последни теми
Facebook