Здравословен живот, или...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от bum_bum » 08 Юни 2023, 13:46

Тру стори от фитнеса сабале. Една инфлуенсърка си прави фотосесия. Гадна и развисена, с целулит, който се вижда и през клина. Няма нужда да уточнявам, че у фесбока е нищо общо и в главата и в тялото.

Гъне се като стар хой половин час и една друга я снима. Тая прави някакви пози и вика- снимай сега пресата. И другата- ама ти нямаш преса. -Нищо, ще си сложа :mhihi:

И тая в социалните медии е критерий за това, как трябва да изглежда една жена, как трябва да се храни и какво да тренира. Че дори и тренировки за преса има.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Jordana » 08 Юни 2023, 18:06

Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от bum_bum » 08 Юни 2023, 18:16

Некво такова е.

Искрено съжалявам хората без жени, които ходят по срещи в момента с разни от фесбока.

Едно време с мирката, когато една от 10 имаше снимки и то с резолюция, дето се чудиш какво е на снимката имам чувството, че беше по-добре. Поне нямаше фалшиви очаквания :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от slatanic » 08 Юни 2023, 19:28

Все е стрелба на сляпо. :mhihi:
По темата...
На детето предписаха раздвижвания,че има проблеми с дължината на едното краче които почти оправихме със ортопедичните стелки.
Водих я веднъж да види за какво става на въпрос и сега си ги прави в училище с приятелка която има подобен проблем.
НО!Част от тях се правят на шведска стена която и без това планувам да закупя отдавна тъй като и аз имам нужда от тренировки и раздвижване на закостенели сухожилия.
А и малката ще може да си прави стречинга.
Ще ми се да закупя такава която да бъде да речем комплект с оборудване за повече упражнения и за мен.
А сега дайте акъл каква и от къде!?... :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от bum_bum » 08 Юни 2023, 23:00

Не знам дали произвеждат и продават стени тук, но виж Суплес. С ластиците им и евентуално торба и фитбол, ако имаш място си е съвършената система за функционална тренировка.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от empar » 09 Юни 2023, 8:29

В olx има дървени като за деца. 300-400лв.
В Сливен има един младеж, който направи метални като част от модулен силов квадрат. Също е опция, ако искаш и за теб да става.
slatanic, теб що ми се мотае в паметта, че съм ти мяркал ник-нейма в раздела за заваряване в офроуд форума? Я грабвай телоподаващото и не се излагай! :mrgreen:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от slatanic » 09 Юни 2023, 19:58

Време нямам за тия цели.Иначе имам и тюф по заваряване по няколко метода дори.Ама... :ok:
Вариант е да накарам някой от колегите докато почива да спретне една стена сега като ми даваш тая идея.
Само трябва размери и материал да измисля. :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от ildivvy » 10 Юни 2023, 11:16

Според мен, хубаво си е да е дървена. Едно от момчетата в квартала купи такава за нашата 'спортна зала' преди време. Трябва да го питам откъде и за колко...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от FaceOff » 10 Юни 2023, 11:16

Някой ще ми каже ли, защо в 'бюти' колагените, същия е около 2гр/доза а в тези за стави е доста повече? Пример - в Допелхерц за стави е 11гр, в Допелхерц Бюти е 2.5гр. При идентична цена. В Purelogicol, който е почти двойно по-скъп е под 2гр в доза, обаче всички отзиви от него в нета а и от близки са пет звезди предимно, и едва ли не им минават и болките в ставите за нула време..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от bum_bum » 10 Юни 2023, 11:39

FaceOff написа:Някой ще ми каже ли, защо в 'бюти' колагените, същия е около 2гр/доза а в тези за стави е доста повече? Пример - в Допелхерц за стави е 11гр, в Допелхерц Бюти е 2.5гр. При идентична цена. В Purelogicol, който е почти двойно по-скъп е под 2гр в доза, обаче всички отзиви от него в нета а и от близки са пет звезди предимно, и едва ли не им минават и болките в ставите за нула време..
Колагена е добре усвоим протеин, но дали ще ти помогне за ставите точно е божа работа. Иначе за тази цел, всичко под 10гр на прием е безсмислено.

Но така е с повечето добавки. Надценката е космическа, а дозите хомеопатични и безполезни.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от FaceOff » 10 Юни 2023, 11:59

Благодаря, ако не се лъжа точно твое мнение прочетох по-назад в тази тема, че колагена е единствената работеща добавка за стави, само да не е в прахообразна форма, защото количеството е минимално.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от Jordana » 10 Юни 2023, 13:59

Тоя живот здравословен ли се води или нещо друго ? :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=Ny4bHOnSg0o
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от bum_bum » 10 Юни 2023, 14:01

Под въпрос е колко точно работи. Вероятно зависи по-скоро от причината. Понякога може да помогне, понякога не. Има проучвания и в двете посоки, но няма нито едно, което да търси как помага на някакво конкретно състояние. На прах е ОК, но стига да се приема някаква значима доза. 2-3 гр е подигравка някаква.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от slatanic » 10 Юни 2023, 20:05

Аааа да помоля някой от фитнесоходещите да мерне малко размери на стандартна шведска стена докато ходи на фитнес. :ok:
Трябва ми най-вече разстояние между всяки две стъпала и широчина на същите.
Другото ще си го наглася както искам,ама поне това да е стандартно.
Иначе едни колеги отидоха да почиват та ще имат време да направят една стена както я поискам. :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Здравословен живот, или...

Мнение от bum_bum » 11 Юни 2023, 8:18

Пробвай с Гугъл. Аз такова нещо не съм виждал от часовете по физическо.

Изображение
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook