СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 26 Мар 2023, 17:24

иначе за човъркането - аз съм същия- сън не ме хваща ако нещо не ми е подредено, чисто и тн.
Без бойлер рума или там както му викате по ваш диалект :lol:
Последна промяна Jordana на 26 Мар 2023, 17:26, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от drifty » 26 Мар 2023, 17:25

Не съм, предната зима изкарах дълъг ковид, цяла зима у нас, разболях се още два пъти, тази зима май три или четири пъти, но тоя път за по ден два все, само веднъж ме държа 4-5 дни. Но като съм свикнал, че разболявам веднъж на 2 години примерно си е често това.

И аз мразя да ми е разхвърлян гаража, но повече мразя да съм болен :D
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 26 Мар 2023, 18:48

Jordana написа:
иначе за човъркането - аз съм същия- сън не ме хваща ако нещо не ми е подредено, чисто и тн.
Без бойлер рума или там както му викате по ваш диалект :lol:


там винаги цари творчески безпорядък. винаги нещо се случва... :lol:
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от madafaka_donkele » 26 Мар 2023, 19:43

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... =363640283 За 50 бона не е лошо...май? :dunno:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1751
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от BMW_POWER » 26 Мар 2023, 19:48

alx написа:
Jordana написа:
иначе за човъркането - аз съм същия- сън не ме хваща ако нещо не ми е подредено, чисто и тн.
Без бойлер рума или там както му викате по ваш диалект :lol:


там винаги цари творчески безпорядък. винаги нещо се случва... :lol:


Покажи мотора :ok:


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от steeN » 26 Мар 2023, 19:52

madafaka_donkele написа:https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=363640283 За 50 бона не е лошо...май? :dunno:


BMW с японски двигател? Разрешете да повърна. Виж някой американски V8 по може.



Тва го даваха за 20на навремето :lol: Ама беше невъзможно за регистриране в Калифорнията (влязоха нови правила и човека го продаваше).
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 85
Регистриран на: 8.09.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '17 G31 530dx, '08 R56 Mini Cooper
Мечтае да кара: V8

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от damian2112 » 26 Мар 2023, 22:34

alx написа:
drifty написа:
ildivvy написа:И как издържа толкова време без да отхвърлиш това почистване? Аз не мога така! Така ме човърка отвътре, че почти не мога да спя, докато не подредя/оправя !


Последните две зими се разболявам супер лесно, та цял ден мръзнене в гаража е почти сигурно разболяване.


интересно. ваксиниран ли си за ковид?

аз по принцип не боледувам, но тази зима буквално не се спрях... направо ми се разказа играта. ваксиниран съм (бях задължен) и ми беше интересно дали това може да е дало някакъв ефект.

иначе за човъркането - аз съм същия- сън не ме хваща ако нещо не ми е подредено, чисто и тн.

Аз съм ваксиниран, с Пфайзер, и при мен конкретно няма разлика преди/след - винаги, всяка зима си изкарвам по нещо (дали грип, дали някаква по-тежка настинка) за около 7 дена и след това съм здрав като камък. Не мисля, че ваксината има някакъв ефект. Но виж, след ковид-а (изкарах го Април '22, след ваксинирането), имах много сериозен косопад, който продължи 3-4 месеца (при жена ми имаше същия ефект, заедно се разболяхме). Самия ковид не го карахме тежко, 1-2 дена висока температура и после една седмица скука, докато траеше карантината.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 363
Регистриран на: 7.04.2006
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от smamf » 27 Мар 2023, 9:20

damian2112 написа:Аз съм ваксиниран, с Пфайзер, и при мен конкретно няма разлика преди/след - винаги, всяка зима си изкарвам по нещо (дали грип, дали някаква по-тежка настинка) за около 7 дена и след това съм здрав като камък. Не мисля, че ваксината има някакъв ефект. Но виж, след ковид-а (изкарах го Април '22, след ваксинирането), имах много сериозен косопад, който продължи 3-4 месеца (при жена ми имаше същия ефект, заедно се разболяхме). Самия ковид не го карахме тежко, 1-2 дена висока температура и после една седмица скука, докато траеше карантината.


Косопадът е от ковид, доста хора се оплакват, жените май ги удря по-сериозно.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Всеки си плаща за всички грешки ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1527
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 27 Мар 2023, 9:23

Господата от 'озеленяването' в Плводив пак са се развихрили :ranting: ! Само, че не в правилната посока :banghead: :banghead: :banghead: Доста дървета покрай някои булеварди са вече в историята... Същото ми направи впечатление и на ново-ремонтирания път в посока Хасково! Добре са изчистили и възстановили канавката, но защо освен храстите са махнали и дърветата?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 27 Мар 2023, 9:29

Имаше преди време подписка да се махат всички дървета покрай пътищата защото много се удряли колите и загивали хора :kuku: :banghead: .

Добре, че свърши уикенда и дойде понеделника, че да си почина малко на работа :mhihi: . Събота цял ден на стрелбището, в неделя цял ден на маса...още се мразя :mhihi:
За капак мексиканеца дето работи в двора взе да ми лази по нервите и голяма част от работата ще си я свърша сам щото тоя взе да става нагъл, видя че не му се пазаря за цените и почна да вдига мизата все повече и повече. Онзи ден 5 метра бордюр насложи, няма и 2 часа работа, че и баща ми му помагаше защото гонихме едни нива да са както трябва и тоя обяви 300лв само за тях. Викнахме камион със земя за тревата...докараха някаква глина, върнахме я и тоя калъф плати транспорта и вика после цената на другия камион ще е по-висока, че ще е каквато трябва :banghead: . Едвам ще го изтрая да приключи :bang:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 27 Мар 2023, 10:42

:shock: с капките съм така. Старост-нерадост. Нови очили ще трябват. 1 диоптър отгоре.
Последна промяна Моджо на 27 Мар 2023, 10:43, променена общо 1 път
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Е.Димитров » 27 Мар 2023, 10:43

Същата работа,
добре, че дойде понеделника малко да си почина.
Това копаене с права лопата и въобще копаене, изглежда , че има някаква тайна, за която аз не снам.
Значи имам едно място, има стена и на нея имаше бая бръшлян.
Махнах бръшляна (с помощ от един мексиканец разбира се) и трябваше да оправя разстоянието от около метър от стената до съществуващата морава от райграс, където до сега беше обрасло коренища с бръшлян.
Сутринта в неделя ставам с ведро настроение и се мятам на задачата да махна пръст с корени от тези образно казано около 5м2 .
УЖАС, удрям лопата, пръста мека обаче на мен ми излиза джигера след 4-5 лопати.
А нямам проблем да направя някакви други неща, но копаенето не става.
Добре, че дойде мексиканеца с жена си и тея двамата, особено жена му направо се справяха отлично.
Очевидно има някаква тайна , но не смятам да я научавам.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 27 Мар 2023, 12:20

Един фокус е хубавата заострена лопата, която е важно да бъде и по размер :mhihi:
Аз взех един Fiskars преди години, някъде беше на промоция и ми излезе по-евтин от права лопата от железарията в квартала :shock: .
Самата лопата е малко по-тясна и малка като цяло ама направо копае сама. Има една извивка на дръжката и явно от нея идва улеснението при обръщане ама не се спира пред нищо.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 366
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ceco_kd » 27 Мар 2023, 13:37

Don_Diego написа:Един фокус е хубавата заострена лопата, която е важно да бъде и по размер :mhihi:
Аз взех един Fiskars преди години, някъде беше на промоция и ми излезе по-евтин от права лопата от железарията в квартала :shock: .
Самата лопата е малко по-тясна и малка като цяло ама направо копае сама. Има една извивка на дръжката и явно от нея идва улеснението при обръщане ама не се спира пред нищо.
А като я изправиш пред довара....предполагам спира

Изпратено от моят SM-A725F с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 27 Мар 2023, 13:42

Спира ама докато я движиш ти е доста по-лесно сравнено с нормална права лопата :lol:
Щом мексиканеца се впечатли от тая лопата, значи наистина е по-лесно копането :mhihi:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: acho.rs

Последни теми
Facebook